Yardım Desteklenmeyen Usb Cihaz Bağlantı Kes Hatası Acilllll !!!

Sponsorlu Bağlantılar

xat60

xat60

Üye
    Konu Sahibi
Desteklenmeyen Usb Cihaz Bağlantı Kes Hatası Acilllll !!!
c6-01 belle cihazımda "usb cihaza bağlayın "diyor tamama tıklıyorum sonra da " desteklenmeyen usb cihaz . cihaz bağlantısını kes . " hatasını alıyorum halbuki 1 gün önce bu hata yoktu . çözüm varsa önerirmisiniz ? telefon usb ye bağlı olmadığı halde böyle bir hata veriyor ,usb yi takıncada aynı hata devam ediyor ...

kcr

Üye
Sistem bazen bir işleme takılıp kalabilir. Telefonunu kapatıp açmayı denedin mi?

İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
aynı sorun bendede vardı garantiye gönderdim düzeldi
ben bi ara arabadaki kalun şarj cihazını telin kulaklık yerine taktım ondan sonra bu sorun çıktı

xat60

xat60

Üye
    Konu Sahibi
servise gönderdim hal edemediler iade verildi kullanıcı hatası diyerek halbuki benlik bi şey yok
Sistem bazen bir işleme takılıp kalabilir. Telefonunu kapatıp açmayı denedin mi?
hard format bile attım yinede düzelmedi

Bilgehan94

Bilgehan94

Üye
usb yuvasına usb hareketini destekleyecek bir madde kaçmış olabilir buda durmadan hata vermesine sebep olmuş olabilir böyle bi matık yürüttüm yoksa başka bi şey gelemdi aklıma :)

kcr

Üye
servise gönderdim hal edemediler iade verildi kullanıcı hatası diyerek halbuki benlik bi şey yok
hard format bile attım yinede düzelmedi

Tüketici hakları hakem heyetine elindeki belgelerle birlikte başvur. Arızayı, teknik servisin hiç olmadığı halde kullanıcı hatası diyerek cihazı iade ettiğini, bu sebeple mağduriyet yaşadığını... anlatan bir dilekçe yaz. Şansını bir de öyle dene.

xat60

xat60

Üye
    Konu Sahibi
Tüketici hakları hakem heyetine elindeki belgelerle birlikte başvur. Arızayı, teknik servisin hiç olmadığı halde kullanıcı hatası diyerek cihazı iade ettiğini, bu sebeple mağduriyet yaşadığını... anlatan bir dilekçe yaz. Şansını bir de öyle dene.
mecburen öle yapabilirim en son çare olarak
usb yuvasına usb hareketini destekleyecek bir madde kaçmış olabilir buda durmadan hata vermesine sebep olmuş olabilir böyle bi matık yürüttüm yoksa başka bi şey gelemdi aklıma :)
olabilir telefon anakartıyla alakalıda olabilir

İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
Usb yerine sertce ufle vstsa kompresörhavası sik

İbrahimEsşiz44

İbrahimEsşiz44

Üye
hadi hayırlısı

xat60

xat60

Üye
    Konu Sahibi
inş. biraz bu konular uğraştırıyo

shifty

Üye
birkaç gün önce bende de aynı sorun oldu biyerde birisi (şuan nerede kim olduğunu hatırlayamadım ama Allah ondan razı olsun ) diş fırçasına biraz kolonya dök hafifce temizle yazmış denedim düzeldi. Alakası olmayabilir ama bi dene istersen.

• Beğen
Tepkiler: xat60
xat60

xat60

Üye
    Konu Sahibi
birkaç gün önce bende de aynı sorun oldu biyerde birisi (şuan nerede kim olduğunu hatırlayamadım ama Allah ondan razı olsun ) diş fırçasına biraz kolonya dök hafifce temizle yazmış denedim düzeldi. Alakası olmayabilir ama bi dene istersen.
denerim fakat şu an teknik serviste ve telefonun yapılması için 90 tl istediler ve sıvı teması denilerek halbuki ilk teknik servise göndermem de kulaklık soketi arızası ile başvurmuştum o sorun giderildi fakat telefon servisten geldiğinde cihazı başlattım ve bu hata başladı sonrasında tekrar gönderdim servise ve sonuç 90 tl isteniyo yani benle alakasız olan bi şey böyle büyüdü

shifty

Üye
temizle derken usb yuvasını yazmayı unutmuşum. bence bendeki sorun usb yuvasındaki toz ve kirler nemlendiği için çıktı. heralde kısa devre yaptırdı... yine söylüyorum kesin çözümü bu olmayabilir ama 90 tl vermek istemiyorsan deneyebilirsin

• Beğen
xat60

xat60

Üye
    Konu Sahibi
temizle derken usb yuvasını yazmayı unutmuşum. bence bendeki sorun usb yuvasındaki toz ve kirler nemlendiği için çıktı. heralde kısa devre yaptırdı... yine söylüyorum kesin çözümü bu olmayabilir ama 90 tl vermek istemiyorsan deneyebilirsin
kısacası şöyle tanıdığım bi teknik servise verdim durumu anlattım 50 tl ye yapıcaklar %99.9 tamir edilcek dedi ve 1 hafta oldu 2 kere aradım şu an içinin temizlendiğini söyledi , telefonu kulaklık soket arızası için götürdüğümde üstüne sıvı dökülmüş düşün artık o nedenle kullanıcı hatası dediler suçu bana yıkmak için ..

grimser

Üye
aynı dert bende de var. E7'im bir haftadır şarj alıyor ama bilgisayara bağlayınca aynı hatayı veriyor napıcamı bende anlamadım

• Beğen
xat60

xat60

Üye
    Konu Sahibi
aynı dert bende de var. E7'im bir haftadır şarj alıyor ama bilgisayara bağlayınca aynı hatayı veriyor napıcamı bende anlamadım
cihazı bi teknik serviste yaptırdım şu an bi sıkıntısı yok

Üst Alt