Türkiye'de Tüm Zamanların İzleyici Rekoru Recep İvedik 4'ün Eline Geçti

Sponsorlu Bağlantılar

azattt

azattt

Üye
    Konu Sahibi
Türkiye'de Tüm Zamanların İzleyici Rekoru Recep İvedik 4'ün Eline Geçti
'Recep İvedik 4' filmi, 6 milyon 912 bin seyirciye ulaşarak 'Düğün Dernek'in Türkiye'de tüm zamanların gişe rekorunu tarihe gömdü.

‘Düğün Dernek’ filminin rekor keyfi fazla sürmedi. Şahan Gökbakar’ın komedi serisi ‘Recep İvedik 4’, yedi hafta gibi kısa sayılabilecek bir sürede 6 milyon 912 bin seyirciye ulaşarak geçen ay ‘Düğün Dernek’in kırdığı Türkiye ’de tüm zamanların seyirci rekorunu eline geçirdi. Ayrıca 68 milyon lira gişe geliri elde etti. Böylece Türkiye’de tüm zamanların en çok izlenen filmleri listesinde de üç ‘Recep İvedik’ filmi birden yer alarak ilginç bir tablo oluştu.

TÜRKİYE’DE EN ÇOK İZLENEN BEŞ FİLM

1. Recep İvedik 4 6.912.803

2. Düğün Dernek 6.900.548

3. Fetih 1453 6.572.618

4. Recep İvedik 2 4.333.144

5. Recep İvedik 4.301.693

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Buyuk basari

• Beğen
Tepkiler: azattt
ismail

ismail

Üye
Üzüldüm

• Beğen
Tepkiler: Invoke
ismail

ismail

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Invoke ve azattt
azattt

azattt

Üye
    Konu Sahibi
Şahsi :) Bence Böyle filmler listelerde en üstte değil de altlarda olmalı. Ama dediğim gibi şahsi düşüncem, görüşüm..
doğru ne yazıkki bizim milletimiz işi hep komediye vuruyor. daha farklı filmler yapmamız şart Fetih 1453 iyi bir örnek ama daha da fazla filmler yapmak lazım aksiyon bilim kurgu gerilim filmleri hiç görmedim

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Turk sinemasi yesilcamdan bagimsizlasamadi bi turlu bence. Cunku surekli komedi ve romantik filmler piyasada. Dogru durust bi gerilim bi aksiyon bi korku filmi yok denilecek kadar az. Kotu bi durum

• Beğen
Tepkiler: azattt ve Invoke
Invoke

Invoke

Üye
6.9milyonun içindeyim, hiç de beğenmedim. =P

ismail

ismail

Üye
6.9milyonun içindeyim, hiç de beğenmedim. =P
Yazık :ehe:
doğru ne yazıkki bizim milletimiz işi hep komediye vuruyor. daha farklı filmler yapmamız şart Fetih 1453 iyi bir örnek ama daha da fazla filmler yapmak lazım aksiyon bilim kurgu gerilim filmleri hiç görmedim
Ya komedi tabikide üstlerde olabilir doğal ama ne bileyim recep ivediki sevemedim hep iğrenç bişi olarak geldi bana
Turk sinemasi yesilcamdan bagimsizlasamadi bi turlu bence. Cunku surekli komedi ve romantik filmler piyasada. Dogru durust bi gerilim bi aksiyon bi korku filmi yok denilecek kadar az. Kotu bi durum
İmkansız gibi görünsede bilim-kurgu istiyoruz :)

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Beklediğim gibi.

• Beğen
Tepkiler: azattt