Telefon Tavsiyesi İkinci El Telefonlar *820 / 920 / 925 (16 GB)* Arasından Hangisi ?

Sponsorlu Bağlantılar

emz

emz

Üye
    Konu Sahibi
İkinci El Telefonlar *820 / 920 / 925 (16 GB)* Arasından Hangisi ?
EDİT : KONUDA UFAK DEĞİŞİKLİĞE GİDİLMİŞTİR. YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ! :)

ARKADAŞLAR TELEFONUM L520'Yİ SATMADAN TELEFON ALMAYA KARAR KILDIM. DAHA SONRA SATACAĞIM. ŞU ANDA *" "* da ŞENGÜLLER GARANTİSİYLE (+6 AY) TELEFONLARDA BAYRAM İNDİRİMİ VAR!!!
ŞİMDİ SİZLERE SORUYORUM.

820 VS 920 veya 925 ?

NEDENLERİYLE YAZARSANIZ YARIN SİPARİŞİMİ VERECEĞİM. NAKİT OLARAK 600₺ PARAM VAR. İNDİRİMDEYKEN ALACAĞIM. SD KART SIKINTILI AMA SİZCE HANGİSİ?

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :)

Son düzenleme:

HAM ZA

HAM ZA

Üye
Arkadaşlar bu 1 Gb ram olayı beni telefondan soğuttu. Sıkıldım artık bu ram sıkıntısından. Bunların çözüm bulduğu falanda yok. En azından model yükseltsem sadece ram değişen bir telefonum olacak. Telefonumun sağ alt köşede bir düşme yarası var başka bir şeyi yok. Kaça satabilirim? Daha önce hiç telefon satmadım. Üstüne en fazla 250-320₺ arasında para koyarım. Ama ram olayından yüksek ramli istiyorum. 625 de aynı sıkıntılı. O yüzden 525. Başkasıda olur ama 512 uyarısını almayayım yeter :D Tavsiyelerinizi bekliyorum :)
Bence 820 veya 920 al :)

byAndroid

byAndroid

Üye
Lumia 525 ve ya htc 8x

skynet

Üye
2.el temiz bir 820 al sd kartı da takarsın keyfine bakarsın :)

• Beğen
Tepkiler: Berkkk2375

Berkkk2375

Üye
350₺ eder bence çunku birkaç zarar var. 350+320=670 820 bul ve al. Ama bulmak onemli

Uygulamaaaaa

• Beğen
Tepkiler: emz
emz

emz

Üye
    Konu Sahibi
2.el temiz bir 820 al sd kartı da takarsın keyfine bakarsın :)
Abi ben pek anlamıyorum ikinci el işlerinden. Sorun orada zaten. Şimdi birde onu bulmam zor. Abi hadi bulsam da fiyat ne olacak acaba? Bende şu an 250₺ var. Teli 300₺ e satsam ki inşallah alırlar. O fiyat zaten çok düşük oluyor. İkinci el çok düşüyor fiyat. Bende gene maksimum 550₺ oluyor. Bütçem bu benim. Harçlıklardan anca bu kadar çıktı. Ona göre lazım.

Moto_G

Üye
Abi ben pek anlamıyorum ikinci el işlerinden. Sorun orada zaten. Şimdi birde onu bulmam zor. Abi hadi bulsam da fiyat ne olacak acaba? Bende şu an 250₺ var. Teli 300₺ e satsam ki inşallah alırlar. O fiyat zaten çok düşük oluyor. İkinci el çok düşüyor fiyat. Bende gene maksimum 550₺ oluyor. Bütçem bu benim. Harçlıklardan anca bu kadar çıktı. Ona göre lazım.
Ozaman kesinlikle moto g al

Emre

Üye
hergün model çıkıyor onla idare et bence wp9 alırsın :D

emz

emz

Üye
    Konu Sahibi
Ozaman kesinlikle moto g al
Abi wp den çıkmam. Nokia uygun fiyatlı ayrıca. Tavsiye 820 var mı? İlan veya Ankara da tanıdık telefoncusu olan var mı? Telefoncu tanıyan varsa çok iyi olur. Tavsiye bekliyorum. 820 ikincil el temiz bulsam olursa yazsın.

