Tavsiye G2 kullananlar bi baksın

Sponsorlu Bağlantılar

G2 mi Nexus 5 mi ?

• Kullanılan toplam oy
    11
turkishield

turkishield

Üye
    Konu Sahibi
G2 kullananlar bi baksın
arkadaşlar nexus 5le g2 arasında kaldım nexus 4 kullanıyordum nexusları biliyorum yani..g2 hakkında pek bilgim yok..şarjı nası gidiyo rom atmak kolay mı zor mu ? rom atınca samsunglar gibi garantiden çıkıyo mu ? genel olarak g2 hakkında konuşabileceğim biri var mı acaba ?

MaxipmaN

Üye
g2nin donanım sağlam oyun oynarsın mutlaka ancak yüksek ısıdan dolayı kronik ekranda sararma yaşayan çok oldu nexus5 derim g2 fazla günceleme almaz

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Şarjı dert etmezsen Nexus 5 al. Ben bataryası için G2 aldım. Şarjı harika. ROM atmak kolay çünkü Knox sayacı, BL kilidi falan ıvır zıvır yok bu telefonda. Almanya 20d gibi LG'nin kendi yayınladığı ROM'ları atarsan çıkmaz ama mesela G3 ROM'u atarsan çıkar garantiden.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
bnce G2 al pişman olmazsın batrya olsun bazı kişisel özellkler olsun bnce pişman olmazsın

turkishield

turkishield

Üye
    Konu Sahibi
Şarjı dert etmezsen Nexus 5 al. Ben bataryası için G2 aldım. Şarjı harika. ROM atmak kolay çünkü Knox sayacı, BL kilidi falan ıvır zıvır yok bu telefonda. Almanya 20d gibi LG'nin kendi yayınladığı ROM'ları atarsan çıkmaz ama mesela G3 ROM'u atarsan çıkar garantiden.[/QUOTEnexus 4te bile yetmezdi şarj

sasua42

sasua42

Üye
g2nin donanım sağlam oyun oynarsın mutlaka ancak yüksek ısıdan dolayı kronik ekranda sararma yaşayan çok oldu nexus5 derim g2 fazla günceleme almaz
Dostum o sararma denen şeyi garanti ücretsiz ekran değişimi yapiyor ve 4 gün en fazla bekletiyor ayriyetten butun g2 lerde yok sadece bir seride o ds düzeliyor

Soruya gelirsek dostum bunların rami ayni işlemcisi ayni ikiside hic bir oyunda uygulamada kasmaz ben telefon işinde çalışıyorum ikisini de biliyorum
Batarya kamera ve tip(görecelidir) ekran kalitesi knock knock ve knock code gibi özellikler dersen lg g2

Arayuzu sade olduğu icin g2 den biraz daha hızlıdır ama pek fark yaratmaz güncelleme desteği var güncelleme istersen nexus5

turkishield

turkishield

Üye
    Konu Sahibi
Dostum o sararma denen şeyi garanti ücretsiz ekran değişimi yapiyor ve 4 gün en fazla bekletiyor ayriyetten butun g2 lerde yok sadece bir seride o ds düzeliyor

Soruya gelirsek dostum bunların rami ayni işlemcisi ayni ikiside hic bir oyunda uygulamada kasmaz ben telefon işinde çalışıyorum ikisini de biliyorum
Batarya kamera ve tip(görecelidir) ekran kalitesi knock knock ve knock code gibi özellikler dersen lg g2

Arayuzu sade olduğu icin g2 den biraz daha hızlıdır ama pek fark yaratmaz güncelleme desteği var güncelleme istersen nexus5
G2 alsam zaten direk rom atarım öyle orijinal halini kullanmam zaten..sırf bu yüzden rom atacağım için g2 alayım diyorum..hem şarjı daha iyi gider..arkadaşlarda rom root işi kolay diyorlar BT kilidi falan yokmuş uğraştırmaz..şuan %70 G2 %30 nexus 5 tarafındayım :konus: G2yi romlu kullanan arkadaşlar var mı nasıl performans ve şarj ?

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Sararma olursa hemen ekranı değiştiriyorlar. Eski seride olan bir sorun. G2 alsan pişman olmazsınız ama Nexus 5 alsan batarya için pişman olabilirsin. Batarya sorun değilse Nexus 5 al.

