İstek Samsung galaxy grand 2

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Samsung galaxy grand 2
Samsung galaxy grand 2 bu telefonu aldım iyimi sizce

MaxipmaN

Üye
sanırım 4.4.2 almadı eğer öyleyse s4mini alırdım

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
4,2 evet

MaxipmaN

Üye
s4mini daha iyi olurdu 4.4.2de aldı

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Bu telefonu alırken kaç tane telefon seçtik başta S3 mini sonra S3 sonra S4 mini sonra general mobile sonra S3 güncellenmiş versiyonu dince abime birlikte bunu aldik

MaxipmaN

Üye
daha güncel bi cihaz olduğundan s3ten daha akıcı olabilir ama s3ün güncellenmiş hali s4 oluyor mantıken,işlemci 4 çekirdek ekran hd 4.4.2 alırsa tadından yenmez inşallah alır hayırlı olsun :)

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Dogrudur sadece android sürümünde dolayi begenmedin

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Peki lg 2 mini alayım bunla aynı para idi

MaxipmaN

Üye

fazla farkları yok g2 mini 4.4.2 almış sanırım ama seninkine de bazı ülkelere gelmiş ki 4.3 bir de 4.4.2 yazmışlar sende 4.3 var 4.2 deyince şaşırmıştım 4.3 diye biliyorum,g2 mininin çözünürlük daha düşük performansta öne geçirir fakat grand2nin ekran büyük o yüzden hd şart ona sende de fazladan ram var o farkı kapatır

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
4.3 oluyorum bu yani daha teli guncellemedim

Invoke

Invoke

Üye
Değil.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Edit:Yanlış yazdım.

Son düzenleme:
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye

fazla farkları yok g2 mini 4.4.2 almış sanırım ama seninkine de bazı ülkelere gelmiş ki 4.3 bir de 4.4.2 yazmışlar sende 4.3 var 4.2 deyince şaşırmıştım 4.3 diye biliyorum,g2 mininin çözünürlük daha düşük performansta öne geçirir fakat grand2nin ekran büyük o yüzden hd şart ona sende de fazladan ram var o farkı kapatır
Grand 2 480*800 degil mi?

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Bence s4 mini

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
Keşke S4 Mini alsaydın daha güncel olurdu en azından neyse hayırlı olsun diyelim