LG G3 Spigen Slim Armor İncelemesi

Sponsorlu Bağlantılar

Spigen Türkiye

Spigen Türkiye

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 Spigen Slim Armor İncelemesi

[TBODY] [/TBODY]
Bugüne kadar akıllı cihazların üretiminde plastik kullanımına dair bir çok tartışmaya şahit olduk.
Buna rağmen LG yeni amiral gemisi G3 modelinde yine aynı materyali kullanmış. Ancak bu kez plastik materyal üzerinde metal bir film kaplama mevcut. Neyse ki bu cihazı almayı düşünenler için Spigen’den güzel haberler var. Bunlardan biri de cihazın hem tüm formunu koruyan, hem de tarzından ödün vermeyen Slim Armor serisi.

LG G3 için üretilen Spigen Slim armor, form olarak serinin diğer cihazlar için üretileni ile aynı. Yani dizayn olarak bir değişiklik söz konusu değil. İlk olarak LG G3’ tamamen saran siyah TPU materyal, şok emici sistemi ile cihazı düşmelere karşı tamamen koruyor. Sonrasında üzerinde bulunan polikarbon kaplama ile dizaynı tamamlayıp, çizilmelere ve dış etkenlere karşı koruma sağlıyor.
İncelediğimiz Champagne Gold rengi model, siyah TPU materyal ile güzel bir kontrast sağlıyor. Slim Armor, küçük düşmelerden, oldukça şiddetli düşüşlere kadar tam koruma sağlıyor. Aynı zamanda başka desenli ürünler gibi kir toplamıyor.

Ürünün tavsiye edilen satış fiyatı 59,90 TL civarında olduğu için oldukça kolay elde edilebilir. Renk seçenekleri ve güvenilir korumasıyla Spigen, cihazınızı satın alırken aklınızda olması gereken bir ürün.

Aşağıdaki linklerden ön sipariş verebilirsiniz.

Kaynak :

Son düzenleme:

KayraBey

KayraBey

Üye
Güzelmiş. Mutlaka alırım.

• Beğen
Tepkiler: Spigen Türkiye
KayraBey

KayraBey

Üye
Haftaya G3 aldıktan sonra hemen bundan da alacağım. Düşme olayından çok çekiniyorum...

• Beğen
messevim

messevim

Üye
LG G2 için ürünleriniz var mı acaba ?

Türe

Türe

Üye
G3 , M8 , 5S gibi tasarım harikası cihazları alıcam ve bunu kılıfla demode edicem öyle mi ? Kalsın. :zzz:

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N, mısto61 ve Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
G3 , M8 , 5S gibi tasarım harikası cihazları alıcam ve bunu kılıfla demode edicem öyle mi ? Kalsın. :zzz:
Telefonu kendi paramla alıyorum hacı o yüzden fazla kıymetli oluyor :D

• Beğen
Spigen Türkiye

Spigen Türkiye

Üye
    Konu Sahibi
LG G2 için ürünleriniz var mı acaba ?
Merhaba,
LG G2 için stoklarımızda yalnızca Slim Armor koruyucu kılıf ve LG G2 Screen Protector Steinheil Ekran Koruyucu mevcuttur. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
messevim

messevim

Üye

Telefon bir defa elinizden düşüp, bir yeri kırdıktan sonra size bu yorumu hatırlatmak isterim. :)
Merhaba,
LG G2 için stoklarımızda yalnızca Slim Armor koruyucu kılıf ve LG G2 Screen Protector Steinheil Ekran Koruyucu mevcuttur. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Stokların genişlemesi gibi bir durum var mı ?

Kayda değer birşey yok stoklarınız da .

• Beğen
Spigen Türkiye

Spigen Türkiye

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba,
Crystal Clear serisi ürünlerimiz ile cihazınızın görüntü ve formunu değiştirmeden koruma sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki linklerde örnekler mevcuttur.

Telefon bir defa elinizden düşüp, bir yeri kırdıktan sonra size bu yorumu hatırlatmak isterim. :)

LG G3 serisi için üretimler başladığı için, planlanan bir stok değişikliği bulunmamaktadır.

• Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
Türe

Türe

Üye

Çok şükür dikkatli kullanıyorum. Tavsiye ederim. :good:
Telefonu kendi paramla alıyorum hacı o yüzden fazla kıymetli oluyor :D

Yok dede yani düşse de bilmem nolsa da ben orijinaliyle kullanmayı seviyorum. :good: 4S ' in arkası tamamen cam olduğu için mecbur kılıf kullanıyorum çünkü elim çok terliyor. Onun dışında dediğim modelleri kılıfla pek kullanmam. :good:

Sarangni

Sarangni

Üye
Arkadaşa aliexpress den Rock marka akıllı kılıf sipariş ettik çok kalite duruyor. Akıllı kılıf.

deathwind

Üye
kılıf tamamda köşesindeki oyuga anlam veremedim avrupa üretimlerinde tv anteni yok yuva girişi işi bozmuş

The SLayeR

The SLayeR

Üye
kılıf tamamda köşesindeki oyuga anlam veremedim avrupa üretimlerinde tv anteni yok yuva girişi işi bozmuş
o oyuk g2 spigendede var ben de kulandgim icin biliyorum orda anten var g2 de de g3 de de

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Gold rengi sipariş etmiştim telefonumu ...

Kılıf olarak da şimdi bunu sipariş ettim ...

• Beğen
The SLayeR

The SLayeR

Üye
  • Beğen
Tepkiler: DiaBLoS
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Sağolasın kardeşim , eyvallah .
Onu tavsiye ettiler sağlamlık olarak , bende sipariş ettim . Görüntü itibariyle de güzel hani ..:DSpingen den Pazartesi ürün sipariş ettim resmi sitesinden.
Üye olmadan alışveriş ve ödeme yaptım . Onlar da sıkıntı yok .

Ürünün nerede hangi kargo da olduğunu ne zaman geleceğini nasıl öğrenebilirim . ?

• Beğen

Üst Alt