Yardım Oyunlarda Pc Kasması

Sponsorlu Bağlantılar

piton.777

Üye
    Konu Sahibi
Oyunlarda Pc Kasması
bilgisayarım pes 2014 resident evil 6 gibi oyunlarda sürekli kasmaya başladı. daha 4-5 aylık bilgisayar neden olabilir. parçalardan kötü olanmı var acaba. özelliklerini yazıyorum :

işlemci : amd fx(tm)-4100 Quad Core Processor 3.60 ghz

ram : 8 GB

ekran kartı : amd radeon hd 5500 serisi - 1 gb 128 bit ddr 3
yaklaşık top.bellek : 4095 mb

Uhops

Uhops

Üye
Daha öncede kasıyormuydu?

Tozlanmış olabilir mi?

piton.777

Üye
    Konu Sahibi
daha 4-5 aylık bilgisayar pes2013 oynuyodum sorun yoktu.1 ay falan oynamadım sonra resident evil 6 yükledim kasıyor. pes 2014 yükledim kasıyor.açamıyorumda içini garantide olduğu için

BelaMonte

BelaMonte

Üye
o ekran kartıyla kasması normal bence(ki yüksek kalitede). ama sen yinede bilgisayarına temizlik yap.

piton.777

Üye
    Konu Sahibi
800x600de bile kasıyo bu :) bakalım bide antivirüsten geçiriyim bi temizliyim ne olacak...

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
4100 işlemci al 8gb ram koy. 5500 serisi ile oyun oyna kasıyor de :kop2:

Tabi kasar

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
Aligzl94

Aligzl94

Üye
he ya aynı sorun bende de vardı. Harddiski değiştirdim (başka nedenden dolayı) sonra düzeldi ve tekrar pert saniyede 1 kaç kare yeniliyor (1-2 hz ÖR:battlefield2). Tabi bu normal ekran kartı diğer ekran kartı bozuk olduğu için(bunun için konu açtım) bu donan ekran kartını kullanmak zorunda kalıyorum. Bi çözüm bulabilirseniz bildirin PLEASE!!!!

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
sen git quad core işlemci al 8 gb ram tak giriş seviyesi ekran kartı kullan :ehe oldumu şimdi bu

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
Ha ben üsteki mesajını yanlış anlamışım, quad core işlemci al-8gb ram tak yazını okumuşum :utan: :D
Hmm :) o kadar güzel sisteme dandik ekran kartı olur mu hiç :D belki de pc casper arada böyle yapar casper gider quad core işlemci takar 16 gb ram koyar gider giriş seviyesi ekran kartı takar böyle dengesiz marka işte :D

Uhops

Uhops

Üye
Hmm :) o kadar güzel sisteme dandik ekran kartı olur mu hiç :D belki de pc casper arada böyle yapar casper gider quad core işlemci takar 16 gb ram koyar gider giriş seviyesi ekran kartı takar böyle dengesiz marka işte :D
3Gb Gt630m görmüştüm :kıskıs:

MaxipmaN

Üye
o ekran kartı ne öyle komedi :ehe

istisna97

istisna97

Üye
Ati ne 5700 iyimi

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
5770 iyi gene