Püf Noktası Windows Phone için daha fazla tema rengi mümkün mü?

Sponsorlu Bağlantılar

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Windows Phone için daha fazla tema rengi mümkün mü?
Hepimizin malumu windows phone işletim sisteminde telefonun içerisindeki 20 tane tema renginin haricinde farklı bir renk seçemiyoruz. bizlere daha zengin renk seçeneği sunan herhangi bir uygulama veya bildiğiniz herhangi bir yöntem var mı?

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
maalesef bulunmuyor şu an

Tmobile

Tmobile

Üye
Hepimizin malumu windows phone işletim sisteminde telefonun içerisindeki 20 tane tema renginin haricinde farklı bir renk seçemiyoruz. bizlere daha zengin renk seçeneği sunan herhangi bir uygulama veya bildiğiniz herhangi bir yöntem var mı?
maalesef...

Osman Özer Öz

Osman Özer Öz

Üye
Merhaba, Windows Phone işletim sistemi temasını değiştirecek bir uygulamanın geliştirilmesi mümkün değildir. Ancak işletim sisteminin kırılması ile mümkün olur. Çünkü geliştiricilere sunulan servislerde böyle birşey yok. Umarım ki Windows Phone 8.1'de Windows 8.1'deki gibi daha fazla tema renk seçeneği ve arkaplan içinde Koyu ve Açık'tan ziyade daha fazla seçenek (Renk ve resim seçebilme) gelir.

• Beğen
Tepkiler: papakudioflu
dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
geçen ben bahsedecektim konuyu sen açmışsın teşekkürler daha fazla renk yada renk tonunu ayarladığımız ileri geri giden çubuklar olmalı

• Beğen
Tepkiler: Rainesto ve AsLan Y
braayn

braayn

Üye
kısmetse 8.1 de olacak

Osman Özer Öz

Osman Özer Öz

Üye
Böyle birşeyler olsa gerçekten güzel olur.

• Beğen
Tepkiler: PureFood
maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
bazı live tile uygulamaları var. kendin canlı kare hazırlarken arkaplan olarak resim seçebiliyorsun. ben biraz uğraştım. ama sonra usandım. çünkü bütün uygulama ikonlarına müdahele edemiyorsun. wifi, şebeke, uçuş modu vb. ayarlar ile bazı yaygın uygulamalar (google maps, here drive, facebook, whatsapp gibi) için canlı kare yapabiliyorsun. mesela siyaha yakın bir zemin resmi ayarladım. 8-10 uygulama ve ayar kısayolunun canlı karesini yaptım. gazet de güzel oldu. ama dediğim gibi tüm uygulamalara erişim sağlayamadığı için ekranda yarım yamalak bir düzen oluyor. mesela kutucuğu yaptıktan sonra onun hangi uygulamanın kısayolu olacağına izin verse, bütün uygulamaları listeleyip ordan seçme imkanı sunsa on numara olur. ama şuan onu yapan bir uygulama yok malesef.

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Böyle birşeyler olsa gerçekten güzel olur.

gerçekten gayet hoş olur böyle bir şey olsa. USB On-the-go'nun, dahili bir File manager uygulamasının olmaması gibi WindowsPhone OS'un büyük eksiklikleri var ama tek tesellimiz çok sık yapılan güncellemelerle bu sorunların da halledilmesi.
hepinize yardım ve yorumlarınızdan ötürü teşekkür ederim :)

luckysleven

luckysleven

Üye
arka plan rengi lazım yada resim eklenebilmeli .. siyah beyazdan baygınlık geldi artık..

luckysleven

luckysleven

Üye

burada onaylandığı yazıyor ayrıca yanlışlıkla onaylandı diye bir notta yok 8.1 ile gelecek sanırım ama haberi de yapılmadı hiç nasıl iş anlamadım ..

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi

burada onaylandığı yazıyor ayrıca yanlışlıkla onaylandı diye bir notta yok 8.1 ile gelecek sanırım ama haberi de yapılmadı hiç nasıl iş anlamadım ..
Microsoft admini orda kullanıcının tam ne demek istediğini anlamamış, zaten renk seçeneği var demiş. O yüzden wp 8.1 ile gelip gelmeyeceği belli değil.

ON9

ON9

Üye
Merhaba, Windows Phone işletim sistemi temasını değiştirecek bir uygulamanın geliştirilmesi mümkün değildir. Ancak işletim sisteminin kırılması ile mümkün olur. Çünkü geliştiricilere sunulan servislerde böyle birşey yok. Umarım ki Windows Phone 8.1'de Windows 8.1'deki gibi daha fazla tema renk seçeneği ve arkaplan içinde Koyu ve Açık'tan ziyade daha fazla seçenek (Renk ve resim seçebilme) gelir.
Daha çok uygulama bekliyorum sizden. Eğer gerçek ozman Özer iseniz:D

• Beğen
Tepkiler: Osman Özer Öz
serverfun912

serverfun912

Üye
Bu yüzden yaşasın hackerlar :) Kırılmasına az kaldı sistemin microsoft'a ihtiyaç olmaksızın telefonlarımızı kişiselleştirebileceğiz.Umarım en yakın zamanda kırarlar istediğimiz tüm değişiklikleri yapabiliriz

jepaq

Üye
sms renkleri ile ilgili bir gelişme var mı? Şu an tema renginin koyusu giden açık renk ise gelen sms..farklı renkler kullanabilecek miyiz ilerde

YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Bu yüzden yaşasın hackerlar :) Kırılmasına az kaldı sistemin microsoft'a ihtiyaç olmaksızın telefonlarımızı kişiselleştirebileceğiz.Umarım en yakın zamanda kırarlar istediğimiz tüm değişiklikleri yapabiliriz
evet unlocked rom versiyonları daha fazla seçenek sunuyor bizlere, ama hiç bir zaman orijinal romlar kadar stabil ve detaylı olmuyor.

Üst Alt