Telefon Tavsiyesi 4 Çekirdekli yada 1GB Ram F/P Telefon tavsiyesi?

Sponsorlu Bağlantılar

hadman

hadman

Üye
    Konu Sahibi
4 Çekirdekli yada 1GB Ram F/P Telefon tavsiyesi?
Merhaba arkadaşlar,

4 Çekirdekli 1GB Ram'i olan sağlam bir f/p telefon arıyorum.

Örnek:GMD, ZTE, Huawei gibi sağlam çin markalarından bildiğiniz tavsiye telefon varsa yazarsanız sevinirim...

Fiyat aralığı maximum 500

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
xiaomi redmi

Moto_G

Üye
Merhaba arkadaşlar,

4 Çekirdekli 1GB Ram'i olan sağlam bir f/p telefon arıyorum.

Örnek:GMD, ZTE, Huawei gibi sağlam çin markalarından bildiğiniz tavsiye telefon varsa yazarsanız sevinirim...

Fiyat aralığı maximum 500
İkinci el moto g bulamaz isen bekle arada kampanya felan oluyo 550 tl ye kadar düşüyor.

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
grand neo almaya çalış

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
o da parasını haketmez bende grand alcaktım inceledim neo varmış vazgeçtim neoyu inceledim alcaktım 2 çıkmış onuda inceledim neodan vazgeçtim en sonunda grand serisi hoşuma gitmedi donanım olarak helede oyun çok geride

Sucrofe

Sucrofe

Üye
629 TL'ye Hepsiburada'da Motorola Moto G var. Kendinizi biraz daha zorlayıp uzun ömürlü ve fiyat/performans şampiyonu olan Motorola Moto G'yi alın. Hepsiburada'ya gözün kapalı güven.

Moto_G

Üye
629 TL'ye Hepsiburada'da Motorola Moto G var. Kendinizi biraz daha zorlayıp uzun ömürlü ve fiyat/performans şampiyonu olan Motorola Moto G'yi alın. Hepsiburada'ya gözün kapalı güven.
Aynen bende 3 güne felan alcam

MaxipmaN

Üye
daha cihaz yeni uzun ömürlü olduğunu nerden bildiniz?

Sucrofe

Sucrofe

Üye
O fiyatlarda satılan cihazlardan hepsinden daha uzun ömürlü.

MaxipmaN

Üye
O fiyatlarda satılan cihazlardan hepsinden daha uzun ömürlü.
aklıma ilk ace2 geldi arkadaş ikinci kattan düşürmüş hala bişeyi yok bir süre geçmesi gerekir daha yepyeni cihaz

Moto_G

Üye

Üst Alt