Samsung Gamepad alsam mı?

Sponsorlu Bağlantılar

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Gamepad alsam mı?
Tab pro 8.4 tabletim icin samsung gamepad almayi dusunuyorum fiyati gsm avm de 140 lira sizce alsam mı?
Yoksa buna gerek kalmadan kollari tablete baglayabilirmiyim ?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
değerbilir ama eğer root ve custom kernel vs varsa bazı yollarla game padleri tanıtabliyoruzununz ama bu gamepadlar şu bakkal tipi dükkanlarda satılan 10 20 tl lik kollar olmuyor xbox360 dualshoch 3 4 de falan yapılabiliyor bence eğer konsol tipi bir cihazınız olsun istiyorsanız alın gitsin

Metin137

Metin137

Üye
Otg kablosu al bir tanede kol al aynı işlevi görür

• Beğen
Tepkiler: avast
avast

avast

Üye
Ben bakkaldan aldigim 20 liralik kolu nexus5 e bagliyorum otg ile :D

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bendede otg kablo varda kolu telefon görmüyor bi yardimci olsanız nasıl yapçiz :D

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
önemli olan kolu bağlamak değil kolun oyun desteği olması gamepadlerin oyunu desteklemezsse sadece kamera dönüyor önr gta nın oyunlar dualshock 3 de sorunsuz oynanıyor ama her oyun ve her kolda çalışmıyor otg bağladığım kolu usb bt joystick gold center uygulaması ile yapabiliyorsunuz ama en azında bir xbox kontroler ve custom rom(root zaten içinde oluyor) olması lazım bu şekilde hatta fps oyunları klavye ile bile takabiliyorsunuz

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
önemli olan kolu bağlamak değil kolun oyun desteği olması gamepadlerin oyunu desteklemezsse sadece kamera dönüyor önr gta nın oyunlar dualshock 3 de sorunsuz oynanıyor ama her oyun ve her kolda çalışmıyor otg bağladığım kolu usb bt joystick gold center uygulaması ile yapabiliyorsunuz ama en azında bir xbox kontroler ve custom rom(root zaten içinde oluyor) olması lazım bu şekilde hatta fps oyunları klavye ile bile takabiliyorsunuz
Dualshock 3 ü hangi programla kablosuz oynayabilirim?

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
eğer root ve custom kernel (ve ya selinux durumu permissive olmalı yoksa çalışmıyor)
usb bt joystick gold center adlı bir uygulama var
sanırım dualshock 3 ü destekliyor diye biliyorum
oyun a girip hem ekrana hemde game padde hangi tuş olarak kullanamk istiyorsanız onu seçiyorsunuz sonra profili kaydedip her seferinde ayı profili kullana biliyorunuz
bu videoda xbox 360 kontrolcusü bağlanıyor ama benzer bir olla dualshoch bağlanabiliyor siz bluetooth dan bağlıyacaksınız (uygulama destekliyor)
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
avast

avast

Üye
Logitech f710 da olabilir vatanda falanda var pahali da degil

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
    Konu Sahibi
Bi daha ps kolu alacagima bitane ek is gerektirmeyen samsung gamepad alirim hem ucuz hem eslestirip hemen oynarim

fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Bende birtane kol varda bunu otg le birlikte g2 ye bagliyorum dsha sonra asphalt 8 i actim ama sadece yon tuslari islev goruyor diyer tuslara bassam hicbir tepki yok bu oyunu nasil kolla sorunsuz oynarin

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Bende birtane kol varda bunu otg le birlikte g2 ye bagliyorum dsha sonra asphalt 8 i actim ama sadece yon tuslari islev goruyor diyer tuslara bassam hicbir tepki yok bu oyunu nasil kolla sorunsuz oynarin
eğer dualshoch 3 ve ya xbox 360 kolu varsa usb bt joystick gold center ile yapılıyor

bilaldemir34

bilaldemir34

Üye
    Konu Sahibi
Gsm avm diye site var guvenilir bi site mi?

Üst Alt