Yardım USB Sorunu.

Sponsorlu Bağlantılar

SaKo98

Üye
    Konu Sahibi
USB Sorunu.
USB takılı degil ama Usb hatsı alıyorum her 30 saniyede resimdeki hatayı alıyorum sorun nededir lutfen yetkili biri cevap yazsın bıktım artık telefonu kapatıp açtım ama sorun yine aynı șimdi screenshot yaptım sorun bu..

punemr123

punemr123

Üye
bende otg kablosunda olmustu bi kere kablo temassizlik yapiyordu otg kabloyu deistim duzeldi

SaKo98

Üye
    Konu Sahibi
bende otg kablosunda olmustu bi kere kablo temassizlik yapiyordu otg kabloyu deistim duzeldi

Șimdi kendi - kendine düzeldi ilk defe böyle oldu anlamadım .Sorun yine devam ediyor hiç kimse çözümunu bilmiyomu foto altda

cyborg78

cyborg78

Üye
usb kablosu taktınmıydı ondan önceBenim N8'de de olmuştu bu sorun, diş fırçası ve biraz kolonya halletti bu işi :bigstar:

---ALINTI---
önce temiz yumuşak bir dış fırmaçısını kolonyaya batır ve Usb girişini iyice bir fırçala..Olmazsa eğer
Soft format yine olmazsa
hard formatyine olmazsa
olmadı en baştan yazılm yine olmazsa servise gönderirsin

SaKo98

Üye
    Konu Sahibi
usb kablosu taktınmıydı ondan önceBenim N8'de de olmuştu bu sorun, diş fırçası ve biraz kolonya halletti bu işi :bigstar:

---ALINTI---
önce temiz yumuşak bir dış fırmaçısını kolonyaya batır ve Usb girişini iyice bir fırçala..Olmazsa eğer
Soft format yine olmazsa
hard formatyine olmazsa

---ALINTI---
Soft format yine olmazsa
hard formatyine olmazsa

Önelikle yorumun için teșekkürler hayır önce takılı degildi birden bire oldu dedigini yapmaya çalıștım sonuç olumlu ama yinede hatalar devam ediyor șimdi sistemlik bir problem degil? Ve nasıl halledebilirim diș frçasıyla bu kadar oldu ya servise götursem?

cyborg78

cyborg78

Üye
yine devam ediyorsa servise bi götür derim, ya format atarlar oda olmazsa heralde parçayı değiştirirler, tabi garantisi yoksa maliyeti fazla isteyebilir servis :bigstar:

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Yok hocam sıkıntı büyük ihtimal usb girişindedir

Üst Alt