Haber Telefon acilinca alt kisimda onBoot yazıyor..Ne demek ?

Sponsorlu Bağlantılar

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
Telefon acilinca alt kisimda onBoot yazıyor..Ne demek ?
Arkadaslar başlıkta da belirttigim gibi telefon açıldığı zaman pin kodunu giriyorum. Altta onBoot yazıyor. Nedenini anlayamadım. Sıkıntılı birşey mi acaba?

PriZm

PriZm

Üye
Seeder kullanıyorsan açılışta çalışma ayarını tiklediğin için bildirimdir.Uygulamanın çalışmaya başladığını gösterir.

Silinen Üye 325954

Silinen Üye 325954

Kapalı Hesap
Arkadaslar başlıkta da belirttigim gibi telefon açıldığı zaman pin kodunu giriyorum. Altta onBoot yazıyor. Nedenini anlayamadım. Sıkıntılı birşey mi acaba?
android işletim sisteminde başlangıç demektir..

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
Clean master var o yapıyor olabilirmi

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
Seeder kullanıyorsan açılışta çalışma ayarını tiklediğin için bildirimdir.Uygulamanın çalışmaya başladığını gösterir.
Ya benim pilim 2 saat falan gidiyor yani bozuldu telefoncunun biri 30 liraya pil satıyor orjinal değil fakat orjinalden cok daha iyi oldugunu iddia ediyor sattigim pil iyi gitmesse getir iade et diyor
Sizce almalimiyim sıkıntı çıkarırmı acaba

PriZm

PriZm

Üye
Batarya gücü ne kadar?

Orjinal ve zerolemon batarya haricinde batarya almayın.

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
Batarya gücü ne kadar?

Orjinal ve zerolemon batarya haricinde batarya almayın.
Telefonum gereğinden fazla akım çekmeye başlamış garantiye göndermek zorundaymışım pil alsamda işe yaramaz

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
telefon marka model ne acaba ve benimde pilim ölmüştü 13 saat gitmiyordu gittim 89.90 (kuruşu kuruşuna) EB595675LU model orijinal gen pa garantili pili aldım şuan 1 gün 19saat gidiyor hiç oyun oynamazsam 2 gün leri görebiliyorum (tabi 5 saat boyunca oyuna abanınca 19 saatleri de görebiliyorum )
bence alacaksan orijinal pilden başka pil alma adamlar bu 4600 mAh diye bana yutturmaya bile çalıştı tabi ben bildiğim için yemedim ama minik yazılarla en atta yazdıkları yazılarda bu ürün üzerinde yazan değerin altında performans verir geç değer bu değildir gibi yazılar yazar sorumluluktan kurtuluyorlar aynı şey 5 6 yıl önce web alacaktım pirana nın 10 mp kamerası vardı kutunun arta 0.5 mm lik fontla bu ürün gerçek mp si 2 mp diye açıklama vardı her şeyin orijinali bakidir

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
telefon marka model ne acaba ve benimde pilim ölmüştü 13 saat gitmiyordu gittim 89.90 (kuruşu kuruşuna) EB595675LU model orijinal gen pa garantili pili aldım şuan 1 gün 19saat gidiyor hiç oyun oynamazsam 2 gün leri görebiliyorum (tabi 5 saat boyunca oyuna abanınca 19 saatleri de görebiliyorum )
bence alacaksan orijinal pilden başka pil alma adamlar bu 4600 mAh diye bana yutturmaya bile çalıştı tabi ben bildiğim için yemedim ama minik yazılarla en atta yazdıkları yazılarda bu ürün üzerinde yazan değerin altında performans verir geç değer bu değildir gibi yazılar yazar sorumluluktan kurtuluyorlar aynı şey 5 6 yıl önce web alacaktım pirana nın 10 mp kamerası vardı kutunun arta 0.5 mm lik fontla bu ürün gerçek mp si 2 mp diye açıklama vardı her şeyin orijinali bakidir
Zaten almıcam kardeş
3 dür garantiye gonderiyorum bi icraat yok değiştirmemek içinde adamlar inat ediyorlar telefonu bir daha samsung almam heralde

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Zaten almıcam kardeş
3 dür garantiye gonderiyorum bi icraat yok değiştirmemek içinde adamlar inat ediyorlar telefonu bir daha samsung almam heralde
pil eğer kronik olarak bir sorun çıkmadığı taktirde kullanıcı hatasına girer çünkü kullanıcı hiç bir zaman düzenli şarj etmez ve pilde bozulmalar oluşur ama bu sorunu servis anlamaz çünkü onu incelemek için uğraşmaz eğer sorun pildeysede sana değiştiriceğiz parası plz gibisinde bir cevap gelir :( malesef durum böyle
ama s4 gibi pilinde sorun çıkmış bir model ise size direk pili ücretsiz değiştirirler

sacid589

sacid589

Üye
    Konu Sahibi
Daha 5 ay once pili degistirdiler bu seferde pili degistirip sorun pilde derlerse...
Geçen telefoncuya goturdum akım çok çekiyormuş telefon

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Daha 5 ay once pili degistirdiler bu seferde pili degistirip sorun pilde derlerse...
Geçen telefoncuya goturdum akım çok çekiyormuş telefon
olabilir eğer 5 ay önce pil değiştiyse telefon da olabilir çok iyi araştırın

Üst Alt