Lumia 620 Acil : !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
skeletor52

skeletor52

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 620 Acil : !
lumia 620 101 plus i oynamak için flash player yüklemeniz gerekiyor. yüklemek için tıklayın.
Lütfen Yardım Edin :( o kadar para verdik 101 okey oynayamıyorum .Bir Allah'ın Kuluda Su Konuya Bir Cevap Versin :(

skynet

Üye
Bu 101 plus dediğin oyun eğer flash player'a gerek duyuyor ise wp8'de flash olmadığı için malesef oynayamazsın :no:

• Beğen
Tepkiler: skeletor52
skeletor52

skeletor52

Üye
    Konu Sahibi
Peki Telefona flash atılmıyor mu :(

skynet

Üye
Malesef

skeletor52

skeletor52

Üye
    Konu Sahibi
Boşuna Aldık Desene Bu Telefonu . Bir şeye yaramaz .
Bilgin için teşekkür ederim .

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Boşuna Aldık Desene Bu Telefonu . Bir şeye yaramaz .
Bilgin için teşekkür ederim .
sen okey oynamak için mi aldın? Bence iyi olmuş boşuna almışsın. Yeni telefonların hiç birinde Flash Player yok. Sen olayı çok yanlış anlamışsın.

• Beğen
Tepkiler: emir1888
skeletor52

skeletor52

Üye
    Konu Sahibi
Almak Demeyeyimde . C6-01 Vardı bende telefonu servise verdim 1 ay oldu asağı yukarı . Cihazı Yapamamıslar . Onun yerine ise Lumia 620 vermişler . Eğer telefonum servisten kullanıcı hatası ıle gelseydı . Lumia Vardı aklımda . Olay bundan ibaret . Androidden aşağı ne kalır yanı var ki Lumia ' nın . Kolay Bir Uygulama Bence 101 . Peki Diğer oyunlar oynanıyor mu Facebook'ta ki ?

Rainesto

Rainesto

Üye
skeletor kardeşim onlar play storeden indiriyor nokianın yapacagı birşey yok peak games yazılımını yaparsa oynayabilirsin androidlerdede yok flash player üstüne lumiada html5 var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt