Tavsiye Sizce Galaxy S5 Nasıl Olmalı?

Sponsorlu Bağlantılar

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Sizce Galaxy S5 Nasıl Olmalı?
Sizin hayalinizdeki Galaxy S5 nasıl. Beyler kötü yorum yapmayın. iPhone kullanıcılarıda beklentilerini Android sistemini değiştirmeden yazabilir. Benim hayalimdeki Galaxy S5 şöyle:
-Ses kalitesi arttırılmalı ve hoparlör konumu değiştirilmeli. HTC One'nın ses kalitesi ve hoparlör konumu muhteşem sırf telefonun hafızası bana yetmeyeceği için S4 aldım.
-Elle kontrol gibi gereksiz özellikler yerine Sony'in XPeria Link yada Social Life gibi bence gerekli olan özellikler eklenmeli.
-Samsung telefonlarında kendine özel olarak bir müzik marketi bulunmalı. (Nokia Mix Radio kullandım muhteşem bir uygulama). iTunes'e benzer bir market bulunabilir (Ben iTunes kullanıyorum bilgisayarımda daha arayıp da bulamadığım müzik olmadı. Biraz pahalı ama olsun)
-Telefon hafızası bana yetersiz geliyor. Şahsen ben 23GB+64GB yi dolduruyorum. MicroSD girişi olmalı ve telefon hafıza en az 128GB olmalı.
-Kasa kalitesi. HTC One'nın alüminyum kasası tam bir tasarım harikası. Samsung da inat etmeyip Metal kasaya geçmeli artık. Bence telefon ha 129gr ha 170gr ben zaten telefon elimdeyken onu hissetmiyorum.
-Arayüz sorunu. Samsung aynı iOS7 gibi arayüzünü yenilemeli. TouchWizi kaldırsın demiyorum yine TouchWiz kullansın ama bunu optimize ederek hatalı düzelterek işlevsel yaparak telefonlarında kullansın.
-Exynos kodlarını yayınlasın güncelleme desteği bitince CyanogenMod tek kurtarıcı oluyor.
-En az 2 yıl güncelleme garantisi versin.
-Son istek olarak telefonu gereksiz uygulamalar yükleyeceğine Google Play de paylaşsın isteyen yüklesin.

• Beğen
Tepkiler: mesutgaga

Akhtoher

Akhtoher

Üye
Zeki Müren de bizi görecekmi :)

• Beğen
Tepkiler: H.TOGAN ve erdi_s

Samet.25

Kasasini metal yapmali plastik cok sacma duruyo artik bu cihazlarda ama yapmaz biliyorum cunku samsung para kazanma pesinde musteri memnuniyeti degil

.caner.

.caner.

Üye
Olmasın. Bizim telin fiyatı düşmesin :ehe zaten birdaha Zamzung almam :)

• Beğen
Tepkiler: KD1907 ve Samet.25

furkey

Üye
Bunlardan en fazla 1-2 sini verecek samsung hiç heyecanlanmayin.

Ses kalitesi samsungun tasarım anlayışına ters donanımlar gerektiriyor .
Samsung gereksiz özelliklerin kralidir bundan vazgeçmez
Samsung market kurarsa kurak çöl gibi olur. (Bkz: samsung apps)
128 gb da şimdilik çok olası değil gibi. Samsung imalatı yukseltirse kesinlikle fiyatları da yükseltir. O zaman da daha az tutar.(bkz: müşteriyi sonuna kadar sömürmek)
Kasa kalitesini bence iyilestirir. 2 nesildir eleştiriliyor zaten akillanmistir artık.
O arayuz zor ya... Baştan yazılmalı.
Bu en az olası şey. Apple kaynak kodlarını acar samsung hiç açmaz o derece.
Böyle zırt pırt telefon çıkarırsa zor 2 yıl.
Bloatware bütün telefonlarda var onlar olur adamlar onlardan bile reklamını yapıyor ...

