Hangi App Store Daha Güzel?

Sponsorlu Bağlantılar

Hangi app store daha güzel?

• Apple app store IOS

Kullanılan: 22 61.1%
  • Google play store ANDROİD

Kullanılan: 12 33.3%
  • Microsoft marketplace WINDOWS PHONE

Kullanılan: 4 11.1%
  • App world BLACKBERRY OS

Kullanılan: 0 0.0%
  • Ovi store SYMBIAN OS

Kullanılan: 2 5.6%

• Kullanılan toplam oy
    36

CiaCelebrity

Üye
    Konu Sahibi
Hangi App Store Daha Güzel?
Evet arkadaşlar hangi app store daha güzel?

Samet.25

Android kullanmama rağmen Apple Store daha güzel neden derseniz google playda o kadar gereksiz seyler varki insanı soğutuyor sacma sapan uygulamalar var Google hiç denetlemiyo temizlik yapmıyo adam para verip devoloper hesabı acıyo isterse bi resim koyup onu upload ediyo oyun diye kandırmaya calısıyo apple store böyle değil uygulama koymak için 8 adımdan geciyosun bi adımda bile uygulama onay almassa düzeltmen için sana bildiriyolar ve düzeltip tekrar 8 adımı gecene kadar koymuyorlar böylece gereksiz uygulama olmuyo. Bb store zaten en berbatı ne arayüz iyi ne uygulamalar. Wp store da daha yeni gereksiz uygulama varmı bilmiyorum ama koyduracaklarınıda sanmıyorum kullanıcıların tek şikayeti fazla uygulama yok oda zamanla eklenir kısaca Ben Apple Store Diyorum

• Beğen
Tepkiler: PureFood, Neagf ve Android_IOS

Android_IOS

Üye
Android kullanmama rağmen Apple Store daha güzel neden derseniz google playda o kadar gereksiz seyler varki insanı soğutuyor sacma sapan uygulamalar var Google hiç denetlemiyo temizlik yapmıyo adam para verip devoloper hesabı acıyo isterse bi resim koyup onu upload ediyo oyun diye kandırmaya calısıyo apple store böyle değil uygulama koymak için 8 adımdan geciyosun bi adımda bile uygulama onay almassa düzeltmen için sana bildiriyolar ve düzeltip tekrar 8 adımı gecene kadar koymuyorlar böylece gereksiz uygulama olmuyo. Bb store zaten en berbatı ne arayüz iyi ne uygulamalar. Wp store da daha yeni gereksiz uygulama varmı bilmiyorum ama koyduracaklarınıda sanmıyorum kullanıcıların tek şikayeti fazla uygulama yok oda zamanla eklenir kısaca Ben Apple Store Diyorum
Aynen öyle.

• Beğen
Tepkiler: Samet.25
smartphone007

smartphone007

Üye
Apple store diyorum Google play de gereksiz uygulamalar var.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Apple store diyorum android kullanmama rağmen

Invoke

Invoke

Üye
Muzhiwan

mehmettech

mehmettech

Üye
Appsstore

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
20 yıl sonra android kalmaz. 5 yıl sonra bile android kalmıycak.

uguro

uguro

Üye
Bence Android Store gayet kullanışlı ve aradığımı da kolay buluyorum İOS diyenleri anlamıyorum İOS işletim sistemi tamemen para verme sisemi üzerine kurulmuş bir sistem çoğu uygulama paralı ve geliştiricileri Android kadar iyi değil ...

Invoke

Invoke

Üye
Bence Android Store gayet kullanışlı ve aradığımı da kolay buluyorum İOS diyenleri anlamıyorum İOS işletim sistemi tamemen para verme sisemi üzerine kurulmuş bir sistem çoğu uygulama paralı ve geliştiricileri Android kadar iyi değil ...

Her şey ilk iosa çıkar, ayrıca daha düzgün oluyor, daha iyi çalışıyor uygulamalar... Sanki playstoreda bedava mı? Biz bedavasını bulup kuruyoruz o ayrı, iosda da bedava kurma olayı var sonuçta. =P

MaxipmaN

Üye
iosun paralı uygulamalarının insanı soğutmasından dolayı google

MrExpert

MrExpert

Üye
Adam olayı çözmüş :pro:

Üst Alt