Samsung GT-I9190 Knox sayacı sıfırlama yardım

Sponsorlu Bağlantılar

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Samsung GT-I9190 Knox sayacı sıfırlama yardım

S4 Miniye yazılım atıp rootladıktan sonra knox sayacı değişti. Telefon daha yeni garantili faturalı da. Sayaç garantide sorun çıkarabiliyormuş. Bilen arkadaşlar sayacı sıfırlamada yardımcı olabilirse sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

KırcalıHolding

Üye
Wipeleri uygulayıp orjinal romu yüklersen sıfırlarsın rootlarsan tekrar artar

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
aynı sorun kuzendede var nasıl sıfırlayabiliriz bilen varmı :S

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
Wipeleri uygulayıp orjinal romu yüklersen sıfırlarsın rootlarsan tekrar artar
O normal sayaçta işe yarar knoxta işe yaramaz. Henüz daha s4 mini için knox sıfırlama yok arkadaşlar çıkıp çıkmayacağı da belli değil. Sayaçla idare edin :p

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
bence çıkmaz. s4e 4.3 çıkalı 9 ay oldu knox sayacına çözüm bulunamadı. Çıksa çıksa S5'e çıkar bide çok düşük ihtimal i9505'e

• Beğen

Neverland1

Üye
GT-9190(S4 Mini) için knox sayacı sıfırlama yoktur.Orjinal romu yükleyip odin sayacını sıfırlayabilirsin demek istemiş kardeş.

wrongroad

Üye
    Konu Sahibi
Simdi su yukaridaki resimdw sayac artmis degilmi s4 e cozum var die biliyorum bu arada miniye yok. Bu sayaci sifirlamadan garanti isi zor gibi.

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Geçmiş olsun cihazın sayaç sıfırlama buluna kadar garanti dışı

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Simdi su yukaridaki resimdw sayac artmis degilmi s4 e cozum var die biliyorum bu arada miniye yok. Bu sayaci sifirlamadan garanti isi zor gibi.
Hayır s4e de çözüm ypk sadece n9000 ve n9000q note3 e çözüm var diye biliyorum

ayrica turkiyedeki samsung servisler knox sayacıni bilmedikleri için cihazinizin sayacina bakmazlar rahat olun

• Beğen
qradyant

qradyant

Üye
Hayır s4e de çözüm ypk sadece n9000 ve n9000q note3 e çözüm var diye biliyorum

ayrica turkiyedeki samsung servisler knox sayacıni bilmedikleri için cihazinizin sayacina bakmazlar rahat olun

Biliyorlardir, bence insiyatif meselesi :)

Üst Alt