LG G2 Marjinal Bir Sorun Acil Konu

Sponsorlu Bağlantılar

elit444

elit444

Üye
    Konu Sahibi
LG G2 Marjinal Bir Sorun Acil Konu
LG G2 Telefonum Hergün Kendini Sesliye Alıyor Arkadaşlar Hergün Sabah 6 Civarında Durduk yerde kendi kendini sesliye alıyor belki yastıgın altından dolayıdır diye masanın üstüne koyuyorum iki gündür aynı sorun devam ediyor bu konuda acil yardımlarınızı bekliyorum.... lütfen

*<hayta>*

*<hayta>*

Üye
asagilarda profil degisikligi diye bi konu acmistim.bende de tam tersi durum,seslideyken titresime aliyor.garip gercektenasagilarda profil degisikligi diye bi konu acmistim.bende de tam tersi durum,seslideyken titresime aliyor.garip gercekten

elit444

elit444

Üye
    Konu Sahibi
asagilarda profil degisikligi diye bi konu acmistim.bende de tam tersi durum,seslideyken titresime aliyor.garip gercektenasagilarda profil degisikligi diye bi konu acmistim.bende de tam tersi durum,seslideyken titresime aliyor.garip gercekten

sizin telefon markası lg g2 ? miböyle bir hata yoktu LG böyle bir hata yapabiliyorsa eğer bu telefon verdiğim para kuruşu kuruşuna haram zıkkım olsun.

++ ki böyle basit bir hatayı da göz ardı ediyorlarsa LG Kadar REZİL firma görmedim diyorum duyarlar burdan sesimizide inşallah az da olsa bir iki destek çıkarlar sinirden elim ayagım titriyor saçmalıga bak !

sasua42

sasua42

Üye
neredeyse 9 aydır lg g2 kullanıyorum böyle bir sorun yok format atmayı dene düzelir

elit444

elit444

Üye
    Konu Sahibi
neredeyse 9 aydır lg g2 kullanıyorum böyle bir sorun yok format atmayı dene düzelir

HARD RESET Attım güç tuşu vs. basarak 4 saat beklicem zaten bende de öyle bişey yoktu ayarlardan format atınca bu sorun geldi. Hard reseti denedim bakalım hayırlısı inş. olmaz. beklemedeyim sonucu bildircem bu konu hakkında da heryere duyurular yapcam milleti bilinçlendirelim sorunu çözersek çözümü anlatalım magdur olmak gerçekten kötü bir duygu 1800 lira para verip de böylesine sinir bozucu bir sorun bugun telefonu parçalamamak için zor tuttum 1 aylık tel yani.

• Beğen
Tepkiler: Dede
sasua42

sasua42

Üye
dostum lg g2 çok iyi bir telefon kusuru çok az kötüleyemezsin
her telefon markasının ürettiği bazı telefonlar sorunlu çıkabilir ve ya sonradan oluşabilir kul yapımı sonuçta
telefon daha 1 aylık ise lg türkiye destek formuna mail at yardım ediyorlar zaten

elit444

elit444

Üye
    Konu Sahibi
dostum lg g2 çok iyi bir telefon kusuru çok az kötüleyemezsin
her telefon markasının ürettiği bazı telefonlar sorunlu çıkabilir ve ya sonradan oluşabilir kul yapımı sonuçta
telefon daha 1 aylık ise lg türkiye destek formuna mail at yardım ediyorlar zaten

ama hocam yazık günah ya 1 aylık maaş parası yani ufacık bir sorun nasıl olurda göz ardı edilir hangi telefonda görülmüş saat sabit sabah 6 da kendi kendini sessiz de sesliye aldıgı1 saat sonra olursa aynı durumda olursa lg o dakikadan itiberen benim için bitmiştir.saat 06:00 ve yine sesliye aldı telefon !! ben daha ne diyim allah aşkınaLG FİRMASI AZ ÖNCE BENİ ARADI VE GEREKENLERİ SÖYLEDİ TELEFONDA Kİ HATA GİDERİLDİ SORUNLA KARŞILAŞAN KİŞİLER BANA MESAJ ATSIN ANLATAYIM DÜZELTİN SİZDE.

mehemmi23

mehemmi23

Üye
Hocam ayni problem bende de var yardimci olabilirmisiniz
ama hocam yazık günah ya 1 aylık maaş parası yani ufacık bir sorun nasıl olurda göz ardı edilir hangi telefonda görülmüş saat sabit sabah 6 da kendi kendini sessiz de sesliye aldıgı1 saat sonra olursa aynı durumda olursa lg o dakikadan itiberen benim için bitmiştir.saat 06:00 ve yine sesliye aldı telefon !! ben daha ne diyim allah aşkınaLG FİRMASI AZ ÖNCE BENİ ARADI VE GEREKENLERİ SÖYLEDİ TELEFONDA Kİ HATA GİDERİLDİ SORUNLA KARŞILAŞAN KİŞİLER BANA MESAJ ATSIN ANLATAYIM DÜZELTİN SİZDE.
Ayni problem, bende de var hocam yardimci olbilirmisiniz

elit444

elit444

Üye
    Konu Sahibi
dostum bak ayarlardan ses bölümüne gir sessiz mod a tıkla , sessiz mod zaman ayarlarına gir zamanı 00.00 - 00.01 yap günlerin tekrarını kapat ve off konumuna getir sorun düzelcektir.

messevim

messevim

Üye
Har vurup harman savuruyordun az önce. Ne oldu ?

