Telefon Tavsiyesi Telefon Önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Önerisi
Merhaba arkadşlar sadece beni 6 7 ay idare edecek bir telefon alacağım. bütçe en fazla 1300 olabilir aklımda

-İphone 4s
-Samsung Galaxy Note 2
-Samsung Galaxy note 3 Neo
-Lg G2
var fazla para vermek istemiyorum sosyal ağ kamera ses iyi olsun bana yeter çekim gücü de iyi olsun yeter şimdiden teşekkürler

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
lg g2 al

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
Butun arkadaslarim g2 diyor ama ne biliyim iphone ye ve note sicak bakiyorum

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Butun arkadaslarim g2 diyor ama ne biliyim iphone ye ve note sicak bakiyorum
iphone 4s demişsin donanım bakımından baya geride sorun olmaz dersen iphone al, note 3 neo ve note 2 ye güncelleme desteği yakında kesilir en iyisi g2 bence

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
Sadece 6 7 ay kullanacagim acikcasi fazla para da vermek istemiyorum

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
Internetten almayacagim telefoncudan alacagim bi tanidik var biraz indirim yapacak

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
Tanidik oldugu icin indirim yapar s4 ciktigi zaman 2000 tl gibi biseydi 500 tl indirim yapmisti

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Tanidik oldugu icin indirim yapar s4 ciktigi zaman 2000 tl gibi biseydi 500 tl indirim yapmisti
valla yukarıdaki telefonlar arasında en ucuz olan lg g2 ile note 2, lg g2 de de normalinden 500 lira ucuza satarsa 1000-1200 arası alır senden yani bütçene uygun

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
Olabilir aslinda hmmmArkadaşlar lg formuna baktı bazı problemler var bazılarında aşırı ısınıyo bazılarında ekrana bi şey oluyor kamera kasıyor hep kasan samsung bile kasmamış kamerada @Electricwizard

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Olabilir aslinda hmmmArkadaşlar lg formuna baktı bazı problemler var bazılarında aşırı ısınıyo bazılarında ekrana bi şey oluyor kamera kasıyor hep kasan samsung bile kasmamış kamerada @Electricwizard
ısınma sorunu var doğru sebebi batrayanın tümleşik yani çıkmayan cinsten olması çıkarıp dinlendirme gibi bir şansın yok istersen neoyu al ama bütçeni aşabilir

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
Bilmiyorum şu ısınma sorunu olmasa aldığım çoğu telefonda ısınma problemi vardı bıktım bundan 16 yada 32 gb lil 4s ne kadar olur

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Bilmiyorum şu ısınma sorunu olmasa aldığım çoğu telefonda ısınma problemi vardı bıktım bundan 16 yada 32 gb lil 4s ne kadar olur
4s al sen o zaman

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
8 gb ama sorun olabilir

forever_

forever_

Üye
    Konu Sahibi
Zor getirtmem note 3 neo olabilir uygun fiyata bulabilirsem

forever_