Ios 7 Arayüzü (status Bar Ve Control Center Dahil)

Sponsorlu Bağlantılar

A N D Y

A N D Y

Üye
    Konu Sahibi
Ios 7 Arayüzü (status Bar Ve Control Center Dahil)
iLauncher:
Link:
Status bar iNoty: ben pek beğenmiyorum facebooktan falan mesaj bildirimlerini göstermiyor ama görüntüsü gayet güzel ve şık.
Link:
Control Center: iNoty'nin açıklarını kapatıyor sanki.
Link:
Galaxy Tab 3 7.0,Vodafone 945,Galaxy S denedim sorunsuz çalışıyor
Control Center ayarlarımı veriyorum yanlışlıkla tıklaasanız bile açılıyor önlemek için:
Configure Touchable Area>Click Arrow To Expand'ı kaldırırsanız halledebilirsiniz.
Deneyen arkadaşlarteşekkürlerinizi ve yorumlarınızı, eksik gördülerini yazın iNoty,iLauncher Google Play'den kaldırıldıkları için düzenlemeye karar verdim.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: AVCIUGUR ve MrMert

Samet.25

İlauncher marketten kalkmismi bugun baktim markette yoktu

Samet.25

A N D Y

A N D Y

Üye
    Konu Sahibi
En iyi ios7 yapanda bu adamlar neyse :D bu inoty deki bildirimlerin gozukmemesi sorununu nasil cozebilirzki
Pek çok fazla bilmesem de denerim şimdilik iLauncher'deki logoların düzenleyip uygulamaların logo sayılarını artıyorum.

Samet.25

Pek çok fazla bilmesem de denerim şimdilik iLauncher'deki logoların düzenleyip uygulamaların logo sayılarını artıyorum.
Tapatalktan gelen bildirimi gosterdi ins diger uygulamalardada gosterir.d

Anil-D

Anil-D

Üye
:tşk:

AVCIUGUR

AVCIUGUR

Üye
iLauncher:
Link:
Status bar iNoty: ben pek beğenmiyorum facebooktan falan mesaj bildirimlerini göstermiyor ama görüntüsü gayet güzel ve şık.
Link:
Control Center: iNoty'nin açıklarını kapatıyor sanki.
Link:
Galaxy Tab 3 7.0,Vodafone 945,Galaxy S denedim sorunsuz çalışıyor
Control Center ayarlarımı veriyorum yanlışlıkla tıklaasanız bile açılıyor önlemek için:
Configure Touchable Area>Click Arrow To Expand'ı kaldırırsanız halledebilirsiniz.
Deneyen arkadaşlarteşekkürlerinizi ve yorumlarınızı, eksik gördülerini yazın iNoty,iLauncher Google Play'den kaldırıldıkları için düzenlemeye karar verdim.
:tşk: benim de ios 7 kilit üzerinde bi çalışmam vardı beğenirsen konuyu sevinirim=https://www.maxicep.com/forum/konu/...bil-ios-launcher-uzerinde-calisacagim.846661/

A N D Y

A N D Y

Üye
    Konu Sahibi
Daha deneyen yok mu ?

AVCIUGUR

AVCIUGUR

Üye
denedim güzel ama control centeri iyice küçültsünlerki oyun açtığınızda sıkıntı yaşamayınbi de statüs barın görselliği güzel ama işlevselliği yokunutmadan istatüs bar kapanabilir bazen

A N D Y

A N D Y

Üye
    Konu Sahibi
denedim güzel ama control centeri iyice küçültsünlerki oyun açtığınızda sıkıntı yaşamayınbi de statüs barın görselliği güzel ama işlevselliği yokunutmadan istatüs bar kapanabilir bazen
Control Center'a 3 saniye basılı tutun gizlenir

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Teşekkürler

AVCIUGUR

AVCIUGUR

Üye
eğer bu şekilde yaparsanız küçülüyor
aynen zaten anlatmak istediğim de buydu.bende sorun olmuyo ama tombul elliyseniz dakka başı eliniz çarpıp açılabilir:haha:

theeternal

theeternal

Üye
:tşk: fakat lınkler kırık

A N D Y

A N D Y

Üye
    Konu Sahibi
Linkler akşam yenilenecektir.

xxynsdark

xxynsdark

Üye