DEM"BA BA" BÜYÜKSÜN BEŞİKTAŞ TURU KAPTI

Sponsorlu Bağlantılar

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
DEM"BA BA" BÜYÜKSÜN BEŞİKTAŞ TURU KAPTI
BEŞİKTAŞ FEYENOORD KARŞISINDA TURU KAPTI SKOR 3-1 BAZI TWİTTER GEYİKLERİ

Demba Ba'nın bir faydası olmaz diyenlere de selamlar olsun

Bi kontrol edin bakalım Demba Ba hala gol atıyor mu:ehe

Demba Ba böyle giderse 5 vakit namaza başlarız hepimiz:worshippy:

• Beğen
Tepkiler: minoo, -Börteçine- ve The SLayeR

The SLayeR

The SLayeR

Üye
valla bi fenerli olrak bugun maçı izlerken beşiktaşı gerckten alkışladım helal olsun valla Demba ba diyorum başka bişe demiyorum çok can yakacak valla bu sene

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-, Dede ve aLoNeAnqe
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
semihguney

semihguney

Üye
sakatlanmazsa iyi iş yapıcak, ve mükemmel bi transfer oldu beşiktaş için

• Beğen
Tepkiler: aLoNeAnqe ve -Börteçine-
Türe

Türe

Üye
Demba Ba :worshippy:

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
KayraBey

KayraBey

Üye
valla bi fenerli olrak bugun maçı izlerken beşiktaşı gerckten alkışladım helal olsun valla Demba ba diyorum başka bişe demiyorum çok can yakacak valla bu sene
Katılmıyorum... 1-2 kez gece kulübüne gitti mi işi biter :D

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR
ismail

ismail

Üye
Maçı netten izledim. Beşiktaş kötü değildi yani iyiydi ama sanki bi telaş eli ayağına dolanma durumu vardı. Çok basit hata yaptılar. Ama sonuçta kalitesini gösterip turu geçtiler tebrik ederim. Demba Ba'yı bizde çok istemiştik zamanında. Gerçekten çok iyi bir futbolcu. Beşiktaşa başarılar inşAllah diğer turu da geçerler :)

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
Katılmıyorum... 1-2 kez gece kulübüne gitti mi işi biter :D
müslüman adam geçen twit mi atmış ropörtajdamı neyde müslümanlara hacca gidin demiş sow gibi adam gibi adam DEMBA BA

Mert

Mert

Üye
Karşı karşıya kalınca gol atılabileceğini bizlere tekrar hatırlattığı için Baba'ya teşekkürlerimi borç bilirim :ehe Git kumda oyna Almeida

-India-

-India-

Üye
Arsenal
Porto
Leverkusen
Napoli
Zenit

Beşiktaşı tebrik ederim. Böyle oynarlarsa başta Ba olmak üzere ligin tozunu attırır Ama beşiktaş bu yukarıdaki takımların hiçbirine gol atacak kalitede bile değil. Şimdiden geçmiş olsun umarım uefa kupasında başarılı olursunuz. Bu arada dün Galatasaray - atletico maçı varken ben bu maçı izlemeyi tercih ettim. kimse girip tartışma çıkarmak için yazdığımı sanmasın. hatta kopyalayın bu yazdığımı beşiktaşın play off maçlarından sonra konuşuruz üzerine..

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
Arsenal
Porto
Leverkusen
Napoli
Zenit

Beşiktaşı tebrik ederim. Böyle oynarlarsa başta Ba olmak üzere ligin tozunu attırır Ama beşiktaş bu yukarıdaki takımların hiçbirine gol atacak kalitede bile değil. Şimdiden geçmiş olsun umarım uefa kupasında başarılı olursunuz. Bu arada dün Galatasaray - atletico maçı varken ben bu maçı izlemeyi tercih ettim. kimse girip tartışma çıkarmak için yazdığımı sanmasın. hatta kopyalayın bu yazdığımı beşiktaşın play off maçlarından sonra konuşuruz üzerine..
arsenal hariç diyerleri dişe diş denebilir kıyaslamak gerekirse fb-bjk maçı veya bjk-gs maçı gibi olur çok daha büyük rakipler değil arsenal hariç leverkusen en kolayı ama belli olmaz tabi

minoo

minoo

Üye
arsenal hariç diyerleri dişe diş denebilir kıyaslamak gerekirse fb-bjk maçı veya bjk-gs maçı gibi olur çok daha büyük rakipler değil arsenal hariç leverkusen en kolayı ama belli olmaz tabi

Arsenal hariç dedin, kurada çıkan rakibe bak. Şansımız yok bee.

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı ve aLoNeAnqe
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: minoo