Öneri Moto G Yasağı hakkında yardım!

Sponsorlu Bağlantılar

Moto_G

Üye
    Konu Sahibi
Moto G Yasağı hakkında yardım!
Öncelikle hepinize merhabalar.
Size bir sorum olcaktı bildiğiniz gibi Moto G patent ihlali gerekçesiyle Almanya'da yasaklandı.
Sorum acaba Türkiyedede yasaklanırmı?
Cevaplarınız için teşekkür ederim...

0MG90

0MG90

Üye
Hayır

0MG90

0MG90

Üye
Açıklama yapılacak bir şey yok bence
Türkiye'de şimdiye kadar telefon yasaklandığını görmedim yani hayır

dayannight

dayannight

Üye
motorolanın moto g ve moto x modellerinde bir alman şirketine ait anten kullanıldığı için yasaklandı bizi ilgilendirmez daha önce samsung da böyle durumlar oldu bizde yasaklanmadı

Moto_G

Üye
    Konu Sahibi
motorolanın moto g ve moto x modellerinde bir alman şirketine ait anten kullanıldığı için yasaklandı bizi ilgilendirmez daha önce samsung da böyle durumlar oldu bizde yasaklanmadı
Tmm sağolasın

fk555897

fk555897

Üye
Türkiye'de hala satılıyor.

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Moto G 4G'yi bekle istersen. Fakat geleceğinin garantisini veremem.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Yav sende alıyosan al artık şu moto G yi iki gündür görüyorum sinir oldum sana :angry:

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Sadece 4G'li versiyonunda sd kart girişi var. Geri kalan özellikler hepsinde aynı. Sim kart hariç.
Tek sim 8 Gb
Tek sim 16 gb
Tek sim + sd kart girisli
Çift sim 16 gb olarak çıktı moto g

Daha sonra 4G çıktı toplam 6 sürüm felan var araştır biraz

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Tek sim 8 Gb
Tek sim 16 gb
Tek sim + sd kart girisli
Çift sim 16 gb olarak çıktı moto g

Daha sonra 4G çıktı toplam 6 sürüm felan var araştır biraz

Demin 4 dedin ya. Neyse benim bildiğim kadarıyla tek sim 8gb, tek sim 16gb, çift sim 16gb, 4gli sd kart girişli 16gb, bir de arka kapağı sağlamlaştırılmış moto g forte var.

Edit: Bir de Ferrari Edition var.

Bunların hangilerinde sd kart girişi var ve hangileri Türkiye'de satılıyor? SD kart girişli bir model satılıyorsa hemen yarın gidip almak istiyorum.

0MG90

0MG90

Üye
Demin 4 dedin ya. Neyse benim bildiğim kadarıyla tek sim 8gb, tek sim 16gb, çift sim 16gb, 4gli sd kart girişli 16gb, bir de arka kapağı sağlamlaştırılmış moto g forte var.

Edit: Bir de Ferrari Edition var.

Bunların hangilerinde sd kart girişi var ve hangileri Türkiye'de satılıyor? SD kart girişli bir model satılıyorsa hemen yarın gidip almak istiyorum.
Bende yarın gidip alıp Sony çilesinden kurtulmak istiyorum:(

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Bende yarın gidip alıp Sony çilesinden kurtulmak istiyorum:(

Birlikte gidip alalım la eğer varsa. A101'den 16gb class 10 hafıza kartı aldım ucuz diye. Şimdi Nexus 5 ya da Moto G alırsam boşa gidecek. :(

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve 0MG90
0MG90

0MG90

Üye
Birlikte gidip alalım la eğer varsa. A101'den 16gb class 10 hafıza kartı aldım ucuz diye. Şimdi Nexus 5 ya da Moto G alırsam boşa gidecek. :(
Bu Z1c nin sorunları gideriliyor yavas yavas ama hic uğraşmayıp bunu alasım var. Kendi paramla alabilirim hatta su an hb'dadan.

Üst Alt