Galaxy S4 Apk Yükleme Sorunu !

Sponsorlu Bağlantılar

Galaxy s4 demı sorun?

• Kullanılan toplam oy
    8

qpselim

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S4 Apk Yükleme Sorunu !
Sa. Glaxy s4 kullanıcısıyım , dediğin herşeyı yaptım ama birtürlü calıstıramadım mesela
The Dark Knight Rises oyunu yuklıcem apk+sd yukledım sdyı gamerse attım gameloftun ıcıne akp yı card'ın ıcıne attım sonra kurdm gameloft yazısı gelıor ve sonra menuye donuor olmuor sonra okudum yormları sd atmadım kablosz wifi var dırek apk attm kurdm yıne gameloft yazsısı ve sonra atıor dosya hatalı olamaz tam 12 sıteden denedım oyun yukleyemıorm yardm lutfen hıcbı oyun yukleyemıorm neden boyle?
diger oyunlardada aynı ayrıca obbyede attm olmadı neden boyle s3 mini bıle adam calıstırms
s4 de bı sıkıntı mı var lutfen yardö edn kafayı yıcem

uguro

uguro

Üye
Arkadaşın Büyük ihtimalle genel sorunu yaşıyorsun Oyunu yüklüyorsun çalıştırmadan Obb klasörü içine SD dosyaları atıcaksın ancak SD dosyalarını direkt telefon hazızasına atarsan hata verir ve telefon hafızasında dışarıda oluşturur bunun için SD dosyalarını hafıza kartına at oyunu yükle yükledikten sonra SD dosyalarını Telefon hafızası android/obb içine hafıza kartından aktar hata vermeden aktaracaktır klasörleri kontrol et %90 ihtimalle çalışacaktır oyun bazı oyunlar ilk açılışta wifi ister wifi açıktut oyun açılacaktır ...

Tüm bunları anlayarak yapmana rağmen hala olmuyorsa yine yardımcı olmaya çalışırım:oke:
İyi forumlar :)

qpselim

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşın Büyük ihtimalle genel sorunu yaşıyorsun Oyunu yüklüyorsun çalıştırmadan Obb klasörü içine SD dosyaları atıcaksın ancak SD dosyalarını direkt telefon hazızasına atarsan hata verir ve telefon hafızasında dışarıda oluşturur bunun için SD dosyalarını hafıza kartına at oyunu yükle yükledikten sonra SD dosyalarını Telefon hafızası android/obb içine hafıza kartından aktar hata vermeden aktaracaktır klasörleri kontrol et %90 ihtimalle çalışacaktır oyun bazı oyunlar ilk açılışta wifi ister wifi açıktut oyun açılacaktır ...

Tüm bunları anlayarak yapmana rağmen hala olmuyorsa yine yardımcı olmaya çalışırım:oke:
İyi forumlar :)

malesef dostum olmuor :/

uguro

uguro

Üye
Hangi aşamada sirunvar acaba ?

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
İlk once sdyi at. Oyunun lisans kontrolunu kaldir lucky patcherla

uguro

uguro

Üye
Bence bir yerlerde yanlış yapıyorsun ama anlamadım :S Sadece Dark Knight Rises oyununumu denedin acaba ? Diğer oyunlarda bahsettiğim şekilde denedinmi ?

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Lucky patcher diye bi uygulama var. Diyelim sen poweramp yukledin apkyla;uygulama senin satin almadigini kontrol ediyor almadiysan calismiyor. Lucky patcher da yama yapip calismasini sagliyor. Nba 2K13'u ben boyle halletmistim

qpselim

Üye
    Konu Sahibi
Bence bir yerlerde yanlış yapıyorsun ama anlamadım :S Sadece Dark Knight Rises oyununumu denedin acaba ? Diğer oyunlarda bahsettiğim şekilde denedinmi ?
diğer oyunlardada aynı kardesm
Lucky patcher diye bi uygulama var. Diyelim sen poweramp yukledin apkyla;uygulama senin satin almadigini kontrol ediyor almadiysan calismiyor. Lucky patcher da yama yapip calismasini sagliyor. Nba 2K13'u ben boyle halletmistim
nereden ındırebılırım ?
diğer oyunlardada aynı kardesm
nereden ındırebılırım ?
Lucky patcher ındırdım denedım hıcbsy olmuo vıdeolar ızledm youtubeden aynılarnı yaptm ama olmuor ofof

melikşah1907

Üye
bu s4ün genel sorunu lisans sorunu var ve hiç bir apk+data oyunu çalıştırmıyor

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Data yada obb yi kendi hafizasindaki android klasörü var içinde obb ve ya data var oyunun dosyası mesela obb obb klasörüne at sonra apk yükle oyna

Üst Alt