Arkadaşlar Whatsapp Hakkında Bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

_arslan_

_arslan_

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Whatsapp Hakkında Bakarmısınız
Arkadaşımla whatsapp dan mesajlastık.Gerek yazılı gerek resimli.Abuk subuk resimler videolarla güldük felan.Benım sorum whatsapp bu resimleri videoları telefonda biryere kayıt ediyormu?Arkadaşım biraz teknoloji özürlüsü oldugundan telefonu karıştırsada pek bir sonuca varamıyor.
Yanı onun bana whatsapp dan yolladıgı mesaj resım vıdeolar programı kaldırmıs olmamıza ragmen herhangi bir yerde kayıtlı duruyormudur?
Ben android kullanıyorum benım gonderdıklerımı programı kaldırdıktan sonra telefonumda buldum.Acaba İphone'da böle birşey varmı?
Telefonu İphone 4...
Cvplarınızı bekliyorum arkadaşlar sağolun smdiden

szqn55

szqn55

Üye
iphonde da biryerde kalıyor ama sadece whatsapdan görebiliyorsun resimleri yani fotoğraflar alanında görünmez

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Cihaz hafizasinda whatsap klasoru icinde saklanır ama iphoneda gizli klasör olarak bulunuyor olabilir.

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Karşı taraftan gönderilen resim ve videolar açılırsa galeriye aktarılıyor. Yani DCIM klasöründe yerini alıyor. Önizleme yaptıktan sonra silinmiyor!

Son düzenleme:
_arslan_

_arslan_

Üye
    Konu Sahibi
Iphone da whatsapp klasörüne nasıl ulaşabiliriz.

Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Dosyalar Whatsapp'in klasöründe saklanmıyor. Cihazın kendi fotoğraflar klasöründe depolanıyor. Yani Menü/Fotoğraflar'a girip resimleri ve videoları rahatlıkla bulup silebilirsin.

clgnkral

clgnkral

Üye
androidde dosyalarıma girdiğin zaman telefon hafızasında whatsapp adlı klasör var buraya gelen resimler, giden resimler ve yedek alınıyor. Eğer iphone da böyleyse bi bakıp dene.

_arslan_

_arslan_

Üye
    Konu Sahibi
Evet dediğin doğru fakat cihazın galerisinde felan olan fotoğrafları sildiğinde whatsappdan sana gönderilen dosyaları siliyorsun.
Birde senın karsı tarafa gönderdiğin dosyalar var.Whatsapp bunları androidde kendi klasöründe saklıyor.Galeride felan görünmüyor.Androidde buna ulaşmak kolay.Fakat İos da gizli klasör sanırım.

clgnkral

clgnkral

Üye
ios telefon elimde olmadığı için nasıl ulaşılır bilemiyorum.

_arslan_

_arslan_

Üye
    Konu Sahibi
Tamam kardsm sağolasın yinede.Cvp veren herkese ayrı ayrı tesekkr ederm

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Bu konuya son mesajım(!); iOS'ta karşı taraftan gönderilen resim ve videolar önizleme yapıldığı takdirde sistemin kendi fotoğraflar klasörüne aktarılır. Silmek için izlenecek yol Fotoğraflar'a girip bulup silmektir. Konuşmayı tamamen silmek isterseniz whatsapp'te düzenle seçeneği ile silebilirsiniz. Vesselam ...

clgnkral

clgnkral

Üye
Pcye itools programını kur sonra telefonu pcye bağla bütün dosyalara erişebiliyormuşsun. Bunu bi dene.

_arslan_

_arslan_

Üye
    Konu Sahibi
Bessonnitsa
Sorun karsı taraftan İOS'a gönderilen dosyalar değil.
İOS'dan karsı tarafa gönderilen dosyaların biryerlerde yedeklenmesi sorun...
Yani İOS'dan karsıya gönderdiğin dosyaları galeriden felan silince whatsapp yedeklerini silmiyor.
Yani androidde bu şekilde.İOS'da da bunu açığa kavuşturmak istiyorum.
clgnkral
O yöntemi deneyeceğim.Tesekkürler.

clgnkral

clgnkral

Üye
Bessonnitsa
Sorun karsı taraftan İOS'a gönderilen dosyalar değil.
İOS'dan karsı tarafa gönderilen dosyaların biryerlerde yedeklenmesi sorun...
Yani İOS'dan karsıya gönderdiğin dosyaları galeriden felan silince whatsapp yedeklerini silmiyor.
Yani androidde bu şekilde.İOS'da da bunu açığa kavuşturmak istiyorum.
clgnkral
O yöntemi deneyeceğim.Tesekkürler.
Rica ederim.

_arslan_

_arslan_

Üye
    Konu Sahibi
Bu yontemi denedim ve whatsapp in klasorunu bulup kökten sildim.Tekrar tesekkur ediyorum..

Üst Alt