Haber Marvel Contest of Champions Oyunu Geliyor ! ! !

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Marvel Contest of Champions Oyunu Geliyor ! ! !

Marvel'dan yepyeni bir oyun daha. 2014 yılı içinde çıkacak ve teke tek dövüş oyunu olan oyun Android ve Ios platformları için piyasaya sürülecek yüksek ihtimal WP cihazlar da bu oyunu oynatabilecek. Daha önceden başarılı satış rakamları yakalayan DC kahramanlarının ve kötülerinin yer aldığı Injustice oyununun mobile oyunu da büyük başarı elde etmişti bundandır ki Marvel da kendi evreninin dövüş oyununu hazırlama kararı vermiş bakalım nasıl bir oyun olacak oyunun çıkış videosu aşağıdadır:

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

0MG90

0MG90

Üye
Vay, çok iyi olacak :D

kaanslmz

kaanslmz

Üye
süper :)

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Bugün bitane Batman arkham origins indirdim oda aynı injustice boşuna indirmiş oldum :D

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Oyun deneyimleri olan arkadaşlar varmı aranızda, yükledim oynuyorum ancak internet bağlantısı olmadan açılmıyor, yanlış birşeylermi yapıyorum acaba?

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Sd dosyalarını indirmeniz için istiyo olabilir net bağlantısını

0MG90

0MG90

Üye
Vay admin hortu :D
İnternet bağlantılı çalışıyor olabilir oyun, mesela Uno and Friends gibi

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Yada clash of clans gibi :D

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Obb dosyalarını attım sorun yok ama yinede istiyor, henüz mod sürümü yayınlanmamış belki bi alternatifi olur yamalısında.
Yeni konu açmaktansa güncel konudan güncel konuşmak daha mantıklı, hem tekrardan duyurmuş oluruz oyunu :10numara: bakarsın bi paylaşım sever çıkarda bize modlu bulur. Gerçi ben buldum ama sadece apk modlu, Obb dosyası ayrı yerde indirip attım dolayısıyla mod çalışmadı.

furkankaya559758

Üye
Güzel oyuna benziyor. Daha önce de böyle bir oyun var diye hatırlıyorum.

Üst Alt