s3 mini

Sponsorlu Bağlantılar

capkino_42

Üye
    Konu Sahibi
s3 mini
s3 mini telefona daha once rom yuklemistim sonra tekrar orjinal roma dondum yanliz telefonu ilk aldigimda opera mini ve kleek diye bir uygulama yoktu onlar yuklenmis oldu sebebi ne acaba yanlis rom mu yukledim

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
s3 mini telefona daha once rom yuklemistim sonra tekrar orjinal roma dondum yanliz telefonu ilk aldigimda opera mini ve kleek diye bir uygulama yoktu onlar yuklenmis oldu sebebi ne acaba yanlis rom mu yukledim
stock rom yani orjinal olmayan bir rom yüklemiş olabilrisin kasma yapmıyorsa sıkıntı yok

capkino_42

Üye
    Konu Sahibi
yapim numarasi falan degisti eski haline nasil dondurebilirimXXXAMG4 OLDU

capkino_42

Üye
    Konu Sahibi
garantiye gonderdigim zaman benim icin bi skinti olurmu ?

capkino_42

Üye
    Konu Sahibi
tmm kardesm saol yanliz aklima takilan birsey var forumda orjinal rom diye arattigimda bu yapim numaralari farkli bir cok rom var bunlar ne oluyo XAMB4 XXAMG4 gibiher hangi birini yukledigim zmn skinti cikmaz degilmi

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
tmm kardesm saol yanliz aklima takilan birsey var forumda orjinal rom diye arattigimda bu yapim numaralari farkli bir cok rom var bunlar ne oluyo XAMB4 XXAMG4 gibiher hangi birini yukledigim zmn skinti cikmaz degilmi
bişey olmaz sen en başta ben orjinal rom hariç farklı bir rom kurdum demezsen sıkıntı olmaz

capkino_42

Üye
    Konu Sahibi
eyvlh kardesm saol

Üst Alt