yeni root yapma uygulama.apk(dil: çince ama çok kolay) her marka ve her cihaz için geçerli.

Sponsorlu Bağlantılar

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
yeni root yapma uygulama.apk(dil: çince ama çok kolay) her marka ve her cihaz için geçerli.
arkadaşlar bi sitede denk geldim ve sizinle paylaşmak istedim. uygulama dili çince ama çok kolayca root yapmaya yarayan uygulama
1.uygulamanı indirin ve kurun
2. telefon ayarlarından usb hata ayıklama etkin yapın
3.telefon ayarlarından bilinmeyen kaynaklar açık olmalı
4. internet bağlantınız açık olsun
artık uygulamanı başlatarak cihazı root yapabilirsiniz.
benim cihaz zaten rootlu ve denemeye gerek görmedim. siz deneyin ve sonuçlarını buraya paylaşırak arkadaşlara bilgi verin. iyi denemeler!!
not:cihaz root olduktan sonra play marketten super su uygulamasını indirin ve güncelleme yapın bide uygulama içinden su dosyasını güncelleştirilmesi gerekiyor.

site linki

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: xtrcrazy, sosyalistpalyaco, muk22 ve 1 kişi daha

2463912

Kapalı Hesap
Kardeş bu framaroot değil mi lo ?Yok değilmiş

forcerecon

forcerecon

Üye
Xperia Z 4.3 root başarısız.

• Beğen
Tepkiler: gezegen5271
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
S3mini başarılı :D tsk

bahaddin53

bahaddin53

Üye
Kardeş nasip yapcaz anlatsan bi

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Valla hocam yaptım ama bin pişman oldum :D

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
neden?

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
freedom uygulamasını kullanmadım ama böyle sorunlar çıkıyormuş. böyle sorunla karşılaşan sadece sen deyilsin :D
cihazı root yaptıkdan sonra daha dikkatli kullanmalı :)

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
ARM_TR

ARM_TR

Üye
freedom uygulamasını kullanmadım ama böyle sorunlar çıkıyormuş. böyle sorunla karşılaşan sadece sen deyilsin :D
cihazı root yaptıkdan sonra daha dikkatli kullanmalı :)
Aynı sorunu bende yaşadım. Baktım çözemedim. Freedom yüzünden orjinal romu tekrar yükledim üreticinin sitesinden

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu

berhudar51

Üye
I8190XXAMG4 Cihazıma göre root dosyası bulamamıştım.
Sayende iki dakika surmedi Sağolasın.
Androide yeni geçtim. Download menüsünden görebildiğim kadarıyla sayacı arttırmıyor.

Son düzenleme:
hizan

hizan

Üye
xperia z de çalışmadı.

sefo1

sefo1

Üye
sagol kardesim emegine saglik galaxsy tren de oldu fransadan super merci

hardal000

Üye
Iyi hos demisde yapiyorsun simge olarak geliyor calismiyor bosa denemeyin sadece simge apksi oaraya geliyor calismiyor deneyenler google playden root checkeri indirip denesin sorry yaziyor cihaz rootlu degil diyor

NextWorld

NextWorld

Üye
Yoookkk.
Roota basıom . Biraz dönüyo sonra bişe indirtiyor boşuna yaptığı bi olay yook ki dolandırıcılık.
Allah bilir bunlar imei de alırlar dikkatli olun.

Yada ben kuramadım Bilmiyorum artıkl

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
    Konu Sahibi
Iyi hos demisde yapiyorsun simge olarak geliyor calismiyor bosa denemeyin sadece simge apksi oaraya geliyor calismiyor deneyenler google playden root checkeri indirip denesin sorry yaziyor cihaz rootlu degil diyor
arkadaşlar root yapıyor ama siz oradaki açıklamayı iyi okuyun. cihaz root olduktan sonra play marketten veya heryerden en son sürüm super su uygulamasını indirin ve güncelleme yapın bide uygulama içinden su dosyasını güncelleştirilmesi gerekiyor.

bahaddin53

bahaddin53

Üye
kardeş Samsung Galaxy S3 Sch-i535 için root etmiyor başka bi yol varmı ingilizce anlatımlar var root edemedim cihazı :(

sefo1

sefo1

Üye
kardes ben de var veriyim isterseniz ci ce root à ma buraya nasil eklerim bilmiyom yada rootdashi prpgramin adi benden bukadar s3 u rootladim arkadasin bir sorun olursa yardim ederim à ma telefonunuza root ettikten sonra yanlis programme silmeyin geri gelmiyorekrana gelen root resmine tiklayin

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
yok note 3 te olmadı

canavar195

Üye
samsung galaxy win gt-i8552 rootlama basarili tesekkurler kardesim.

Üst Alt