Tavsiye Asus Memopad Hd 7 [inceleme]

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce Fiyat-Performans Nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    8
turan3068

turan3068

Üye
    Konu Sahibi
Asus Memopad Hd 7 [inceleme]
Merhaba bugün Asus Memopad HD 7 adlı modelin incelemesini sizlerle paylaşacağım…

Kutu Açılışı:
Diğer Modellere göre küçük ve şık duran kutunun çerisinden tablet,usb girişli şarj cihazı,usb kablosu ve kullanma klavuzu cıkıyor.Kutu
kartondan yapılmasına rağmen dayanıklı bir yüzeye sahip olup,tableti dıştan gelen darbelere karşı koruyor.

Tablet incelemesi:
Tableti elinize aldığınız zaman sağlamlık hissi veriyor ilk önce.cihaza önden baktığınızda tamamen siyah,arkadan baktığınızda ise tamemen beyaz görünüyor.Ön taraftan bakıldığında ses yükseltme-indirme ve açma tuşlarını görmüyorsunuz .Cihaza önden bakıldığında sade görünmesi amacıyla yapılmış herhalde.Fakat böyle olması tuşları kullanmaya engel hiçbir sorun teşkil etmiyor.Ekranın hemen altında Asus logosu markayı ön plana çıkarıyor.arka taraftaen altta siyah uzun şeritte ise hoparlör yer alırken en üstte kulaklık ve usb girişi bulunuyor.(Usb girişinden hem şarj hemde veri aktarımı yapabliyoruz.Diğer tabletlere göre iyi bir avantaj sağlıyor bizlere).

Performans ve Özellikler:
Memopad’in özelliklerine değinecek olursak,1.2 GHz’lik ARM Cortex A7 4 çekirdekli işlemciyle sınıfında üst düzey bi performans veren tablet 1 GB’lık bellekle beraber 16 GB’lık dahili bir kapasite sunuyor bizlere.Bu arada tabletin 32 GB’lık modelinin de olduğunu hatırlatmakta fayda var.Anroid 4.2 işletim sistemiyle beraber arkasında Asus desteğinin bulunması ileride Android güncellemelerinin de olacağının göstergesi.7 inç 800 x 1280 pixels çözünürlüğe sahip ekranıyla bizlere son derece canlı renkler sunan tablet çözünürlük sorununuda ortadan kaldırıyor.Ön kamera 1.2 megapiksel,arka kamerası 5 megapiksel 2592*1944 çözünürlüğünde fotoğraf çekmenin yanında Full Hd kayıt yapmasıdiğer bütün tablet modellerinden sıyrılıp kendini ön plana çıkarıyor.Cihaz 10 saatlik pil ömrüne sahip olsada kullanım yoğunluğuna göre değişiklik gösterecektir.Rakiplerine oranla geniş depolama olanağı sunan cihaz aynı zamanda microSD kart yuvasıyla 32 GB’lık ek depolama alanına kadar yükseltilebiliyor.Bluetooth 4 ve GPS’le donatılan cihazın 16 gb’lık modeli 399 TL fiyat etiketine sahip.(Fiyat mağazadan mağazaya değişiklik gösterebilir.Daha uygun fiyatada bulabilirsiniz.) Yorumlarınızı bekliyorum...

0MG90

0MG90

Üye
Cok iyi sunum olmus elinize saglık. Bende Asus tablet almayı düsünüyordum ama iPad beni büyüledi bende onu aldım :D

• Beğen
Tepkiler: turan3068
kestal

kestal

Üye
Bende bunun beyazindan aldım yaklaşık 1 ay oldu çok memnunum tavsiye ederim

tusam

tusam

Üye
sunum için teşekkürler. internetten güvenebileceğimiz bi site tavsiyeniz varmı bu tableti alabileceğim izmirde yaşıyorum.

0MG90

0MG90

Üye
sunum için teşekkürler. internetten güvenebileceğimiz bi site tavsiyeniz varmı bu tableti alabileceğim izmirde yaşıyorum.
İnternetten alacaksan hepsiburada.com da indirimli 350 TL idi.

tusam

tusam

Üye
teknosada 440 liraydı internetten almak daha mantıklı gibi geldiayrıca hepsiburada.com da kamerası 2 megapiksel olarak geçiyo ve 3g desteği olmadığı yazıyo bilgi verebilirmisin rica etsem

firostr

firostr

Üye
otg yok cihazda

Üst Alt