CHAOS RINGS v1.0.0 (Rootlu/Rootsuz) işte bir RPG oyunu daha :) - 14.02 $ değerinde

Sponsorlu Bağlantılar

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
CHAOS RINGS v1.0.0 (Rootlu/Rootsuz) işte bir RPG oyunu daha :) - 14.02 $ değerinde
CHAOS RINGS v1.0.0

Google Translate çeviri:

FINAL FANTASY serisinin ardından ardından, bu büyük yeni RPG Android geliyor!* Bu oyun köklü cihazlarda çalınamaz.-------------------------------------------------- -----------
· Oyunun boyutu uzun indirme süreleri neden olabilir.
· Bir WiFi bağlantısı indirmek için tavsiye edilir.
· Bu oyun belleği yaklaşık 1GB gerektirir. İndirmeden önce mevcut gerekli depolama sahip olduğunuzdan emin olun.
-------------------------------------- -----------------------
CHAOS YÜZÜKLER Android yeteneklerinin tam olarak yararlanır. Herhangi bir RPG fan keyfine varacaksınız bir klasik oyun sistemi kullanarak, tüm muhteşem ses ve inanılmaz pürüzsüz 3D grafikler ile getirilen size dört farklı senaryolar oluşan epik bir hikaye sunuyor.Ark Arena: hikaye savaşçıların hayatları için savaşmak bir turnuva etrafında döner. Karakter, bir erkek ve bir dişi bir çift seçerek üzerine, daha sonra diğer çiftleri karşı mücadele etmek zorunda kalacak. Her çift kendi hikayesi vardır ve her hikaye tamamlanana kadar Ark Arena arkasındaki gerçeği ortaya olmayacak.
Oyun Özellikleri:
hayat oyun karakterleri getiriyor-Yüksek kaliteli ses oyunculuk
-Şaşırtıcı pürüzsüz 3D grafikAndroid güçlü donanım tam olarak yararlanır-Muhteşem sesHer çift ve çoklu sonlar için eşsiz katlanmış ile derin bir hikaye-Polisajı Parlak oyunu ve geleneksel hissediyorum ile savaş sistemleriGizli patronlar, gizli silah, ve daha fazlası ile komple oyun saatleri upon-Saat,

Instructions :

1. APK dosyasını kurun
  2. Obb dosyasını ‘com.square_enix.chaosrings.googleplay’ folder to ‘sdcard/Android/obb’ klasörüne kopyalayın
  3. Oyunu çalıştırın :)

[video=youtube;OuZtwjkkTtI]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OuZtwjkkTtI[/video]

-vermiş olduğum bu adrese turbobit linklerini yapıştırın ve generate tuşuna basın çıkan linke tıklayıp maximum hızda turbobitten indirme yapın siz de çok şaşıracaksınız -

Linkler

Kurulum dosyası

SD data(eklenecek)

(son)

SD data ALTERNATİF LİNKLER :oke:

KayraBey

KayraBey

Üye
Teşekkürler

OsmanTuncer

OsmanTuncer

Üye
bu linklerden bn indiremiyorm nerde download yazıorsa başka bişe indiriyor

dadaraz

dadaraz

Üye
Apkyı kurunca indirmiyor wifidan, SD datayı en kısa zamanda bekliyorum, teşekkürler... :oke:

Not: Bards Tale tavsiyemdir rpg severlere...

• Beğen
Tepkiler: diji_irfan33
diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi

yakup_

Üye
elinize saglik hocam mediafireye yuklermisiniz turbobit sorun cikarabiliyor telden giriyorum flash olmadigi icin turbobitte sayi oyle duruyor ilerlemiyor indiremiyorum

canerdemirmim

Üye
bendede çaılşmadı arkadaşlar çalıştırabilen var mı ?

nouma35

Üye
oyuna tam baslıyacakken oyundan atıyor ana menuyedonuyr yınede sagol.ics ye gectm belkı ondan yapıyrdur dıye dusunuyorum

diji_irfan33

diji_irfan33

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim arkadaşlar telefonunuzda çalışıyor olmasını isterdim.Sağlık olsun

- - - Eklendi - - -

elinize saglik hocam mediafireye yuklermisiniz turbobit sorun cikarabiliyor telden giriyorum flash olmadigi icin turbobitte sayi oyle duruyor ilerlemiyor indiremiyorum

Mediafire'a yüklendi.

bejum3

bejum3

Üye
:tşk:

Remember Me

Remember Me

Üye

yakup_

Üye
arkadslar.mobilden giriyorum kisaca anlaticam ben su an htc desire s te oynuyorum

chaos rings.fix yazin aratin apkyi bulun ( chaos rings fix.apk)yukleyin datayi yerine atin oyunu acmadan once internet baglantisi yapin acin oyunu dosylari sayar bitince oyuna girin biraz oynayip cikin neti kapatin offline oynayin her giriste dosya sayiyor yeniden ama olsun offline oynarsiniz ...

deniz123

deniz123

Üye

deepress

Üye
linklerin yenilenmesi gerekiyor.

leotar49

Üye
oyunu yüklüyorum ama oyundan atıyor

0MG90

0MG90

Üye
Teşekkürler

Anil-D

Anil-D

Üye
Teşekkürler

leotar49

Üye
arkadaşlar bu oyundan atma sorununa bir yardımcı olun
(herkesin Cumhuriyetinin 90.yılını kutlarım)

Üst Alt