The Benefit

The Benefit

Üye
Almışken biraz daha yüksek model al bari. Farkı hisset. :D

• Beğen
luckysleven

luckysleven

Üye
Model yukseltmek herzaman karli ve mantiklidir. Ama 525in tek farki 1gb olmasi yanilmiyorsam. Burda ihtiyaclarin onemli. Tek derdim uygulama-oyun diyorsan 525alinir. Ama arayuzde 1gb ramin hic bir etkisi yok belirtmekte fayda var.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bazen bende sırf şu 512 mb ram sıkıntısı ve batarya performansının yetersizliği yüzünden 1320 alayım diyorum ikinci elden. Bi nebze rahatlatırım:)

ellimin kori

ellimin kori

Üye
İkinci elde biraz bilgi vereyim. ben tam 1 yıl garantili, faturalı, kutulu, lumia 520 yi 280 e aldım artık telefoncu kaça alır meçhul.Sana önerim o kadar para verip wp de kalmaman.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Son düzenleme:
osmanmert94

osmanmert94

Üye
İkinci elde biraz bilgi vereyim. ben tam 1 yıl garantili, faturalı, kutulu, lumia 520 yi 280 e aldım artık telefoncu kaça alır meçhul.Sana önerim o kadar para verip wp de kalmaman.

Yapma ya o paraya gidip android mi alsın. İntihara kalkışır maazallah. O paraya alacağı hiçbir Android Asphalt 8 vb oyunları kasmadan oynatamaz.

• Beğen
emz

emz

Üye
    Konu Sahibi
Model yukseltmek herzaman karli ve mantiklidir. Ama 525in tek farki 1gb olmasi yanilmiyorsam. Burda ihtiyaclarin onemli. Tek derdim uygulama-oyun diyorsan 525alinir. Ama arayuzde 1gb ramin hic bir etkisi yok belirtmekte fayda var.
Abi eğer temiz bir 820 garantili bulursam hiç affetmem alırım. Ayrıca hani bir clearblack ekran, kamerada flaş, ön kamera isterim yani. Ben o paraya alınacak sıfır bir tek i 1 gb ramli 525 buldum. Ekranı fazla büyük istemiyorum. 4"-4,5" aralığı en ideali. Bu aralıkta da çoğu kişi 820 dedi. Bende baktım beğendim. Eğer böyle temiz bir cihaz bulursam alıcam. Ankaradayım. Tavsiyeler varsa bakarım.

Abi sen o fiyata nasıl aldın? Sağlam telefonu o fiyata biraz aşırı düşük olmuş. O kadar da rezalet değil wp piyasası bence. Ayrıca ne biliyim wp den memnunum. Şimdilik onunla kalmayı tercih ederim.
Bunu buldun sıfır. Değer mi arkadaşlar? Belki biraz daha beklersem bunun gibi alabilirim. Ama temiz ikinci el daha uygun derseniz biraz araştırayım.

Emre

Üye
Abi eğer temiz bir 820 garantili bulursam hiç affetmem alırım. Ayrıca hani bir clearblack ekran, kamerada flaş, ön kamera isterim yani. Ben o paraya alınacak sıfır bir tek i 1 gb ramli 525 buldum. Ekranı fazla büyük istemiyorum. 4"-4,5" aralığı en ideali. Bu aralıkta da çoğu kişi 820 dedi. Bende baktım beğendim. Eğer böyle temiz bir cihaz bulursam alıcam. Ankaradayım. Tavsiyeler varsa bakarım.

Abi sen o fiyata nasıl aldın? Sağlam telefonu o fiyata biraz aşırı düşük olmuş. O kadar da rezalet değil wp piyasası bence. Ayrıca ne biliyim wp den memnunum. Şimdilik onunla kalmayı tercih ederim.
Bunu buldun sıfır. Değer mi arkadaşlar? Belki biraz daha beklersem bunun gibi alabilirim. Ama temiz ikinci el daha uygun derseniz biraz araştırayım.
Temiz Telefonları Bu Siteden Başka Yerde bulamazsın

Geçen Hafta Lumia 920 2.el 500 tlye satıyordu bu firma + 6 ay garanti ondan sonra ne yapasan yap diyorlar :D

• Beğen
Serhan

Serhan

Üye
Alınmazmı :sirit:Ama2. el temiz diğer telefonlara bakabilirsin

luckysleven

luckysleven

Üye
Evet 820 keyifli derli toplu bir cihaz. Bende ilk basta 820 ile 925 arasinda kalmistim ama 720 den sonra daha buyuk ekran istedim. 820 alirsan iyi olur uzun sure goturur seni

Üst Alt