Opera Mini sürümü artık devrede

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
Opera Mini den giren tüm üyelere, Opera Mini ultra ultra light tema ayarlanmıştır, isteyenler diğer sürümlere en alttaki linklerden geçebilir ! Standart giriş bu sekilde.

Diğer akıllı cihazlarda ise, mobil temamıza yine giriyor akıllı cihazlar otomatik olarak, yine isteyen desktop ve opera mini görünüme geçebilir.

Opera Mini sürümünün baslıca özellikleri (Opera Mini nin aynı zamanda yapmaya çalıştığı özellikler)
-Resim, fotoğraf, icon vs. hiçbirşey yok
-Script yok
-Tamamen text tabanlı ve yeni web standartları bulunmayan

Hız sorununun Opera Mini den giren arkadaslar için de geç de olsa sonunda halledecegimiz biliyordunuz, sabrettiniz. Kökten hallettigimizi düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: ANIL

Eaglebunker

Eaglebunker

Üye
    Konu Sahibi
Opera Mini'de amaç grafik ve JavaScript fonksiyonlarından uzakta, daha hızlı verim sağlamak. Zira Opera Mini'de kaynaklar tam olursa, çok ağır çalışıyor ve zorlanıyor. Opera Mini'deki amaç, kaynaklardan uzakta kota dostu olmak ve daha hızlı performans sergilemektir. Biz de bu yüzden Opera Mini sürümü hizmete sunduk ve epey de kullanılır durumda şu an için. Fakat grafik ve daha fazla fonksiyonu bir arada görmek isteyen üyelerimiz, normal Mobile sürüm kullanabilirler. Alternatifler de var yani.

• Beğen
Tepkiler: ANIL ve asigsasi
doctorrr

doctorrr

Üye
Valla on numara olmuş bu ya

• Beğen
Tepkiler: ANIL
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Opera Mini den giren tüm üyelere, Opera Mini ultra ultra light tema ayarlanmıştır, isteyenler diğer sürümlere en alttaki linklerden geçebilir ! Standart giriş bu sekilde.

Diğer akıllı cihazlarda ise, mobil temamıza yine giriyor akıllı cihazlar otomatik olarak, yine isteyen desktop ve opera mini görünüme geçebilir.

Opera Mini sürümünün baslıca özellikleri (Opera Mini nin aynı zamanda yapmaya çalıştığı özellikler)
-Resim, fotoğraf, icon vs. hiçbirşey yok
-Script yok
-Tamamen text tabanlı ve yeni web standartları bulunmayan

Hız sorununun Opera Mini den giren arkadaslar için de geç de olsa sonunda halledecegimiz biliyordunuz, sabrettiniz. Kökten hallettigimizi düşünüyorum.
Chrome tarayıcısı ile opera mini görünümüne geçiş yapamıyorum. :hmmm

Ozan

Ozan

Admin
Evet masaüstü pc den ve masaüstü tarayıcılardan, herhangi bir mobile sürüme geçmek mümkün degil. Sadece mobile cihazlarda, opera mini ve mobil sürüm arası değişiklik mümkün

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
tüm forumu olundu olarak işaretle nerede :allalla:

mürteza16

mürteza16

Üye
Dosya ekleme seçeneği yok.

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
birde ekli dosyalarda şu kadar okundu yokson dediğim olmuş :tşk:o son dediğim her ekli dosyada olmuyomus bazılarında var bazılarında yok

Eaglebunker

Eaglebunker

Üye
    Konu Sahibi
tüm forumu olundu olarak işaretle nerede :allalla:

Soldeki menüye eklendi.

Dosya ekleme seçeneği yok.

Opera Mini'de bu opsiyonu maalesef aktif edemiyoruz. Çünkü fazla kaynağa ihtiyaç duymakta. Dosya yükleme işlemlerinde diğer mobile sürümü kullanabilirsiniz :)

birde ekli dosyalarda şu kadar okundu yok son dediğim olmuş o son dediğim her ekli dosyada olmuyomus bazılarında var bazılarında yok

Örnek bir ekran görüntüsü paylaşır mısınız?

• Beğen
Tepkiler: _YldZEneS_
_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye

@Safak

@Safak

Üye
Dosya ekleme butonuna bakacağız. Peki performans olarak hızlı mı? Hız sorunu yaşayan var mı acaba? Bir de kullanan kaç kişi var şu an onu da merak ediyoruz Opera Mini talebi çoktu çünkü yani kullanan çoktu en son :)
siz smile butonu yapsanız pc surumundki gıbı coook iyi olcak :)

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
siz smile butonu yapsanız pc surumundki gıbı coook iyi olcak :)
opera mini ve smiley butonu :hmmm
ben cevabı tahmin ediyorum :hızdan kazanmak için profil resmini bile göstermiyoruz onu mu koyacağız? :D

Üst Alt