Satılık / Takas LG Türkiye Garantili Nexus 4

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
turkishield

turkishield

Üye
    Konu Sahibi
LG Türkiye Garantili Nexus 4
TELEFON ŞUBAT 2015e kadar GARANTİLİDİR .FATURASI VAR.KUTUSU VE ORJİNAL AKSESUARLARININ TÜMÜ MEVCUT.
TELEFON RESİMLERDE GÖZÜKTÜĞÜ GİBİ ÇOK TEMİZDİR.DONANIMSAL yada YAZILIMSAL HİÇBİR ARIZASI YOK.TABİRİ CAİZSE KIZ GİBİ TELEFONDUR.
TELEFON SON DERECE HIZLIDIR.1.5 GHZ DÖRT ÇEKİRDEKTEN GÜÇ ALIYOR VE 2GB RAM'E SAHİP.16GB HAFIZASI VE HDR ÖZELLİKLİ FLAŞLI 8 MP KAMERASI VAR.FULL HD 1080P VİDEO ÇEKEBİLİR.GOOGLE TELEFONU OLDUĞU İÇİN İLK GÜNCELLEMELER DEVAMLI BU TELEFONDA.ŞUAN 4.4.4 KİTKATYÜKLÜDÜR.PERFORMANS OLARAK ÇOK İYİ BİR CİHAZ.AÇAMADIĞI OYUN YOK.TAKILDIĞINIDA DAHA ŞAHİT OLMADIM.BATARYASI ÇOK İYİ DURUMDA İKİ GÜNE KADAR KULLANABİLİRSİNİZ.ŞUANA KADAR ORJİNAL AKSESUARLARININ DIŞINDA HİÇ KULLANILMADI.
WİFİ ,GPS, BLUETOOTH, NFC, PUSULA,YAKINLIK,ORTAM IŞIĞI,HAREKET SENSÖRLERİ VB.. TEKNOLOJİLERİNİ BARINDIRMAKTADIR.
Eğer amacınınız hızlı , seri ve stabil bir android telefon kullanmaksa tercihiniz her zaman NEXUS olmalıdır . Araştırınız haklı olduğumu göreceksiniz .
TELEFON İLE BİRLİKTE VERİLECEKLER:
-ORJİNAL SARJ ALETİ
-ORJİNAL DATA KABLOSU
-ORJİNAL LG NEXUS 4 KUTUSU
-FATURASI
DÖRT DÖRTLÜK KAÇIRILMAYACAK BİR TELEFON.
ELDEN ALMAK İSTEYENLERE İSTANBUL İÇİ AVRUPA YAKASINDA UYGUN ORTAK BİR YERDEN TESLİM EDEBİLİRİM.ŞEHİR DIŞINA KARGO DA OLABİLİR.
HİÇBİRŞEYLE TAKAS YOK ! TELEFONU SATMAK İSTİYORUM..sahibinden ilan numarası 173614065
link :

Son düzenleme:

mhrylmz

mhrylmz

Üye
Satıldı mı cihaz?sahibinden pm attım

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
Ürün satıldığı için konu :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...