Telefon Tavsiyesi Karar veremedim lütfen yardım edin ..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eren05l

Üye
    Konu Sahibi
Karar veremedim lütfen yardım edin ..
Öncelikle herkese hayırlı ramazanlar. Ben telefon almak istiyorum :thumbup: Ama iphone 5s mi alsam yoksa LG g3 mü karar veremedim. 5s'in markası g3'ün de üstün özellikleri cazip geliyo :) sizce hangisi ? Şimdiden teşekkürler :turkiye:

archh

Üye
İphone 5s alırsan batarya sorunu yaşama ihtimalin yüksek lg3 daha iyi bi seçim olur. Performans olarak ikiside üst düzey cihazlar ama benim fikrimi sorarsan ikisinide almazdım.

eren05l

Üye
    Konu Sahibi
İphone 5s alırsan batarya sorunu yaşama ihtimalin yüksek lg3 daha iyi bi seçim olur. Performans olarak ikiside üst düzey cihazlar ama benim fikrimi sorarsan ikisinide almazdım.

ne alırdın peki :D

archh

Üye
Şahsen z2 aldım ve nette dolaşan saçma sapan hiçbir sorunu yok. Isınma sadece 4k çekim yaparken oluyor. Oda 7-8dk sonra ben kapattım hata vermeden.

The SLayeR

The SLayeR

Üye
bncede g3 yada z2 dsunmelisin ikiside mukemmel cihazlar

eren05l

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkür ederim z2 yi bilmiyordum bile baktım gerçekten güzelmiş :) en iyisi bidaha gözden geçiriyim

FK5896

FK5896

Üye
G3 güzel bir cihaz ama ben yere düşürürüm falan dersen hiç eline bile alma derim. ince çerçeveli zarif bir tasarıma sahip bu yüzden hemen camı çatlayıp dokunmatikliği arızalanabiliyor. Z2 de çok kaba belki G3'e göre ve G3 kadar tasarımıda iyi değil ama en azından sağlam. :)

0MG90

0MG90

Üye
G3 alacağına Z2 al

A.Canal

A.Canal

Üye
1 haftadir G3 kullaniyorum. bundan Onceki telefonlarim Blackberry Z10, HTC Evo3D ve LG G2.

Android platformunu sevdirebilecek bir cihaz oldugunu dusunuyorum G3'ün.

donanim ozelliklerine bakacak olursak kamerasi beklentimin ustunde kaliteli. Lazer odaklama sistemi de mukemmel derecede hizli. Fotograf cekmek hic bu kadar hizli olmamisti. Hoparloru zaten anlatmayla olmaz yasamak gerekir. Ekrani Quad HD cok daha canli ve gercekci. Keyifle video izler, oyun oynarsiniz. Tek sikintisi bataryasi. Oda cok cok kotu degil. Cikarilabilir bataryali olmasi bu olaya cozum niteliginde. Kendine ozel yazilimlari sayesinde google play coplugunde yer alan bir suru uygulamadan kurtuluyorsunuz. Daha sade ve kullanici dostu bir arayuzle birlikte android'in ozgur dunyasini yasarsiniz G3 ile :)

Her telefon icin konusuyorum: antutu gibi performans testlerini ve gsmarena gibi sitelerin yaptigi batarya testlerini goz onunde bulundurmayin. Bu testler seffaf degildir.

Ha G3 alirsiniz ha Z2 alirsiniz. Zevkle kullanacaginiz bir telefon alin :)

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
G3 donanım olarak çok iyi bir cihazdı.Fakat kendi fikrim Lg 2k ekrana geçmek için aceleci davrandı.Benim mantığıma göre 2k ekran var madem oyunları niye 1080p'de oynayım.Normal kullanımdada ekran yükü bataryayı çok etkileyecektir.G3 sanki biraz geçiş telefonugibi oldu.Lg bundan sonra tanıtacağı amiral gemisi telefonda çok daha iyi olacaktır.O yüzden G3 alma derim.İphone 5s alırsan seni uzun süre götürecektir rahatlıkla.Tek sıkıntısı batarya performansı.Yoğun kullanan birisi isen gün içinde bataryası seni yarı yolda bırakır.
Benim tavsiyem htc one m8 yada windows phone düşünürsen Lumia 1520.

archh

Üye
İphone bataryası cinnet getirtir insana :-)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ByKatre
KayraBey

KayraBey

Üye
Kesinlikle g3

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
iPhone...

cyber

cyber

Üye
bende iphone diyorum bekleyebilirsen iphone 6 yı bekle

MFBtpl53

MFBtpl53

Üye
Bende sana HTC one m8 yada m7 yi tavsiye ederim. Ses olarak kategorisinin en iyisi. Kamerası ultrapixel. Hd amoled ekran. Süper internet hızı. Android 4.4 sistemi. Yani mükemmel bir telefon :)

messevim

messevim

Üye
5s alacağına Z2, G3 ve M8 modellerine bak derim. Bunlar arasın da benim favorim sanırım M8 olurdu. Ardından G3. Z2 hacmine göre çok kaba bir telefon.

• Beğen
Tepkiler: MFBtpl53

archh

Üye
Z2 nasıl kaba arkadaşım banada g3 m8 türü telefonlar kaba geliyo napcaz şimdi? :-)

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
MFBtpl53

MFBtpl53

Üye
Oda senin görüşün oluyo archh kardeş saygı duyacaz yapacak başka bişe yok :D

• Beğen
Tepkiler: archh
aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
m8 al

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt