Modern Combat 5: Blackout v1.0.0p

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Yine aynısı olur. Güncellemeler ile oyunun ömrünü uzun tutmak istiyorlar o yüzden daha çok beklemek zorunda kalıyoruz. Sonra niye apk yüklüyoruz :D
Şarj durumu nasıl bi sanandres kadar yiyor mu?

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
Bende indiriyorum yalnız AKK olduğum için 450 ile iniyor.. Discovery geri dönüş yaparım..

adanalı1

adanalı1

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: Remember Me

Inception-6-

Üye
Offline apk en kısa zamanda çıkar umarım teşekkürler
Galaxy tab 3 7.0 da sorunsuz çalıştı

Son düzenleme:
  • Beğen
fgbvhjk

fgbvhjk

Üye
Detaylı bakmadım. İnternet bağlantısı ayrıca açık olacağı için daha fazla yer tabi.
Buda spider man gibi olur ilk baslarda internet ister sonra millet eleştirir frlan bunlarda tekrardan offline yaparlar

Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
S4 ile denedim. Malesef beklediğim performansı alamadım. MC4 sorunsuzdu. Her zaman olduğu gibi güncelleme bekleyeceğiz. İnternet istemesi ayrı bir durum zaten.
s4 ü kitkatla mahvettiler keşke geri dönüş yolu olsa da 4.2 ye dönebilsem :(

ANIL

ANIL

Admin
s4 ü kitkatla mahvettiler keşke geri dönüş yolu olsa da 4.2 ye dönebilsem :(

Son sürüm ile gayet iyi şuan. Oyuna gelince fazla abartmaya gerek yok aslında. Oynanıyor yani o kadar sorunu yok.

M8 ile aynı diyebilirim:

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Bu Oyun Beni Şimdi Gerçekten Şaşırttı :hmmm 2 Yılda Yapılmış 2014'e Erteyip Hazırladıkları 1 Gb Bile Olmayan Oyunmu Yapmışlar Hatta Ve hatta 1Gb Bile Değil Oyun Neyse Deneyeceğim Seversem Paralı Sürüm Alıcam Teşekkürler

• Beğen
Remember Me

Remember Me

Üye
    Konu Sahibi
Son sürüm ile gayet iyi şuan. Oyuna gelince fazla abartmaya gerek yok aslında. Oynanıyor yani o kadar sorunu yok.

M8 ile aynı diyebilirim:

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
oynanmasına oynanır da ekran yanmasın :D

0MG90

0MG90

Üye
Teşekkürler ama ben güncelleme gelince yüklerim :D İlk iOS'ta deneyeyim nasıl olmuş:)

• Beğen
breksan67

breksan67

Üye
Discoverde gayet akıcı ve başarılı super 16 GBKasma donma yok

ANIL

ANIL

Admin
Ara sahneler iyi olmuş :D

• Beğen
Tepkiler: Buğra
R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
yeni apk yukledim gecersiz lisans dedi.apk yukleyip datayi wifiden cekmiyor mc4 ne guzel cekiyorduk ya.

ANIL

ANIL

Admin
15 dakika oynadım %9 azalmış.

npbıckın

Üye
gencler kac bolum yapmislar oyunu. cok kisa olmasa bari

Jaunus

Üye
Bugüne kadar hiçbir oyuna ve programa para vermemiştim ama bu oyuna sırf emeğe saygıdan dolayı hayatımda ilk defa para vererek aldım ama resmen beynimden vurulmuşa döndüm.Rezalet ötesi yanında az kalır.Sakın para veripte almayın.Oyunun oldukça sıkı bir güncellemeye ihtiyacı var hatta oyunun baştan yapılmaya ihtiyacı var.Oyunun hikaye modu kopuk kopuk.1 dk oynuyorsunuz bitiyor aynı bölümün devamı için 1 dk bekleyip yine 2 dk oynuyorsunuz bu şekilde her bölümde 5-6 alt bölüm var toplamda 6 bölümde oyun bitiyor.Diğer bölüme geçmek için aynı bölümü 10 kere falan değişik görevlerle oynatıyor.Ara yüz çok kötü ve oldukça karışık.Modern Combat 4ün yanına bile yaklaşamaz.Hikaye modu çok kötü ara videolar yok yakın çekim adam öldürme kötü yavaş çekim öldürme ve merminin gidişini gösterme yok.1 senedir bunun için mi uğraştılar?Oyuna girmek 2-3 dk sürüyor sık sık oyundan atıyor.Grafikler s4 iyi değil.Sanırım bazı telefonlar için tam performans alınır.İyi bir donanım istediği kesin.Küçük ekranlı telefonlarda özellikle 4" lik iphoneda zevk alınması çok zor.Özetle oyun tam bir hayal kırıklığı bir daha asla bir oyuna para vermem

0MG90

0MG90

Üye
Bende Asphalt8 den sonra para vermem Gameloft a

Üst Alt