Sagopa Kajmer - Tuzla Konseri

Sponsorlu Bağlantılar

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Sagopa Kajmer - Tuzla Konseri

Sagopa Kajmer, 29 Ekim Saat:20.00 Tuzla Sahil Tören Alanında sevenleriyle buluşuyor tüm halkımız davetlidir, giriş ücretsizdir.

theeternal

theeternal

Üye
gidiyoruz :D

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Hemde 1 gun onceden :)

zx6r

zx6r

Üye
30 yaşıma geldim sagodan vazgeçemedim... oradayım...

• Beğen
Tepkiler: BurakTura
BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Biletli degil yer bulunurAma onlerde olmak istiyorsan baya inceden gelmen lazim . ben bu seneki izmit ve istanbul bgmde en ondeydim tabi 1 gun onceden giderek ;) sabah erkenden gelsende bulursun yerbrahat o kadar kisi olmazmerak etme konser saati yaklasinca doluyor baya

theeternal

theeternal

Üye
Biletli degil yer bulunurAma onlerde olmak istiyorsan baya inceden gelmen lazim . ben bu seneki izmit ve istanbul bgmde en ondeydim tabi 1 gun onceden giderek ;) sabah erkenden gelsende bulursun yerbrahat o kadar kisi olmazmerak etme konser saati yaklasinca doluyor baya
15km var :Dgittik en öndeydim :D büyük hoparlorun yanında ama kulaklarım halen daha cınlıyo

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Valla bende en on en ortadaydim 24 saat bekleyis sonunda o yorgunlugu sagonun bana tek bir bakisi aldi. cok super bir konserdi ne kadar en on baya sıkısık olsaydida konser baslayinca daha rahatladi super bir konserdi ALLAH'a sukur. mesalemi verdigim aptal tuttu ayhan ozturkte yakti mesaleyi neyse yinede SAGO TUZLA BUZ ETTİ ;)

theeternal

theeternal

Üye
:D :D sago bize rap yappppppppppppptuzla dışından gelenler daha coktu :D

BurakTura

BurakTura

Üye
    Konu Sahibi
Bende onlardandım :D

theeternal

theeternal

Üye