Flipster Pro For Facebook V1.506 Premium

Sponsorlu Bağlantılar

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Flipster Pro For Facebook V1.506 Premium

Uygulama 270 dolar oldugunu gorunce merak edip yukledim ve kullanisli bir facebook uygulamasi cikti karsima alternatif arayanlar icin guzel bir uygulama ve normal facebook uygulamasından daha hızlı yukluyor resimleri vs yani tavsiye edebilirim :)

Aciklama:
Facebook APK 1.506 Premium Android için Flipster Pro
Android sürümü: 2.2 ve üzeri
. Flipster sadece daha hızlı ve kullanımı daha kolay resmi Facebook uygulaması en önemli özellikleri, tam erişim sunan bir Facebook istemcisi
O \ 'un ücretsiz, basit ve eğlenceli !
ÖZELLİKLERİ:
»Sezgisel dokunmatik navigasyon
arkadaşlarınızın duvarlarına »Konu ve Kendi durumunuzu güncellemek
»Konu görüntüleri, tarihi ve duvar bağlantıları
»arkadaşlarınız mesajları ve görüntüleri paylaşın
»Yorum ve arkadaşlarınızın ilanları gibi
»sizin newsstream Gözat
»Check out Arkadaşlarınızla profilleri / galeri / duvar
»Beautiful yüksek res resim galerisi
»her yerde açılır menüsünden erişilebilir Facebook bildirimleri
»gönderme ve alma özel mesajlar uygulaması içinden
»Facebook grupları destekler
»bir doğum günü takvim içerir
»Flipsters gelecek / geçmiş olaylara bakın etkinlik takvimi
»olaylara RSVP
»olaylara diğer kullanıcıların yanıtları bakınız
PRO ÖZELLİKLER:
»Facebook Chat
»Reklam ücretsiz Facebook müsaadesi var: Flipster düzgün çalışması için birden fazla Facebook izinleri vermek ister. Bu izinleri sadece size newsstream arkadaş profilleri, resimler, göstermek için kullanılır. hiçbir bilgi depolanan veya herhangi bir yerde ama kendi cihazınızda aktarılacaktır. . Önemle kullanıcıların veri üzerinde tam denetime sahip olmalı ve Flipster bu prensibi inanıyorum Destek: Eğer Flipster ile herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, ya da herhangi bir özellik öneri / dilek var, adresine e-posta yoluyla bana ulaşın lütfen [email protected]Çeviriler : Eğer dil desteğine eksik varsa, Crowdin üzeri çeviri önererek yardımcı olabilir : Link \ 'Yeni ne menü düğmesini çıkış Eklendi çözüldü birçok hata ve çöker çeviriler Güncelleme ve portekizce dil desteği eklendi

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ccaann35, RetaXter ve Anil-D

sait56

sait56

Üye
tşkler guzel bir uygulama bende çok isterim buyle sizin gibi buyle paralı sıteleri kolaylıkla istedigim gibi indirmeyi başarılar bu işin nasıl yappıldıgını ögren mek istiyorum yardımcı olabilirmisin zahmet olmasa tşkler şimdiden

Anil-D

Anil-D

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
tşkler guzel bir uygulama bende çok isterim buyle sizin gibi buyle paralı sıteleri kolaylıkla istedigim gibi indirmeyi başarılar bu işin nasıl yappıldıgını ögren mek istiyorum yardımcı olabilirmisin zahmet olmasa tşkler şimdiden

Google yazman yeterli dostum :)
Bende başka bir siteden buldum :)

KayraBey

KayraBey

Üye
500 milyon yuh :D

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede
fthakan

fthakan

Üye
nasil turkce yapacagiz