• Beğen
Tepkiler: sasua42
turkishield

turkishield

Üye
    Konu Sahibi
Sararma olursa hemen ekranı değiştiriyorlar. Eski seride olan bir sorun. G2 alsan pişman olmazsınız ama Nexus 5 alsan batarya için pişman olabilirsin. Batarya sorun değilse Nexus 5 al.
batarya sorun kardeşim ya akşam üzeri saat 8-9 gibi yüzde onun altına düşüyo benim şarj nexus 4te. neyse G2 rom yüklerken 16 gb 32 gb farkı varmı ? bir romun 16 gb için ayrı 32 gb için ayrı sürümü olmuyo dmi ? 16ya yapılan 32yede atılıyor ?bide bu ekran sararma serisi nedir ona nereden bakılıyor ? hangi seriden sonrası alınmalı ?

Sucrofe

Sucrofe

Üye
O konuda herhangi bir fikrim yok. Ama sanırım atılır.

badmus

badmus

Üye
Kesinlikle g2. Kullanim suresi baya iyi. 3000mAh bataryaya ne denir ki. Rom atmak oldukça kolay. Hatta artik bilgisayara bile gerek kalmadi. TowelRoot ile telefondan rootlarsin. Flashify ile custom recovery atarsin telefondan. Sonra da custom recovery'den yuklersin rom'u. Bilgisayara gerek bile yok. Gayet mantikli alinabilir bir telefon

turkishield

turkishield

Üye
    Konu Sahibi
şuan gözde olan rom hangisi ?

sasua42

sasua42

Üye
batarya sorun kardeşim ya akşam üzeri saat 8-9 gibi yüzde onun altına düşüyo benim şarj nexus 4te. neyse G2 rom yüklerken 16 gb 32 gb farkı varmı ? bir romun 16 gb için ayrı 32 gb için ayrı sürümü olmuyo dmi ? 16ya yapılan 32yede atılıyor ?bide bu ekran sararma serisi nedir ona nereden bakılıyor ? hangi seriden sonrası alınmalı ?
Dostum ilk seride idi sanirim zaten lg o seriyi kesti üretimi ve sorunlu olanların ekrani değişti sorun olmaz 9 aylık lg g2 var sorun yok hala en ağır oyunlar yüklü

turkishield

turkishield

Üye
    Konu Sahibi
Şarjı dert etmezsen Nexus 5 al. Ben bataryası için G2 aldım. Şarjı harika. ROM atmak kolay çünkü Knox sayacı, BL kilidi falan ıvır zıvır yok bu telefonda. Almanya 20d gibi LG'nin kendi yayınladığı ROM'ları atarsan çıkmaz ama mesela G3 ROM'u atarsan çıkar garantiden.
G3 romundan kasıt ne? optimus g3 romu falan mı ?

kosigin

kosigin

Üye
Bana kalirsa aosp rom en guzeli ve orjinal rom gibi hafif kasilma gecikme yok suan mahdi rom kullaniyorum ve 7 7.30 saat ekran suresi goruyorum

turkishield

turkishield

Üye
    Konu Sahibi
Bana kalirsa aosp rom en guzeli ve orjinal rom gibi hafif kasilma gecikme yok suan mahdi rom kullaniyorum ve 7 7.30 saat ekran suresi goruyorum
bende aosp taraftarıyımda g2nin orijinal roma ait özelliklerinin tümü aosp romlarda var mı ?

kosigin

kosigin

Üye
bende aosp taraftarıyımda g2nin orijinal roma ait özelliklerinin tümü aosp romlarda var mı ?
Belli basli ozellkiler yok galiba uzun zamandir aosp kullaniyorum orjinal ozelliklerini unuttum yazarsan yardimci olurum var mi yok mu diye

turkishield

turkishield

Üye
    Konu Sahibi
Belli basli ozellkiler yok galiba uzun zamandir aosp kullaniyorum orjinal ozelliklerini unuttum yazarsan yardimci olurum var mi yok mu diye
kullanmadığım için bilmiyorum ama böyle bariz farklılar var mı merak ettim

Üst Alt