Öneri Android Telefonun Ekranını Pcye Aktarma

Sponsorlu Bağlantılar

ua_hasan.32

ua_hasan.32

Üye
    Konu Sahibi
Android Telefonun Ekranını Pcye Aktarma
Telefonumun ekranını Pcye Aktarmak için İnternetten çok araştırma yaptım fakat bir türlü bulamadım en sonunda bu uygulamayı buldum ve benim gibi araştırıpta bulamayan arkadaşlar vardır diye paylaşayım dedim :)

2 farklı yol buldum bu konuyla alakalı fakat bu yol çok basit Aynı Zamanda diğerine göre çok daha stabil :)

Öncelikle Telefonunuzun USB Sürücülerini bilgisayarınıza indirip kurun .

- Daha sonra Google Playde Telefonunuza 'Mobizen' Adlı uygulamayı Yükleyin ( Link : )

- Aynı Programı Bilgisyarınızada kurun ( Link : )

- Android telefonunuzdan Geliştirici Seçeneklerden USB Ayıklama Modunu Açın.

- USB Kablosu ile telefonunuzu PC nize Bağlayın.(Aynı Wifi ye bağlı iseniz hem telden hem pcen yine oluyor fakat böyle sadece dosya alış-verişi sağlanıyor.USB ile bağlanırsa görüntü aktarımıda sağlanıyor)

- Telefonunuzdan Mobizen Adlı Uygulamayı Çalıştırın.

- Pcden İse Mobize'nin Sitesine Girin (Link : )

- Gmail Adresinizi ve Şifrenizi Girdikten Sonra Karşınızda Android Telefonunuzun Ekranı ve Dosyalarınızı Göreceksiniz.

Bu uygulamaları yaptıktan sonra Pcnizin Ekranını Tv ye Bağlarsanız Android Telefonunuzun Ekranı Pcniz Vasıtası ile Televizyona Bağlamış olursunuz. :)

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş ve Tr_SERGEN

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
:thumbup:

• Beğen
Tepkiler: ua_hasan.32
Superfan

Superfan

Üye

bazı uygulamalar var. Bu uygulamanın geliştiricisi, pc ye yansıyan videonun fps'sinin çok yüksek olduğunu söylüyor. Fazla stabil değil sanırım ama bilmiyorum. Para vermek istemezseniz cracklisi vardır internette herhalde.

0MG90

0MG90

Üye
Gmail'den eposta şifre giriyorsak kalsın :D Usb to Hdmi alırım daha iyi :D

ua_hasan.32

ua_hasan.32

Üye
    Konu Sahibi
2 haftadır kullanıyorum hiç bir sorunla karşılaşmadım yine de görüşleriniz için teşekkürler :)

Üst Alt