Snapdragon™ BatteryGuru v2.3.5

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Snapdragon™ BatteryGuru v2.3.5
Snapdragon™ BatteryGuru, Snapdragon mobil işlemcili telefonlarda cihazın işlevselliğini optimize eden akıllı değişiklikler yaparak pil performansını ve genel kullanıcı deneyimini geliştiren bir pil tasarruf uygulamasıdır. Bu uygulama:
• Pil ömrünü uzatarak daha az şarj etmeyle daha uzun pil ömrü sağlar
• Snapdragon işlemcili akıllı telefonunuzu nasıl kullandığınızı akıllı bir biçimde öğrenir ve akıllı telefon işlevselliğini devre dışı bırakmadan cihazınızı optimize eder
• Kullanıcı yapılandırması gerektirmez - Snapdragon BatteryGuru, bunu sizin yapmanıza gerek kalmaması için akıllı telefon ayarlarını otomatik olarak öğrenip ayarlar
Snapdragon BatteryGuru, 2-4 gün arası süren bir başlangıç döneminin ardından kullanıcının davranışlarını öğrenir ve daha sonra pil ömrünü uzatmaya ve deneyimi geliştirmeye hazır olduğunu kullanıcıya bildirir. Snapdragon BatteryGuru, arka planda çalışmaya devam eder ve kullanıcı hakkındaki bilgilerini derinleştirerek deneyimi zaman içinde daha da fazla optimize eder.

Yenilikler:
Çeşitli düzeltmeler ve geliştirmeler
Yeni Etkinlik sekmesi, BatteryGuru\'nun son 24 saat içinde ne yaptığını gösterir.
NOT: Bu sürüm, Snapdragon Glance uygulamasının gelecek sürümü için destek de sağlar. Bu çağrı ve SMS günlüklerine erişmek için ek izinler gereklidir.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Kullanıyorum fakat bir artısını göremedim açıkçası

canko13

canko13

Üye
1 HAFTA kullandım,hiç bir icraat yok,insanları yiyorlar,

turkishield

turkishield

Üye
al bendende o kadar en ufak bi değişiklik olmadı batarya süresinde..

mesut1979

Üye
Arkadaslar bu tipte olan uygulamalara inanip da yüklemeyin hepsi bos is bunlarin hicbir faydasi yok telefona, yinede sunan arkadasa tesekürler emegi icin.

turkishield

turkishield

Üye
Arkadaslar bu tipte olan uygulamalara inanip da yüklemeyin hepsi bos is bunlarin hicbir faydasi yok telefona, yinede sunan arkadasa tesekürler emegi icin.
aynen usta batarya ömür uzatma diye bi program olamaz.. elle 3gyi kapat ekran parlaklığını kıs oldu bitti al sana pil ömrü :)

• Beğen
Tepkiler: mesut1979
2495243

2495243

Kapalı Hesap
Uygulamayi 1 hafta kullandim silince batarya omru artti boyle bir faydasi var arkadaslar :D

• Beğen
Tepkiler: toggyrecords, MaxipmaN ve mesut1979

Üst Alt