Rom yükleme İçin Yardım Edin

Sponsorlu Bağlantılar

deathless41

Üye
    Konu Sahibi
Rom yükleme İçin Yardım Edin
arkadaşlar dostlar allah rızası için bana yardım edin. telefon kafayı yedi forumlarda okuduklarım falan kafam allak bullak oldu. root olayı diyoruz hiç bir yerde bu karnele göre root dosyası yok. omega rom yüklemek istiyorum ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin ramazan ayında bol bol sevap işleyin

streetcat72

streetcat72

Üye
Google dan s2 için olan güncel bir root dosyası indir ama tar uzantılı daha sonra telefonu download moda al (ses eksi+menü+açma kapama tuşu) odin ile yükle benim böyle yüklemesine samsung telefon yok gibi

HAM ZA

HAM ZA

Üye
Önce cwm kur

HAM ZA

HAM ZA

Üye
Hayır cwm kurcak ondan sonra zip uzantılı supersu yu flaşlıycak gerçi cwm kurduktan sonra root yapmak yerine direk rom da atabilirsin :D

ByKatre

ByKatre

Üye
Hayır cwm kurcak ondan sonra zip uzantılı supersu yu flaşlıycak gerçi cwm kurduktan sonra root yapmak yerine direk rom da atabilirsin :D
aynen root olayı normal recovery ilede oluyo ;)

HAM ZA

HAM ZA

Üye
Kardeş cwm 6.2.8 böyle bişeyler olcaktı bunu kur rom hazırsa wipe mipe yapmadan çak romu gitsin :oke:

• Beğen
Tepkiler: ByKatre
ByKatre

ByKatre

Üye
Ama Fazla Bilgin Yoksa Gerek Yok KArdeşim Bi Format At Yeter :oke:

HAM ZA

HAM ZA

Üye
Google da bulur galaxy s2 custom rom atma dese bulur gündelik bilgiden farksız :)

ByKatre

ByKatre

Üye
öyle de bi de geri dönmesi var be arkadaşlara ısrar ediyorum rom atın diye attırmıyorlar sıkıntı :oke:

HAM ZA

HAM ZA

Üye
Backup al beğenmedin geri yükle zor değil :)

• Beğen
Tepkiler: ByKatre

Üst Alt