Uygulama Bir Uygulamanın Android Sürümü Düşürülebilir Mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

dogu73

dogu73

Üye
    Konu Sahibi
Bir Uygulamanın Android Sürümü Düşürülebilir Mi ?
Beyler 2.3.6 kullanıyorum ama .xxx.xxx adlı web tabanlı oyun sitesinin yaptığı bir uygulama var ve bu uygulama 4.x.x. sürümlerinde indirilebiliyor. Bunu düşürebilirme imkanım var mı acaba yani 2.3.6ya uygun yapabilir miyim ?

Son düzenleme:

lostarceus

lostarceus

Üye
ah be kardeşim ayni sıkıntı yüzünden telefonu degistirdim..apk yi bulsan bile paket aystirma sorunu diyor..
apk yi zip ile açınca androidmanifest isimli bi dosya var bu dosya ile alakali diye biliyorum.. zip ile açıyorum. d
osya bozuluyor :/ cozersem donerim !

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG
BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
boşuna uğraşmayın bu arada reklam yapmayın site ismi filan

lostarceus

lostarceus

Üye
reklam yapmadim ki ?

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Site ismi veriyorsun

lostarceus

lostarceus

Üye
he tamam ozaman

dogu73

dogu73

Üye
    Konu Sahibi
lostarceus bi çözüm falan bulabilirsen çok sevinirim ilgilendiğin içinde teşekkür ederim :) bu arada kusura bakmayın beyler gözümden kaçmış

lostarceus

lostarceus

Üye
android cihazının sürümünü yukselt ? sorun kalmaz. editlemeye calismaya da gerekde kalmaz. yukmu update si

dogu73

dogu73

Üye
    Konu Sahibi
ace s530i yani en yüksek sürüm 2.3.6. orjinal sürümü çıkmadı maalesef keske cıksada yükseltsem :)

lostarceus

lostarceus

Üye
tel root lu degil dimi.. orjinal rom ve surumden asla vaz gecme root lamada. garantiyi bozmasa s3 u rootluyacam.. ebediyen susma ihtimalide var root atarken

mine craft oyununun 2.3.6 ya uyumlu eski versionlarida var.ama oyunun en yeni surumu 2.3.6 da yuklenmiyor. 4.1.2 de stabil oynuyrum.

galaxy s advance ve s3 de denendi..mine craft oyununu ornek olarak verdim. senin aradigim uygulamanin eski surumlerinede bak varsa uyumlu bulabilirsin.root varsa arastir biraz farkli yukseltme yontemleri var. ama telefonu bozabilirsin. .

dogu73

dogu73

Üye
    Konu Sahibi
üstad telefon rootlu fakat romlar falan hepsi hikaye zaten bilirsin.

mesutgaga

mesutgaga

Üye
bir uygulamanın herhangi bir sürümü çıkınca o anki sürümün apksi binlerce siteye yükleniyor.yapman gereken google a sormak

dogu73

dogu73

Üye
    Konu Sahibi
bir uygulamanın herhangi bir sürümü çıkınca o anki sürümün apksi binlerce siteye yükleniyor.yapman gereken google a sormak
ilgilendiğin için teşekkür ederim. oyun pek bilinen bir oyun olmadığından googlede ne kadar arattıysamda bulamadım.

istisna97

istisna97

Üye
Sürümü yüksek apk yuklersen paket ayristirma oluyor

dogu73

dogu73

Üye
    Konu Sahibi
aslında sürüm 2.2 ve üstü diyor ama işlemciden kaybediyorum heralde

Üst Alt