Maxicep'ten bir SYMBIAN geçti :(

Sponsorlu Bağlantılar

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Bahadır bence bahsettiğin olay kişinin karakteri ile alakalı. :)

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer, .caner., yaren_dede ve 1 kişi daha

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Tabiki düşünceleriniz bizim için önemli.:) Ancak ben üye olduğum gün ne ise şimdide aynı kalmaya çalışıyorum mesafe mutlaka olmalı bazen ölçüyü kaçıran kişiler olabiliyor malesef.Bende İmzama "Dikkat admin 39 yaşında" yazmayacağıma göre :D.Dolayısıyla yardım zaman oldukça,bilgi oldukça paylaşılır emin ol :oke:

Sana sözüm yok abi sen zaten bilgi ve birikiminin karsiligi olarak yerini buldun :)
Ama gercek bu yani görünen köy gibi birsey diyebiliriz :)

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer, Emrgncy, Nextman ve 1 kişi daha
Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
Bahadır bence bahsettiğin olay kişinin karakteri ile alakalı bir şey. :)
kişinin yönetici kadrosuna geçince tavırlarının değişmesi mutlaka karakterle alakalıdır, ama aktifliğinin düşmesi ulaşabileceği son basamağa gelmiş olmasından kaynaklanıyor bazılarında..
tabi bu sadece benim görüşüm.

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer, yaren_dede, .caner. ve 1 kişi daha
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Sana sözüm yok abi sen zaten bilgi ve birikiminin karsiligi olarak yerini buldun :)
Ama gercek bu yani görünen köy gibi birsey diyebiliriz :)
Teşekkürler Ancak yönetimdeki her emek veren arkadaşımızda aynı şekilde çalıştığımızı düşünüyorum.Hepimiz insanız eksiklerimiz olabilir önemli olan bunların farkına varmak ve en kısa sürede telafi etmek diye düşünüyorum.
Konu fazla dağılmaması için rica ediyor keyifli forumlar diliyorum.
Sonsuz Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer, yaren_dede, .caner. ve 2 diğerleri
yaren_dede

yaren_dede

Üye
zaten küstürüldü ifadesinden kastım oydu :D

mod olanların aktifliğinin düşmesi konusunda haklısın, tabi emek verenlere diyeceğim yok...

eskiden millette bir merak olurdu acaba ayın üyesi kim olacak diye, şimdi kimsenin taktığı yok..
yönetim içinde durum zorlaştı açıkçası :D önceden aktif üyeler arasından kimi seçsek diye zorlanıyorlardı, şimdi kriterlere uygun üye yok...

Bak Yarama tuz bastin simdi gereksizlerde gösterdiği aktiflikten dolayi bile ayin üyesi seçilen kisilermi dersin yoksa sirf o ay 200 tane konu açtı diye secilenlermi yada foruma neredeyse hiç ugramadigi halde secilenlermi… ama gel gorki su garip bahadir bir kere olsun ayin üyesi secilememis o kadar emek vermisim karşılıksız ama manevi bir odulu bile cok gormusler bu fakire :p
Edebiyat parcaladim galiba :)

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer, .caner., OttomaN TigeR ve 1 kişi daha
yaren_dede

yaren_dede

Üye
Bahadır bence bahsettiğin olay kişinin karakteri ile alakalı. :)

Yok ya öyle degil abi anlatamadim karakterle ilgili degil mod olunca etkileniyor insan ister istemez kendini forumdan soyutlayip sadece yönetici paneline ait hissediyor kendini… buda dogal olarak kendisi farketmesede yeri doldurulamadigi icin forumda hissediliyor :)

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer, .caner., OttomaN TigeR ve 1 kişi daha
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
kişinin yönetici kadrosuna geçince tavırlarının değişmesi mutlaka karakterle alakalıdır, ama aktifliğinin düşmesi ulaşabileceği son basamağa gelmiş olmasından kaynaklanıyor bazılarında..
:hmmm hiç böyle düşünmemiştim yav...

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer, .caner. ve Emrgncy
sehabe2

sehabe2

Üye
felsefi bir bakış.etkilendim.

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve TeknoÖmer
best1905

best1905

Üye
symbian ı özleyeceğiz duygulandım ya azmı uğraştık hack işleriyle.Herkes birbirine yardımcı olurdu

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy

MaxipmaN

Üye
çok basitti ama yapamayan bir sürü kişi vardı :D

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer
Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
symbian ı özleyeceğiz duygulandım ya azmı uğraştık hack işleriyle.Herkes birbirine yardımcı olurdu
sadece hack olayında değil her konuda, özellikle cfw konusunda...
yanlış yükleme sonucu telefonu çökenlere teamviewer ile yardım edilirdi... :D

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
sadece hack olayında değil her konuda, özellikle cfw konusunda...
yanlış yükleme sonucu telefonu çökenlere teamviewer ile yardım edilirdi... :D
:evet: Kesinlikle. Hatta bir gece yarısı sorun yaşayan kardeşimin işlemini yaparken, uyuya kalmıştım :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy ve M@cros
Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
:evet: Kesinlikle. Hatta bir gece yarısı sorun yaşayan kardeşimin işlemini yaparken, uyuya kalmıştım :kıskıs:
o konuda senin maşaallahın vardı Üstad, birde yanlış hatırlamıyorsam NSekiz nickli bir üye vardı ama tam emin değilim :hmmm

• Beğen
Tepkiler: 0MG90, yaren_dede ve OttomaN TigeR

hiksos

Üye
Ahh ah bende N8 imi gocertmistim Belle yukliycem diye sonra geri canlandirmistik burda tabi 6600 zamanlarimi saymıyorum bile

• Beğen
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
o konuda senin maşaallahın vardı Üstad, birde yanlış hatırlamıyorsam NSekiz nickli bir üye vardı ama tam emin değilim :hmmm
Estağfurullah refikim sağ olasın, Nsekiz şuan ki ANIL başkaydı zaten.:evet:

• Beğen
Tepkiler: 0MG90, yaren_dede, Emrgncy ve 1 kişi daha
best1905

best1905

Üye
15 dakkada cfw hazırlıyordum şimdi android de custom rom çıkacak diye bekliyoruz

• Beğen