Tavsiye Çift işletim

Sponsorlu Bağlantılar

gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
Çift işletim
Android için 2 romu tek telefonda kullanmak mümkün olabilirmiş cwm menüsünden secsek romu ona göre açılsa

Ben araştırmalarıma devam ediyorum bu konuda ilgilenen mailime ulaşabilir
[email protected]

ByKatre

ByKatre

Üye
o yok diye biliyorumne yükleycen ki zaten windows ios hep kapalı kodlu .:D

gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
Yok ya mesela 2 tane begendiğin rom var. İki farklı rom

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Tam olarak bilmiyorum rom cwm ama yuzeysel olarak bakınca kodlamaların yonlendirmelerin farklı olması lazım cwm nin bu yönde kodlanmış olması lazım. A romu a dosyasındaki belgeleri uygulamaları çalıştıracak b romu b dosyasındakileri. Ama uygulamalar ortak olsun dersen filan falan işin içinden çıkılmaz.

neyle gönderildiyse gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: bydeathhhone ve mty2147
mty2147

mty2147

Üye
sanırım bazı geliştiriciler bunu yapmıştı

• Beğen
Tepkiler: The Shadow
serdar_gs

serdar_gs

Üye
ne gerek var böyle fantazilere

• Beğen
Tepkiler: bydeathhhone
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Bunu sağlayan kerneller var. Googy max kernekde vardı hem touchwiz hemde aosp.

• Beğen
Tepkiler: Kontrol ve The Shadow
gstahsn

gstahsn

Üye
    Konu Sahibi
Son durum

Seglopsi

Seglopsi

Üye
Sagkam donanim ister gibi

donanım ile alakası yok. cihaz bootu ile alakalı bir durum.

Yapılabilir bişey ama uğraşan var mıdır bilemiyorum. Farklı işletim sistemleri olsaydı uğraşanlar illaki olurdu ama sonuçta iki işletim sistemi de android olduğundan kimse uğraşmamıştır.

The Shadow

The Shadow

Üye
Arkadasim sen cihazini soyle bi bakalim varsa anlatiriz yoksa kismet degilmis artik :)

The Shadow

The Shadow

Üye
Tam olarak bilmiyorum rom cwm ama yuzeysel olarak bakınca kodlamaların yonlendirmelerin farklı olması lazım cwm nin bu yönde kodlanmış olması lazım. A romu a dosyasındaki belgeleri uygulamaları çalıştıracak b romu b dosyasındakileri. Ama uygulamalar ortak olsun dersen filan falan işin içinden çıkılmaz.

neyle gönderildiyse gönderildi.
Emin misin ? Daha dun yaptim ayni seyi :D Secondrom sistemi var. Gerekli klasorlerden /secondrom dizinine de olusturuluyor ve 2 farkli rom kurabiliyosun. Tabi cihaza uygun kernellerden birinin bu ozelligi desteklemesi lazim. Dahili hafiza ve sd kart ortak kullaniliyor her iki romdada. Yanlis bilgi vermeyelim :)

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Emin misin ? Daha dun yaptim ayni seyi :D Secondrom sistemi var. Gerekli klasorlerden /secondrom dizinine de olusturuluyor ve 2 farkli rom kurabiliyosun. Tabi cihaza uygun kernellerden birinin bu ozelligi desteklemesi lazim. Dahili hafiza ve sd kart ortak kullaniliyor her iki romdada. Yanlis bilgi vermeyelim :)

Ne yanlış bilgisinden bahsediyorsun bilmiyorum diye yazdım orda.

The Shadow

The Shadow

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Kontrol
serdar_gs

serdar_gs

Üye
Relax :D zaten bence gereksiz bi fantazi :D insanoğlu sıkıldıkça ne yapacağını şaşırıyor :D

Üst Alt