Telefonu kullanmayı bilmiyorsanız kullanmayın arkadaşım.

• Beğen
Tepkiler: tatar1926 ve sasua42
elit444

elit444

Üye
    Konu Sahibi
Har vurup harman savuruyordun az önce. Ne oldu ?

Telefonu kullanmayı bilmiyorsanız kullanmayın arkadaşım.
:D neden böylesine saçma bir sorun :D olmaz olsn yani hocam neyse çok kafa ütüledik bu konu hakkında neyse teşekkür ederiz herkese.

sasua42

sasua42

Üye
Ben demiştim dostum lg destek ile 2 dakikada kurduğun sohbet arızayı giderilmeye yeterdi lg yi ve lg g2 yi bu kadar kötülemen çok yanlış
Lg g2 su an piyasada çoğu telefonu sollayan bir cihaz

elit444

elit444

Üye
    Konu Sahibi
Ben demiştim dostum lg destek ile 2 dakikada kurduğun sohbet arızayı giderilmeye yeterdi lg yi ve lg g2 yi bu kadar kötülemen çok yanlış
Lg g2 su an piyasada çoğu telefonu sollayan bir cihaz
aynen de kardeş işte insanın zoruna gidiyor valla ne yalan söyliyim.

e.c.g

Üye
Format at sorun kalmaz

mehemmi23

mehemmi23

Üye
Sag olun hocam yapinca duzeldi bi sorum daha olacak k.bakmazsaniz tarihi ileri alinca titresimden kendiliginden cikiyor bu konuda bilginiz var mi ?
dostum bak ayarlardan ses bölümüne gir sessiz mod a tıkla , sessiz mod zaman ayarlarına gir zamanı 00.00 - 00.01 yap günlerin tekrarını kapat ve off konumuna getir sorun düzelcektir.
Sag olun hocam yapinca duzeldi bi sorum daha olacak k.bakmazsaniz tarihi ileri alinca titresimden kendiliginden cikiyor bu konuda bilginiz var mi ?

ysf84

Üye
Arkadaşlar, ben de yılbaşından beri G2 kullanıyorum. Telefondan çok memnunum ama Kitkat güncellemesinden sonra saçma hatalar vermeye başladı. Birincisi burdaki gibi her gece kendi kendine titreşim moduna alıyordu. (Verdiğiniz çözümü deneyeceğim bugün.) İkinci prroblem ve LG türkiyenin çözüm veremediği konu ise yazı yazma modu. Mesaj yazma modu olarak telefon klavyesi ve akıllı klavyeyi kullanıyorum. Yani QWERTY klavye değil. Bazen yeni mesaj yazmaya çalıştığımda harf yerine sadece rakam yazıyor. Çözüm olarak garip bir şekilde telefonu yan çevirdiğimde çıkan qwerty klavyeyi kullanarak bir harf bile girip tekrar çevirdiğimde hata düzeliyor. Ya da T9 kapatıp devamlı o şekilde yazıyorum ama o zaman hata düzelmiyor. LG türkiye herhangi bir klavye güncellemesi olmadığını ve birşey yapamayacaklarını belirtti. Bu problemi yaşayan, bilen ve çözen var mı acaba?

gslena

Üye
Merhaba arkadaşlar probleminize çözüm buldunuz mu bilemiyorum yinede yazayım... aynı sorunu 15 gündür yaşıyorum telefon kılıfıyla alakalı olduğunu tespit ettim... şöyle ki telefonumu ilk aldığım aylarda bir sorun yoktu kılıf değişikliği yaptım... ve telefon geceleri sessiz moda geçmeye başladı hatayı telefonda yada kendimde ararken kılıftan kaynaklandığını anladım... dun eski kılıfımı tekrar kullanmaya basladım ve herhangı bır sorun yasamadım... akıllı kapak muhabbetli kılıflarda bu sorun yaşanıyor arkadaslarla tecrube etmıs bulunuyoruz bılgınıze....

Not: bir gece kılıf olmadan telefonu kullanarak denemenizi tavsiye ederim.

Emre_o6

Emre_o6

Üye
Marjinal bir sorun ha :)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Telefona eklenen o özellik belki de akılı telefon deyiminin en bariz karsılıgıdır bir çalısan iş adamı için adamlar sorun,sıkıntı,hard reset muhabbeti çevirmisler :D
Bir kere aynı saat ve belli zaman dilimlerinde yani bakıyosun sabah olmus ve telefon sesli profile dönmüs ve sürekli oluyor.Ben bunu görünce bir sorun degil de ayarlanması gereken bir opsiyon oldugunu bilirim çünkü cihazlardaki hiçbir sorun standart olarak aynı saatte görülmez.

carbon_o7

carbon_o7

Üye
telefon iyi şimdi böyle küçük şeyler için LGyi gömmeyelim :D
kafama şu takıldı G2ye 1800 liramı verdin cidden keşke G3 filan alsaydın çok para vermişsin :D