Şu siteye bi bakın

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Şu siteye bi bakın
yabancidiziizle1 e girebilen var mı? açılmıyor bende, dizimag gibi bu da kapandı kesin:(

• Beğen
Tepkiler: ogzhnoTr

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Dizist e bak :oke:

The Shadow

The Shadow

Üye
Harikadizi1 daha iyi bence :oke:

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Bu arada bahsettiğin site açılmıyor :no: @0MG90

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Torrent... :pro:

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Yok ya iyi değil onlar
Torrent'a kaldık yine

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Off... Ne guzel DiziTv ile iPod'a dizi indiriyordum. Simdi nasil indirecegim? :(

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Sitede yukarıda Kapandı yazıyor :züü:

Superfan

Superfan

Üye
Harikadizi..

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
kezban yenge

kezban yenge

Üye
Site mahkemelik oldu dizigo.co ile devam...

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
En fazla hit alanları kapatıyorlar hep
Ne istiyorlar anlamadım bicaps falan hala duruyor onları kapasınlar ilk

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
kartal835

kartal835

Üye
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Bu herifler hakediyor bence. Her ne kadar siteleri isime yariyorsa da haksiz kazanc soz konusu. Zaten esek yukuyle para kazaniyorlar bir zahmet telif haklarini da alsinlar.

enterneoll

enterneoll

Üye
Bu herifler hakediyor bence. Her ne kadar siteleri isime yariyorsa da haksiz kazanc soz konusu. Zaten esek yukuyle para kazaniyorlar bir zahmet telif haklarini da alsinlar.
benim bildiğim telif hakları hiç ucuz değil televizyon kanalları bile yabancı dizileri zor alıyor

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
benim bildiğim telif hakları hiç ucuz değil televizyon kanalları bile yabancı dizileri zor alıyor
Biliyorum ama eger telif haklari alinsaydi su anda yabancidiziizle1.com para kazanmaya devam ediyor olurdu.

kartal835

kartal835

Üye
Biliyorum ama eger telif haklari alinsaydi su anda yabancidiziizle1.com para kazanmaya devam ediyor olurdu.
Kaç tane dizinin teklif hakkını alıcaktı kendi sunuxusuna upload etmediği için sorun olmuyordu. 100den fazla dizi vardı. 6 ay civarında ünlü dizi film sitelerini kapatıyır devlet

kartal835

kartal835

Üye
Harikadiziizle bak

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Ben çıktığı an kat.ph'den sömürüyorum hemencecik iniyo valla 21bin seed gördüm :D

Üst Alt