Satılık Harici Şarj Aleti 12000mAh ve 14000 mah Powerbank Sarj cihazı. Bu fiyata yok ...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
adanalı1

adanalı1

Üye
    Konu Sahibi
Harici Şarj Aleti 12000mAh ve 14000 mah Powerbank Sarj cihazı. Bu fiyata yok ...
EN UYGUN FİYATA !!! Sadece MAXİCEP forumumuza özeldir bu fiyat . Başka yerde kimse 50 lşraya 12000 mah degerinde garantili ürün vermez.14000 mah değerli xioami cihazımda stoklarımda mevcuttur fiyatı 65 lira.
İstanbul İçi Elden Teslimdir .

--- SİYAH RENK MEVCUTTUR ---

ÇİFT USB ÇIKIŞI İLE AYNI ANDA 2 FARKLI CİHAZI ŞARJ EDEBİLİRSİNİZ...

TELEFONUNUZUN - TABLETİNİZİN

ŞARJ SÜRESİ YETERSİZ Mİ KALIYOR?

İŞLERİNİZ Mİ AKSIYOR?

DERT ETMEYİN !!!

TELEFONUNUZUN - TABLETİNİZİN ŞARJI SİZİN İÇİN PROBLEM OLMAYACAK !

YARI YOLDA BIRAKMAYACAK !

PRİZE İHTİYACINIZ OLMAYACAK !

HARİCİ ŞARJ CİHAZI POWERBANK ALIN

ŞARJ PROBLEMİNDEN KURTULUN !

KESİNTİSİZ İLETİŞİMİN KEYFİNİ ÇIKARIN !

DİLEDİĞİNİZ ZAMAN DİLEDİĞİNİZ YERDE ŞARJ EDİN !

12.000 mAh KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI !

ÖZELLİKLERİ:

%100 Yeni ve Kaliteli...

Uzun Çalışma Süresi...

5v 1a ve 5v 2.1a Olmak Üzere 2 Usb Çıkışı...

Aşırı Akım ve Kısa Devre Koruması ile Güvenilir...

1000'e Yakın Şarj ve Deşarj Sayısı ile Uzun Ömürlü...

12.000 mAh Yüksek Kapasiteli Şarj Edilebilir Li-ion Batarya...

Her tür Seyahat ve Etkinliklerde Kullanmak İçin Mükemmel Ürün...

4 Farklı Başlıkla Uyumlu Telefonlar ve Usb'den Şarj Edilebilen Tüm Cihazlar İçin İdeal...

SAMSUNG - IPHONE - SONY - NOKIA - HTC - LG - BLACKBERRY - HUAWEİ

ve DİĞER TELEFONLARINIZI

TABLET - KAMERA - FOTO MAKİNASI - OYUN KONSOLU - MP3 ÇALAR vb

USB KABLOSU İLE TÜM CİHAZLARINIZI

PRİZE İHTİYAÇ DUYMADAN

SEYAHATTE - PİKNİKTE - DENİZDE - GEMİDE - VAPURDA - YOLDA - METRODA - ARAÇTA

İSTEDİĞİNİZ YERDE ŞARJ EDEBİLİRSİNİZ !!!

USB'DEN ŞARJ EDİLEBİLEN TÜM CİHAZLAR İÇİN KULLANABİLİRSİNİZ..
Arkadaşlar ürünümün 1 yıl garantisi vardır .Kırık cıkık sökük olmadıktan sonra malımın sonuna kadar arkasındayım .