• Beğen
Tepkiler: H.TOGAN ve .caner.
muratvemine

muratvemine

Üye
Kasanin kaliteli olmasi
Ses kalitesi artirilmali, hoparlor çift olmali.
Ram 3 gb olmali ve gercek 8 cekirdek kullanilmali
Touchwiz saf android olmali yani sade ve stabil bi arayuz olmali

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Sırf şu iTunes yüzünden gidip iPhone alacam. Ben korsana karşıyım. Ama Android deki bütün marketler (Play Music, Play Book falan) hepsi Türkiye'ye kapalı. Gelde orjinal kullan. Keşke Apple'ın başında Steve Jobs olsaydı. Steve Jobs öldüğü an benim için iPhone bitti.Sırf şu iTunes yüzünden gidip iPhone alacam. Ben korsana karşıyım. Ama Android deki bütün marketler (Play Music, Play Book falan) hepsi Türkiye'ye kapalı. Gelde orjinal kullan. Keşke Apple'ın başında Steve Jobs olsaydı. Steve Jobs öldüğü an benim için iPhone bitti.

• Beğen
Tepkiler: .caner.
PriZm

PriZm

Üye
Pc deki iTunes dan da satın alıp telefona atabilirsin

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
O işte sıkıntı oluyor. Sürekli al at sıkıldım. Ben bilgisayar başına oturmayı fazla sevmiyorum. Şu an bütün herşeyi Galaxy S4den hallediyorum.
Beni istediğim Telefon daha üretilmedi :D

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
O işte sıkıntı oluyor. Sürekli al at sıkıldım. Ben bilgisayar başına oturmayı fazla sevmiyorum. Şu an bütün herşeyi Galaxy S4den hallediyorum.
Beni istediğim Telefon daha üretilmedi :D
Senin isteklerini samsung yaparsa cihazın fiyatini enaz 5.000tl yapar ve o fiyata alacak insan çok az olur :D
O yüzden malzeme kalitesi biraz düşük yapıyorlar :)

genco15

genco15

Üye
Oncelikle telin kasma sorununa bi cozum bulmali ve.surekli.guncellme vermeli benim agzim yandi bi kere bidahaki telefonum ya ios olacak ya da samsung haric.bi android

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Metal Kasa
Suya, toza, darbeye karşı dayanıklılık
Çift işletim sistemi (Android 4.4 & Windows Phone 8)
6.2 inç SUPER AMOLED ekran
8 GB DDR3 RAM
8 Çekirdekli 3.2 GHz Qualcomm Snapdragon 1200 işlemci
Adreno 400 Grafik İşlemcisi
Ultra Mega HD 4096x10640 ekran çözünürlüğü
28 megapiksel PureView kamera
2160p video kamera
12000 mah batarya
Ayrıca dahili soğutma sistemi
Ve bütün bunlar incecik bir telefonda :ehe
4500:tl: fiyat

Evet çok atmasyon oldu :ehe
Zaten Samsung böyle telefon yapsın, 5 sene yeni model çıkarmasına gerek yok :D

İyi bayramlar...

Son düzenleme:
Kerim.

Kerim.

Üye
Metal Kasa
Çift işletim sistemi (Android 4.4 & Windows Phone 8)
6.2 inç SUPER AMOLED ekran
8 GB DDR3 RAM
8 Çekirdekli 3.2 GHz Qualcomm Snapdragon 1200 işlemci
Adreno 400 Grafik İşlemcisi
Ultra Mega HD 4096x10640 ekran çözünürlüğü
12000 mah batarya
ve 3000:tl: fiyat

evet çok atmasyon oldu :ehe

İyi bayramlar...
:oha::oha:

ahmetsuha525000

Üye
    Konu Sahibi
Böyle telefon olsun emin ol 3000 tl degil 5000tlde olsa alırım:-)

uguro

uguro

Üye
Kamerası 16 Mp falan olmalı (S4 ten sonra tercih etmem için kamerası ile öne geçmeli)
Metal kasa olmalı
Su geçirmez olsun artık bunun için ekstra bir model çıkartmasın :D
İçinde sıcaklık ölçer dijital termometre aktif kullanılabilsin (S4 te var ancak istediğimiz zaman ölçülmüyor :D )
FM transmitter koysunlar NokiA Symbianda iken koymuştu telefonlarına çok iyi bir özellik
Batarjası uzun gitsin
Darbelere karşı sağlam bir telefon olsun elden düşünce kırılmasın :D

Üst Alt