Tavsiye S4 Ten G2 Ye Geçmek

Sponsorlu Bağlantılar

TeknoŞizofren

TeknoŞizofren

Üye
    Konu Sahibi
S4 Ten G2 Ye Geçmek
Iyi bayramlar dostlar 1 aydır S4 kullanıyorum Samsung tan soğudum resmen şarj su gibi bitiyor LG G2 ye geçmeyi düşünüyorum sizce değer mi

Türe

Türe

Üye
Bence değmez. Neden diyecek olursan hemen hemen düzeyleri aynı. Sıfırdan alacak olsan tercih et derdim ama elinde S4 varken G2'ye geçme. Ya Note 3'e geç ya da Ocak ayında çıkacak S5'i bekle.

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Invoke

Invoke

Üye
Aynen, S4varken G2 pek mantıklı durmuyor. Tamam, G2 daha iyi ama arada büyük bir fark olmayacak. Şarj konusu da çok değişmez.

DalvikCache

DalvikCache

Üye
zarar etmeden geçebileceksen geç bence 3000 lik pil var kullananlar tatmin edici olduğunu söylüyor ayrıyetten daha güçlü bir işlemcisi varopengl 3.0 te var. yani 4.3 ile gelecek s4 e yokgpu su desteklemiyor

Buğra

Buğra

Admin
Eğer illa yeni telefona geçmek istiyorsan nexus5 bekle bu ay yada önümüzdeki ay tanitilacak :spr

TeknoŞizofren

TeknoŞizofren

Üye
    Konu Sahibi
Bence değmez. Neden diyecek olursan hemen hemen düzeyleri aynı. Sıfırdan alacak olsan tercih et derdim ama elinde S4 varken G2'ye geçme. Ya Note 3'e geç ya da Ocak ayında çıkacak S5'i bekle.
Sıfırdan alcam zaten

ANIL

ANIL

Admin
Ben yoğun kullanımda 1-1.5 gün görüyorum. 5 gün gördüğüm bile oldu. Bence beklemelisin. Benim ihtiyacımı karşılıyor hem Android 4.3 ve 4.4 gelecek. Cihazın o zaman performansıda değişecektir.

• Beğen
Tepkiler: Neagf ve Buğra
TeknoŞizofren

TeknoŞizofren

Üye
    Konu Sahibi
Ben yoğun kullanımda 1-1.5 gün görüyorum. 5 gün gördüğüm bile oldu. Bence beklemelisin. Benim ihtiyacımı karşılıyor hem Android 4.3 ve 4.4 gelecek. Cihazın o zaman performansıda değişecektir.
Benim 5 saat zor dayanıyor suan 3 saat oldu ve yüzde 63 de şarj yeni batarya alsam düzelir mi

TeknoŞizofren

TeknoŞizofren

Üye
    Konu Sahibi
Yeni batarya alsam düzelir mi sorun peki?

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Invoke

Invoke

Üye
1günü çıkarmıyor mu? Ben farklı olacağını sanmıyorum.

• Beğen
ANIL

ANIL

Admin
Tüm yazılımsal özellikler açık şekilde mi?

• Beğen
MrExpert

MrExpert

Üye
Değmez Boşuna geçmiş olursun.

TeknoŞizofren

TeknoŞizofren

Üye
    Konu Sahibi
Çok çabuk şarjı bitiyor mecbur geçmek zorundayım

MrExpert

MrExpert

Üye
Yedek batarya kullan nasıl olsa çıkarılabilir bataryası var.Yada yüksek kapasiteli batarya kullan.

TeknoŞizofren

TeknoŞizofren

Üye
    Konu Sahibi
Alicam G2 yi

Invoke

Invoke

Üye
Hayırlı olsun o zaman, ne diyelim.

Türe

Türe

Üye