İpucu Beyler s3 ekran sürem hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
    Konu Sahibi
Beyler s3 ekran sürem hakkında
Arkadaslar belirttigim gibi samsung s3
kullanıyorum orjinal 4.3 yüklü bu ss yi alırken ki full sürede hep edgede kullandım wifi yoktur sizce ekran sürem nasıl beni tatmin etti

maxirabit

maxirabit

Üye
%30'unu zaten internet tüketmiş,normal değil mi sence de bu

• Beğen
Tepkiler: bydeathhhone
maxirabit

maxirabit

Üye
aynen beni tatmin etti sarj süresi
kablosuz ağlar daha az tüketiyor ama veribağlantısı telefonun batayasını dayandırmıyor,bide sizde edge sinyalı tam mı yoksa azmı,eğer az bir sinyal varsa bulunduğunuz yerde,buda batarya gücünün azalmasına sebep olur

• Beğen
bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
    Konu Sahibi
kablosuz ağlar daha az tüketiyor ama veribağlantısı telefonun batayasını dayandırmıyor,bide sizde edge sinyalı tam mı yoksa azmı,eğer az bir sinyal varsa bulunduğunuz yerde,buda batarya gücünün azalmasına sebep olur
2-3 dis cekiyor nadir 4 dis cektigi oluyor

• Beğen
Tepkiler: maxirabit
maxirabit

maxirabit

Üye
2-3 dis cekiyor nadir 4 dis cektigi oluyor
sinyal azsa buda bataryayı bitirmeye bir sebeptir,eğer turkcellse,müşteri hizmetlerini arayıp söylerseniz bulunduğunuz bölgede sinyali yükseltebiliyorlar,kordinatları falan istiyorlar

• Beğen
bydeathhhone

bydeathhhone

Üye
    Konu Sahibi
sinyal azsa buda bataryayı bitirmeye bir sebeptir,eğer turkcellse,müşteri hizmetlerini arayıp söylerseniz bulunduğunuz bölgede sinyali yükseltebiliyorlar,kordinatları falan istiyorlar
yarın bi goruseyim insallah 3g mesela hic cekmiyor onuda hallederlermi bulundugum yerde

• Beğen
Tepkiler: maxirabit

Üst Alt