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Son düzenleme:

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
boyutlari ne kadar bunun

bountykiller

bountykiller

Üye
üzülerek belirtmeliyim ki aynı ürünün ithalatçısı kensa dan bu üründen 5 tane aldım. Verdikleri performanslar 4ila 6 amper arasıydı. Alıcı ve satıcı arkadaşın bunu göz önünde bulundurmasını rica ediyorum.

adanalı1

adanalı1

Üye
    Konu Sahibi
üzülerek belirtmeliyim ki aynı ürünün ithalatçısı kensa dan bu üründen 5 tane aldım. Verdikleri performanslar 4ila 6 amper arasıydı. Alıcı ve satıcı arkadaşın bunu göz önünde bulundurmasını rica ediyorum.
öncelıkle tavsiyen ve yorum icşn sagolasın abi. Benim sattıgım cihaz garantili vede 1 a ve 2 a cıkışlıdır.denedim ve test ettim.beni ve sattıgım arkadasları memnun etti.alacak arkadaslarıda memnun edecegıne inanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Arnavut34
kraldost

kraldost

Üye
ne kadar bunun fiyatı

maktama

maktama

Üye
öncelıkle tavsiyen ve yorum icşn sagolasın abi. Benim sattıgım cihaz garantili vede 1 a ve 2 a cıkışlıdır.denedim ve test ettim.beni ve sattıgım arkadasları memnun etti.alacak arkadaslarıda memnun edecegıne inanıyorum.
Sanırım arkadaşın bahsettiği A değerleri kapasite hakkında. Yani kapasite olarak 12000mAh(12A) değil de 4-6000mAh(4-6A) alabildiğini belirtmek istemiş.

• Beğen
Tepkiler: adanalı1
adanalı1

adanalı1

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım arkadaşın bahsettiği A değerleri kapasite hakkında. Yani kapasite olarak 12000mAh(12A) değil de 4-6000mAh(4-6A) alabildiğini belirtmek istemiş.
Cihaz burda gelmek ıncelemek test etmek ısteyen buyurrsun ıstanbuldayım :D . 1 sene garantili sonucta ne sorun cıkarsa cıksın arkasındayız cıhazımıızın

• Beğen
Tepkiler: maktama
bountykiller

bountykiller

Üye
tamam kardeşim sen haklısın. Amma yine örnek olarak bir telefon modeli ve bu modeli bu bataryanın kaç defa şarj ettiğini yazar mısın ?

Koradam

Üye
markasi ne

adanalı1

adanalı1

Üye
    Konu Sahibi
cihazı test ettigim telefon samsung galaxy s4 zoom.makina tam doluyken tam 5 kez rahatlıkla şarjımı full etmiştir.

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Takipteyim bra

The SLayeR

The SLayeR

Üye
üstad istanbulda nerdesinha ayrıca markası nedir ?

adanalı1

adanalı1

Üye
    Konu Sahibi
istanbul güngörendeyım kardesım markası kensa

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Kapıda ödemeli gönderim varmı? Öyle bir şey varsa haftaya bir adet sipariş verebilirim (maaş yatınca). Dediğin performans ve pilleri gerçekten o değerlerde ise en az 4-5 tane daha sipariş geçebiliriz. :) (İşyerinde çalıştığım herkesin şarj sıkıntısı var.)

adanalı1

adanalı1

Üye
    Konu Sahibi
Kapıda ödemeli gönderim varmı? Öyle bir şey varsa haftaya bir adet sipariş verebilirim (maaş yatınca). Dediğin performans ve pilleri gerçekten o değerlerde ise en az 4-5 tane daha sipariş geçebiliriz. :) (İşyerinde çalıştığım herkesin şarj sıkıntısı var.)
get(kapıda ödemeli) ilan acacagım abi. garantilidir ürünüm .deneyip test edebilir memnun kalırsan devemı gelır zaten :D

TRibLy*

Üye
get(kapıda ödemeli) ilan acacagım abi. garantilidir ürünüm .deneyip test edebilir memnun kalırsan devemı gelır zaten :D
Selam hocam , kargo kdv dahil 50 tl kapıda ödeme gönderebilirsen bende almak istiyorum .

The SLayeR

The SLayeR

Üye
hocam elden nerden teslim alabiliriz istanbuldan gungoren biraz ters gbi bana ben kucukcekmecedeyim de

• Beğen
Tepkiler: TRibLy*
adanalı1

adanalı1

Üye
    Konu Sahibi
hocam elden nerden teslim alabiliriz istanbuldan gungoren biraz ters gbi bana ben kucukcekmecedeyim de

Avcılar metrobüs olabılırmı kardesım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt