Haber Beats Music Windows Phone Platformuna Geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Beats Music Windows Phone Platformuna Geliyor

ThSpaceLab.tv'nin raporuna göre yeni müzik servisi Beats Music uygulaması yakında ios ve android platformlarıyla birlikte Windows Phone platformu için de yayınlanıcak.

• Beğen
Tepkiler: CANGO97 ve n000k

n000k

n000k

Üye
yani abi? bu uygulama nasıl birşey olcak?

PureFood

PureFood

Üye
Nokia müzik gibi bir şey mi?

skynet

Üye
One'daki gibi ses kalitesi olacak mıdır acep :ehe

4MaGuS

4MaGuS

Üye
htc one kullandım geçen medya markette sesi çok aşırı denilen kadar iyi bulmuyorum ben ses seviyesi yüksek ancak pro kadar degil bir jbl leptop ile yarışamaz bence bu tabiki benim görüşüm bu arada L920 sesi gayet güzel geliyor bana zaten

BelaMonte

BelaMonte

Üye
htc one kullandım geçen medya markette sesi çok aşırı denilen kadar iyi bulmuyorum ben ses seviyesi yüksek ancak pro kadar degil bir jbl leptop ile yarışamaz bence bu tabiki benim görüşüm bu arada L920 sesi gayet güzel geliyor bana zaten
orada fazla kurcalamışlardır haporloru mahfetmişlerdir :D

papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Nokia müzik,fizy,spotify gibi müzik servisi.

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Benim telefonumda sesi sonla dışardaysan(cafe,çay bahçesi gibi) eğer duyamazsın.Sizlerde de mi böyle?

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Benim telefonumda sesi sonla dışardaysan(cafe,çay bahçesi gibi) eğer duyamazsın.Sizlerde de mi böyle?
müzik açtıgındamı yoksa normal çalarkenmi ben normalde işde gürültülü yerde çalışıyorum rahat duyuluyor

partyhard

Üye
Ve yine amerika için

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: haber için spotify çok güzel keşke windows phonedada olsa

OozyStaw

OozyStaw

Üye
evet yine beni sevindiren aynı anda yayınlanması oldu :)

Üst Alt