Haber GT Racing 2 Oyunu Mağaza'da Yerini Aldı

Sponsorlu Bağlantılar

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Teşekkürler.

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Heimdalll

Heimdalll

Üye
başlarda acayip kasıyor inşallah güncellemeyle çözülür

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Gta sa nasıl oynuyorsun?

Unclock :DAbi 512 mb ramda asphalt 8 sorunsuz çalışıyor ama hafif donuyor. 8.1 512 mb ramlere iyi gelmedi bir çok oyun 8.0 da donmayan oyunlar 8.1de donuyor bence final sürümüne kadar bu oyunun 512 mb ram'i çıkmaz. Ben Olsam Bende çıkarmam.

byibo

byibo

Üye
teşekkürler haber için

jasonwie

jasonwie

Üye
Gta sa nasıl oynuyorsun?

windowsphonehub.in de var istersen oradan indir ;) yalnız indirmesi yaklaşık 3 saatini alır ve indirirken wi-fi ve şarj kesintisi yapma ;)
Telefonumda 8.1 yüklü ve hiç bir oyun kasmadı şu ana kadar. Gta sadece 1-2 saniye kasıyor oyun ilk açıldığında

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Kasmıyor gençler. Kim kasıyor diyor isterseniz video atayım. L920.

dakamon

dakamon

Üye
Bence 512 lere üvey evlat muamelesi yapılmıyor. Eğer üvey evlat görmek istiyorsanız androide bir bakmanızı öneririm. 512 mb ramli olupta bu kadar stabil çalışan belki bir ios var wp den başka. Onda bile iphone 4 te kasmalar görebiliorsunuz ios7 ile. Sonuçta grafik yoğunluğu fazla olan uygulamaların 1 gb ram li cihaz sınırlaması gelmesi gayet normal bir şey. Sonuçta bilgisayar ortamında ekran kartınız ram iniz yetmezse oyunu açtığınızda deli gibi kasmalar yaşarsınız burada kime kızacaksınız? Oyunu yapana mı yoksa bilgisayarınıza mı e tabiki bilgisayara. Burada da telefona söveceksiniz haliyle ama 512 mb ram li bir cihaz alıp ta yüksek grafik özellikli bir uygulamanın akıcı çalışmasını beklemek biraz boş hayal olur. Olay yine oyun yapımcılarında kalıyor çünkü optimizasyon yapmaları lazım.
Optimizasyon nasıl yapılır? E mantıklı olarak grafik ayarları düşürülecek bazı fizik efektleri kısılacak e oyun haliyle normal halinden daha kötü olacak. Bunu firma istermi? İstemeyebilir sonuçta benim oyunum bu kalitede bu ayarlarda oynansın ve her platformda aynı görüntü kalitesi olsun isteyebilir. Bence 512 mb ram li cihazlara sahip arkadaşlar böyle yüksek grafik ayarları olan uygulamaların kendilerine verilmemesine artık kızmasınlar. Sonuçta bir yerde donanımda şart. Oyun oynarım diyenler 1 gb ram in altına düşmesin onun dışında ki her uygulama için bende sizinle aynı fikirdeyim tabi.

alical33

alical33

Üye
Bende herhangi Bi kasma yok ama çevredeki grafiklerde hatalar var misal viraj dönerken deniz ağaçlar falan kararıyor

ÖZGÜNBEY

ÖZGÜNBEY

Üye
vay vay vay oyuna bak heleee :sirit: şimdi 925'te ne oynanır bu oyun beee :yuru
paylaşım için teşekkürler

PureFood

PureFood

Üye
İndiriyorum kimseyi tanımam bekliyordum iyi oldu :D

TurboCall

TurboCall

Üye
Bazı arkadaşlar işletim sistemi kayırmada üstüne yok, Android Android diyorlar yok 512mb destekleyen adam akıllı oyun yok diyorlar acıba neyin kafasını yaşıyorlar? gerek custom rom gerek ek programlar gerek sd ram yaparak cihazda en kral oyunları açanlar var tabii bazılarının yaptığı 512mb ram telefon alıyor ama verdiği para 300 lira sonra bu niye desteklemiyor, custom rom kullanmam root yapmam deseler bile 1.5 milyona yakın uygulama ve oyunun olduğu bir platforma hala nasıl laf atarlar anlamam şimdi virüs vs demeyin bizim mağazamızada kaç kere kaçak uygulama yüklendi ve binlerce kullanıcının kart bilgisi çalındığı mı ne açıklandı, ayrıca birde şu var w 8.1 mağazasında bulunan lego oyununda trojan var ancak Microsoft bununla bile ilgilenmiyor düşün :D

luckysleven

luckysleven

Üye
Oyuna bayildim son derece gercekci ve kaliteli heleki kokpit gorunumu harika. Yaris esnasindaki arkadaki konusma ve motor sesleri oyunu gercekci hale getirmis.Asphalt bunun yaninda hikaye kalir ayrica 925 de isinma cok cok az buda guncellemelerle isinma sorununun duzeltigini gosteriyor. Asphalti aninda sildim bosuna yer kapliyormus : ) Ayrica oyun herzamanki gibi bir yerden sonra para harcamaya yonlendirecek ama bu oyuna para harcamaya deger. Tabiki bunlarin yaninda Tr dil destegi olmasida oyunu daha keyifli hale getirior.

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
wphub'a gelmiş bile. 512 mb sorunsuz oynatıyor. resmi olanı yakında gelr

• Beğen
Tepkiler: skynet
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
1 gb mı yazıyor göremedim :D

sameet33

sameet33

Üye
Bazı arkadaşlar işletim sistemi kayırmada üstüne yok, Android Android diyorlar yok 512mb destekleyen adam akıllı oyun yok diyorlar acıba neyin kafasını yaşıyorlar? gerek custom rom gerek ek programlar gerek sd ram yaparak cihazda en kral oyunları açanlar var tabii bazılarının yaptığı 512mb ram telefon alıyor ama verdiği para 300 lira sonra bu niye desteklemiyor, custom rom kullanmam root yapmam deseler bile 1.5 milyona yakın uygulama ve oyunun olduğu bir platforma hala nasıl laf atarlar anlamam şimdi virüs vs demeyin bizim mağazamızada kaç kere kaçak uygulama yüklendi ve binlerce kullanıcının kart bilgisi çalındığı mı ne açıklandı, ayrıca birde şu var w 8.1 mağazasında bulunan lego oyununda trojan var ancak Microsoft bununla bile ilgilenmiyor düşün :D
çok merak ettim o trojan exe bile açmayan telefonda nasıl işlevsel hale geliyor :D linux kullananlar bilir diyeyim bu konuyu kapatayım. Bide bahsettiğin 512 mb ramli androidleri biliyorum, sinek ezmecede kasmıyor. E tabi sistem rootlu halde en en aşağı 300 mb kullandığı için, 20 mb ram yiyen oyunda kasmaz haliyle. Kısacası androidçi kardeşim, oyunların sadece rame değil sisteme baktığını da anla diye yazıyorum yanlış anlama. Lumia 520 de android yuklu olsaydı adam o asphalt 8 i oynayamazdı. Benim pcdeki w8 bile note 2 deki androidden daha az ram yakıyorsa, ben öyle androidi bırak kotulemeyi, yerin dibine yine sokarım

• Beğen
Tepkiler: jasonwie, Dexter Morgan, luckysleven ve 2 diğerleri
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
teşekkürler paylaşım için güzel oyun süper

PureFood

PureFood

Üye
Abi içeriden çok güzel ya :D

Üst Alt