Haber GT Racing 2 Oyunu Mağaza'da Yerini Aldı

Sponsorlu Bağlantılar

PureFood

PureFood

Üye
Aynen manyak oluyor asphalttan falan daha çok beğeniyorum bu oyunu :)
Asphalt'ın önemli eksikliği diyeceğim iç kameraya, ancak oyun hız üzerine kurulu olduğu için olayı zorlaştırabilir :)

• Beğen
Tepkiler: alical33

alical33

alical33

Üye
  • Beğen
Tepkiler: PureFood
suyunsesi

suyunsesi

Üye
Daha gerçekçi sürüş hissi veriyor, sevdim. Kokpit görüntüsünün olmasının bunda etkisi büyük tabi.

Dumanla gönderildi.

ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
Aynen asphalttan iyi motor sesleri çok hoşuma gitti :)

luckysleven

luckysleven

Üye
Beyler yuklemeleri hizlandirmak icin takima katilmak lazim sanirim burdan bir takimmi kursak ?

• Beğen
Tepkiler: GianniInfantino ve Aybin.Kilic

blackcemre

Üye
Haber için teşekkürler.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Oyun yalnız yarış başlarken efsane kasıyor. Sonrasında sıkıntı yok

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Güzel oyunmuş gerçektende sevdim teşekkürler :)

Emre

Üye
bu oyunun 1 birini çıkarmayıp 2 csini çıkaran gamelofta ayrıca teşekkurler

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Arkadaşlar benim lumia920 ve hiç kasma olmadı. Düşünüyorum da aynı donanıma sahip telefonların bir kısmının kasıyor bir kısmının kasmıyor olması sebebini anlayamıyorum. Sisteme etkisi olan optimizesi başarısız uygulamalar mı var acaba.

Dumanla gönderildi.

Heimdalll

Heimdalll

Üye
Arkadaşlar benim lumia920 ve hiç kasma olmadı. Düşünüyorum da aynı donanıma sahip telefonların bir kısmının kasıyor bir kısmının kasmıyor olması sebebini anlayamıyorum. Sisteme etkisi olan optimizesi başarısız uygulamalar mı var acaba.

Dumanla gönderildi.
yarışa başlamadan önce 3ten geriye doğru sayarken kasmıyor mu

suyunsesi

suyunsesi

Üye
Şimdi biraz daha oynadım. Daha çok dikkat ettim. Geri sayımda yada yarış sırasında kasma yok. Sıfır. Oyunu ilk açtığımda menüler den bazılarında sadece bir iki göz kırpma var ancak dikkat edilmeyecek kadar az. Sonrasında hiç bir şey yok.

Dumanla gönderildi.

Heimdalll

Heimdalll

Üye
Allah Allah 1320de oyun içinde kasmıyor ama başlamadan önce fena kasıyor

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Bi real racing 3 değil :(

• Beğen
Tepkiler: emz ve Akhtoher
Heimdalll

Heimdalll

Üye
real racing 3un gelmemesi çok saçma sonuçta Electronic arts Windows Phone a oyun çıkaran bir firma mağazada hiç oyunu olmasa neyse, benim en çok bekledim oyun plants vs zombies 2

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
Arkadaşlar Maxicep adıyla takımımızı kurayım diyorum. Takım ismi maxicep. Benim kullanıcı adım MustafaKurdum arkadaşlar takımı. Hayırlı olsun :)

• Beğen
Tepkiler: luckysleven
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
introlarda ve menülerde felaket kasıyor. menü ve settings butonlarını küçücük yapmışlar. hele settings bölümündeki ok şeklindeki seçim butonları nerdeyse görünmeyecekmiş. ana ekrandaki ve setting bölümündeki butonlar çok geç cevap veriyor. bu bile insanı soğutmaya yetiyor. reai racing2 deki akıcılığın ve hassasiyetin onda biri bunda yok. kaldırdım.

MaxipmaN

Üye
mutlaka güncellenir arkasında gameloft var hayırlı olur inşallah

TurboCall

TurboCall

Üye
çok merak ettim o trojan exe bile açmayan telefonda nasıl işlevsel hale geliyor :D linux kullananlar bilir diyeyim bu konuyu kapatayım. Bide bahsettiğin 512 mb ramli androidleri biliyorum, sinek ezmecede kasmıyor. E tabi sistem rootlu halde en en aşağı 300 mb kullandığı için, 20 mb ram yiyen oyunda kasmaz haliyle. Kısacası androidçi kardeşim, oyunların sadece rame değil sisteme baktığını da anla diye yazıyorum yanlış anlama. Lumia 520 de android yuklu olsaydı adam o asphalt 8 i oynayamazdı. Benim pcdeki w8 bile note 2 deki androidden daha az ram yakıyorsa, ben öyle androidi bırak kotulemeyi, yerin dibine yine sokarım
Çok sağol bilmiyordum ya, buradaki herkes tanır beni androidçi olmadığımıda bilir gerektiği yerde kötüleyip iyilediğimide, android şunu yapmaz 20mb oyunu zor oynatır diyorsunuz bence bu yoldan vazgeçin, ama şimdi nokia x nasıl kasmadan oynatıyor desek hemen o nokia diye cevabınız hazır olur, bu yoldan vazgeçmeni tavsiye ederim.

Üst Alt