İphone Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

fatihkadir44

Üye
    Konu Sahibi
İphone Yardım
Arkadaşlar dün iphone 4s (7.1.2) jb yaptım gece bir sorun yoktu sabah telefonu açtım elma işaretinde ilk kaliyo sonra reset atiyor yine elma işareti geliyor nese epeyi araştırdım bi sonuca varamadim bugun öglene dogru telefonu arada kapattim ayni sorunu yine verdi aradada kendi kendine telefon açılıyor en son yine elma logosunda kaldi ne yapmam gerek yardımlarınızı bekliyorum .

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Arkadaşlar dün iphone 4s (7.1.2) jb yaptım gece bir sorun yoktu sabah telefonu açtım elma işaretinde ilk kaliyo sonra reset atiyor yine elma işareti geliyor nese epeyi araştırdım bi sonuca varamadim bugun öglene dogru telefonu arada kapattim ayni sorunu yine verdi aradada kendi kendine telefon açılıyor en son yine elma logosunda kaldi ne yapmam gerek yardımlarınızı bekliyorum .
telefoncuya götür donanımda sorun olmuş olabilir o elmada kalma sorunu oluyor bazı kişilerde

fatihkadir44

Üye
    Konu Sahibi
Biraz araştırdımda ben shsh kaydı yapmamişim onu yapip tekrar restore etsem düzelirmi?
telefoncuya götür donanımda sorun olmuş olabilir o elmada kalma sorunu oluyor bazı kişilerde
Biraz araştırdımda ben shsh kaydı yapmamişim onu yapip tekrar restore etsem düzelirmi?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
o zaman anakartında sıkıntı olabilir mecbur telefoncuya vereceksin

0MG90

0MG90

Üye
ipsw at düzelir

0MG90

0MG90

Üye
Aygıtlar ve Yazıcılar'dan gözüküyorsa kaldırsın yeniden bağlasın

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
Aygıtlar ve Yazıcılar'dan gözüküyorsa kaldırsın yeniden bağlasın
aynn aygıt ve yazıcılarda gözüküyorsa bunu yap ama hiçbir şekilde görmezsen telefonu ituneste yapacak birşeyin yok @fatihkadir44

Üst Alt