Symbian Belle [Refresh & Fp2 Mod Paketi] [18.03.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

volkanik38

volkanik38

Üye
:tşk:

Symbianizer

Symbianizer

Üye
görev yöneticisini geliştirme modunu uyguladım menü tuşu devre dışı kaldı sadece ışığı yanıyor işlemiyor orjinal appmanager dosyalarını atabilirmisiniz çok büyük sorun oluyor

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
görev yöneticisini geliştirme modunu uyguladım menü tuşu devre dışı kaldı sadece ışığı yanıyor işlemiyor orjinal appmanager dosyalarını atabilirmisiniz çok büyük sorun oluyor
orijinal dosyalar yok bende. bu modların çoğu flaşsız çalışmaz ama sen nasıl yükledin? normalde flaşlasan hata almazsın...

toprak00

toprak00

Üye
dostum öncelikle emeğine sağlık . Peki bu modlar hepsi flash la çalışıyo galiba demi .

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
dostum öncelikle emeğine sağlık . Peki bu modlar hepsi flash la çalışıyo galiba demi .
Teşekkürler. Evet ama kimileri c üzerine ekleyipte çalışabilir... örneğin sys/bin klasörlerinin içinde olan modlar

• Beğen
Tepkiler: Toprak47
Nokia Belle

Nokia Belle

Üye
:tşk:

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
güzel çalışma sağolun başarıların devamını diliyorum
-nokia 808,de çalışırmı bu mod paketi

Eduardo58

Eduardo58

Üye
Cfw siz çalışanlar hangileri?

cubeyr

cubeyr

Üye
:dance:süper paylaşım :tşk:

fatih_kutahya

fatih_kutahya

Üye
TEŞEKKÜRLER DENEYECEM. Siz böyle arkadaslar oldugu sürece, sizlere nekadar teşekkür etsem azdır

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
güzel çalışma sağolun başarıların devamını diliyorum
-nokia 808,de çalışırmı bu mod paketi
Teşekkürler. Fp2 olanlar çalışır...
Cfw siz çalışanlar hangileri?
Çoğu flaş ile çalışır. Denemen gerek...
:dance:süper paylaşım :tşk:
Rica ederim.
TEŞEKKÜRLER DENEYECEM. Siz böyle arkadaslar oldugu sürece, sizlere nekadar teşekkür etsem azdır
Rica ederim. sizlerde saolasınız...

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
-nokia 808,de fp2 harici çalışmazmı ? (sonunda fp2 yazıyor) Refresh yazanlar uymuyormu?
(keşke hepsi nokia 808,e uyumlu olsaydı)

-fp3 hack mod çıkmadımı? ve 2014,e özel hack mevcutmu bu yönde çalışmanız olacakmı?

-videolara kayıt formatı değişikliği varmı avi-wmv vb gibi,
video çekim piksel ayarları artsa ne güzel oludu örnektekiler gibi
320-240,352-288,640-480,800-480,1280-800 gibi pikseller ekleyebilirsen süper olur

Symbianizer

Symbianizer

Üye
-nokia 808,de fp2 harici çalışmazmı ? (sonunda fp2 yazıyor) Refresh yazanlar uymuyormu?

-fp3 hack mod çıkmadımı? ve 2014,e özel hack mevcutmu bu yönde çalışmanız olacakmı?

320-240,352-288,640-480,800-480,1280-800 gibi pikseller ekleyebilirsen süper olur
-808 fp2 dir başkası çalışmaz
-Fp3 Çıkmadı ki Hack i olsun :kop:
-3.ye bişey diyemem o modderların işi :ehe

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi

Cihazında en son sürüm yüklüyse fp2 den başka bir mod çalışmaz. Fp2 nin modlarıda refreshte çalışmaz.
Kamera kalitesini artırma modları vardır ama söylediğin değerleri eklemek uğraştırıcıdır, Yapsan bile o değerleri tam tutturmakta zordur. Sadece görsel olarak o değerleri görürsün ama o kalitede nasıl resim çekersin tartışılır...

• Beğen
Tepkiler: Symbianizer
bulentcan91

bulentcan91

Üye
Teşekkürler

Üst Alt