Tavsiye Htc Wm8 Rio 8S cctv uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

hknyusuf

Üye
    Konu Sahibi
Htc Wm8 Rio 8S cctv uygulaması
Merhaba arkadaşlar geçen gün hızlıal sitesinden indirimle Htc wm8 Rio 8s aldım.
Bütçeme göre bana yetecek şekilde bir telefon. 439 tlye indirim yapmışlar, 30 tl avea indirimi 30 tlde bkm express indirimi ile kargo dahil 384 tlye aldım ve gayet memnunum. Bana yetiyor. Sitede bana yardımı olabilecek uygulamalara bakıyorum. Cctv camera için bir uygulama baktım bulamadım. Yardımcı olurmusunuz?

YkPkY

YkPkY

Üye
Henüz yok maalesef.banada lazım

GÖNDERMİYORUM BİŞEYLE...

luckysleven

luckysleven

Üye
Cok iyi fiyata almissin heleki sd kart desteginden sonra bu telefon icin o fiyat kacirilmaz

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
adam zaten indirimde olan cihazı avea+bkm indirimlerini de bindirerek almış kaçar mı resmen kombo yapmış :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve luckysleven
luckysleven

luckysleven

Üye
Hizlial gold un sitesiydi ama telefon iade cihaz cikmasinda sonra motorola kullananlar iyi bilir : )

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
  • Beğen
Tepkiler: luckysleven

hknyusuf

Üye
    Konu Sahibi
adam zaten indirimde olan cihazı avea+bkm indirimlerini de bindirerek almış kaçar mı resmen kombo yapmış :kıskıs:
Aynen öyle oldu :)) discovery 16 gb vardı onu düşünüyodum son anda vazgeçirdiler bu fiyat olarak on numara oldu
Cok iyi fiyata almissin heleki sd kart desteginden sonra bu telefon icin o fiyat kacirilmaz
Evet super oldu. wm 8.1 güncellemesi bu telefonada gelirmi ? tam konuyu bilmiyorum ama türkiyeye gelince windows mobile 8 yüklü her telefonamı geliyor yoksa marka modele göremi geliyor ?

luckysleven

luckysleven

Üye
Aynen öyle oldu :)) discovery 16 gb vardı onu düşünüyodum son anda vazgeçirdiler bu fiyat olarak on numara oldu
Evet super oldu. wm 8.1 güncellemesi bu telefonada gelirmi ? tam konuyu bilmiyorum ama türkiyeye gelince windows mobile 8 yüklü her telefonamı geliyor yoksa marka modele göremi geliyor ?

Evet gelecek 8.1 butun wplere gelecek bundan sonraki guncellemeyide alirsin yani 8.1+gdr1 alirsin bunlardan sonrada zaten ne gelecek kim neyi alacak belli degil : )

• Beğen
Tepkiler: hknyusuf

Üst Alt